Erkekler bakirelik konusunda gerçekten modern mi?

Evleneceğim Kızın Başkasıyla Olmuş Olma Düşüncesi Eğer Gerçekten Evleniyor Olsaydınız. ve Eşiniz Olacak İnsan Bakire Olmasaydı Düşünceniz Ne Olurdu? Erkeklerimizin Bu Konudaki Düşüncelerini Anketle Ortaya Dökelim.

• Evleneceğim kızın başkasıyla olmuş olma düşüncesi beni rahatsız eder. kesinlikle bakire istiyorum
    21% (3)67% (26)55% (29)Oy Ver
  • Evleneceğim kızın başkasıyla olmuş olma düşüncesi beni rahatsız eder. ama yinede o anki durum herşeyi ortaya koyar
    0% (0)8% (3)6% (3)Oy Ver
  • Evleneceğim kızın başkasıyla olmuş olma düşüncesi beni rahatsız etmez. ama halen evlenmedim ve durum ne olur ozaman anlarım
    7% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Evleneceğim kızın başkasıyla olmuş olma düşüncesi beni rahatsız etmez. evleneceğim zamanda rahatsız etmez
    29% (4)21% (8)23% (12)Oy Ver
  • Şu an cevabım yok.
    43% (6)4% (2)14% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kızlar ankate laf sokmaya çalışmayın, öyle sokakta artis artist gezip dünyayı ben yarattığım havalarıyla gezmek kolay, bütün erkekler benim psikolojisi içinde olmak güzel, onu beğenmem bunu beğenmem havalarınız da güzel, erkeklerin tercihlerinede saygı duyup laf sokmayın adamlara, ikinci olarak Sen Kızsın, Onlar Erkek, sen kız olmanın avantajlarını yaşarken güzel, erkeklerin avantajlarına gelince zorunuza getmesin.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• modernlik testine gel.

bakire isteyen ya da bakire olanlar adam oldurmua gibi davranmayin. vice versa.

3|0
    0|4
    • ankete kızacağına bakireliğini alan adama kız sende :)

• Düşünsene, senin nişanlın yerinde olmak nasıl bir duygu, sana dügün yapacak, ailesinin içine sokacak, 30-40 bit tl ilk adım için düğüne para gidecek, ve eşini daha önce bukadar sıkıntıya girmemiş biri altına almış :) eşini daha önce biri dokunmuş, onun çektiği sıkıntıları çekmeden, onun gösterdiği emeği göstermeden, seni haketmeden :)

• bekaretimizi pazarlamiyoruz arkadasim. benim bedenim 30-40 bine satilacak kadar ucuz degil. kole pazarindan mi seciyoruz eslerimizi.

• Kişi doğru ve dürüslükte riyakar değilse umduğunuda aradığınıda bulur

0|0
    0|0
  • Bu konuda bir avantajı yok ki erkeklerin... Eşi seçen yine kadınlar. Adam akşama kadar bakire istesin, bakire kız onu istemiyorsa avucunu yalar.

5|8
    0|2
    • şimdi bunları söylemeniz gayet doğal, ozaman geldiğinde hatırlarsın. şimdi sana laf anlatsamda anlamazsın,

• 5 dakkalığına kendini görünür yapta arkadaş olarak ekleyim

• Gerek yok arkadaş olarak eklemenize. Dini meseleler dışında bir şey konuşmuyorum. Size de diyecek zaten başka sözüm yok. Diyeceğimi dedim. Arkadaş isteğine kapalı zaten hesabım.

• Kendi bakir olmayan rüyasında görür bakireyi =).

Bu ahir zamanda zinadan uzak durmuş kızın cidden bedenini kirletmiş bir erkekle kendini heba edeceğini mi düşünüyorsunuz?

A evet bakire bulabilirsiniz pek çok... Ama nasıl bakiredir onlar Allah bilir.

4|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bır ınsanı evlenılecek ınsan olarak degerlendırmenın kıstasları var. bunlar bır lıste yapsak uzar gıder. bence;

1. sızı sevmesı. sevgılısı olsun dıye degıl, o ınsan oldugunu anlatacak kadar sevmek mesele. baskası ıcın yapmayacagın seylerı yapabılmek mesele. ( ornegın kımse ıcın bulasık yıkamamıs bır adamın bulasık yıkaması, kımsenın camasırlarını yıkamamıs kızın adamın donunu yıkaması vs.)

2. oturmayı kalkmayı bılmesı. kımse kufurbaz, saygısız ınsan ıstemez heralde. aıle kurumuna saygı duymalı ınsan. onun aılesı de senın aılen olacak sonucta.

3.kafa yapılarının uyması. hayata aynı pencereden bakabılme. (ornegın: bana dısarıda ıskembe veya dıl corbası ıcen bır kız garıp gelır. bır zahmet yapılırken temız olması gereken seylere dıkkat etsın.)...

bu lıste uzar gıder. bır ınsanla evlenmeyı gercekten dusundugunuzde bazı krıterler koyun kendınıze. bu sadece fızıksel ozellık olmasın. ondan sonra 1-2 sene gecınce ınsanlar bosanmaya gıdıyorlar. bıraz da baska krıterlerı goz onune alın.

0|0
    0|0
  • Modern derken?

Modern değilim ve kişi kendi gibiyle evlenir

0|1
    0|0
  • şıkların hepsi aynı mı la gözleirm bozuldu sanki

0|1
    0|0
    • yok hocam sonuna kadar oku, :)

• ben bakirsem bakire bi eş isterim ki bu en doğal hakkımdır ama ben yaparsam evlenmden karşımdaki yapmışsa rahatsız olurum tabiki ama seviyosam bekareti düşünmem o zaman

1|0
    0|0
  • zar kıl tüy takıntısı sadece öküzlerde var :)

2|0
    0|1
    • senden önce eşinin içine başkasının 15(en az) cm lik kobrasını sokmuş olması seni rahatsız etmiyorsa, evlendikten sonrada sokması rahatsız etmez, :) kıl tüy bunlar dostum

• niye gerçeklerin boru gibi girmesi rahatsızmı etti :)

• hayır babanın prezarvatif kullanmaması rahatsız etti.

• Hep "bakaret" kelimesini kullanmışsın ama olay sadece kızlık zarı değil ki. Daha önce başka bir erkekle hiçbir şey yaşamamış olmalı. DOKUNULMAMIŞ OLMALI...

(Bu sebeple, anketin eksik-hatalı olmuş.)

1|1
    1|0
    • bakirelikten kasıt sadece zar değil tabiki ama milletin anlama kapasitesiyle alakalı bu neyse boş ver akışına bırakalım :)

• amk böyle şıklar olr ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...