Acil yardım duramıyorum?

vajinamda kaşıntı var acayip derecede dün akşamdan beri... napmam gerek küçükken enfeksiyon geçirmiştim bide. sirkeli su , karbonatlı su iyi geliyor diyorlar doğru mu? şu an ütülü bez koydum mikrobunu alsın diye... yinede duramıyorum :(

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• hemen evde geniş spektrumlu antibiotik ilaç varsa iç. muhtemelen mantarsın.

bölgeyi ve belirtileri tam söylersen tam yardımcı olurm. kaşıntı nerede. içte dışta. kızarıklık var mı. ıslanma koku var mı

0|0
    0|0
    • içteydi geçti çok şükür günlerdir uğraşıyodum

• teşekkürlerr

• bundan sonrası için dikkat et. mantar ve vajenit olmamak için gündelik yaşamında neler yapman gerek biliyor musun? biliyorsan korun dikkat et

En İyi Kız Görüşü

• sirke ya da karbonatlık birşey değil o zarar verirsin. bol bol su iç bol bol idrara çık, pamuklu çamaşır kullan direk olarak su tutma duş al, içine su kaçmasın, temizliğine aşırı dikkat etmen lazım, dar şeyler giyinme, hava almasını sağla. hala çok aşırı şekilde devam ediyorsa şikayetlerin, bir jinekoloğa git antibiyotik yazar.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zımpara kesin çözüm

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • Dr git dokunma

0|0
    0|0
  • aeraus diye hap var kasinti hapı

0|0
    0|0
  • Sirkeli su iyi gelebilir

0|0
    0|0
  • İçimi dışı mi?

0|0
    0|0
    • Mantar mi oldu? Ne yaptın?

• Fazla uğraşma :(

• Biraz pres yap bakalım ama kasima, neyse gorusurz

• Masturbasyon azcok faydalı olur sonra birde vajinanı yıka. 2-3 cm kadar parmağınşa yapabilirsn

0|0
    0|0
  • Sakin öyle şeyler kullanma.. kaşıntı kullandığın deterjan yumuşatıcı ya da iç çamaşırından kaynaklı olabilir.. bir çözümü var aslında?

0|0
    0|0
  • Travogen krem var o ii geliyor. istersen araştır. geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktora git mutlaka

0|0
    0|0
  • Travazol diye bir krem var iç çamasırını değiş. Temizlen güzel sonra onu sür iyi geliyor geçiriyor yarm saatte.

0|0
    0|0
  • Bak bendede vardi akintiyla beraber doktora gittim fitil verdi. Ama bakireysen genis spektrumlu antibiyotik kullanabilirzjn

0|0
    0|0
  • yarım çay bardağı sirke ile 1 su bardağı suyu karıştır oranı yıka onunla hafif bir yanma olacak ama 5 dk sonra rahatlayacaksın :)

0|0
    0|0
    • denedin mi hiç?

• tamam sağol canım

• rica ederim canım , cok kotu bişey oldgunu biliyorum cünkü

Yükleniyor...