Arkadaşlar soru detayını da okurmusunuz? Sizce neden?

Vajinismus olduğum için doktora gittik eşimle 1,5 ay önce Hala da gidiyoruz. Doktor bana ''masturbasyon yapmanızın zamanı geldi'' dedi ve ben denedim. Parmağımı vajinamın içine sokabiliyorum ama tamamını değil. Hala korkuyorum. Parmağımı vajinamın içine sokmadan önce bebe yağı sürüyorum parmağıma.. Ama tamamen vajinama sokamıyorum parmağımı. Kayıyor. Sizce neden?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Parmak egzersizi yle vajunismusu aşmış biri olarak söylüyorum ki devam et ama eşin yaninda olsun sevişirken iş oraya geldiginde sana dokunmasina izin ver ama sen kendi parmagini kullan zamanla eşin yapsin alisirsin ve tam birleşme olur

0|1
    0|0
    • çok afedersin.. biz senelerdir eşimle vajinusmus sorunu yaşıyoruz ve doktora gitmiyor... biraz daha detay verebilir misiniz? özelden olursa sevinirim.. yani başka birşey yapamalımıyız? ne dedi doktor? teşekkürler

• ne alaka şimdi...

• @Aşkvefarklılık cok alaka kadinlar hisseder sen eşine bu konuda anlayış gösterdiğini dusenebilirsin ama profilin 2saniye bakinca seni ele veriyor keşke samimi olsan

Erkekler Ne Diyor 6

• sen önce neyden korkuyorsun onu düşün. seni bu konuda korkutan nedir. sokunca ne olabileceğini düşünüyor da korkuyorsun. anahtar budur çözüm bunun üzerine olur

0|0
    0|0
  • kendini kasıyorsun çünkü zamanla düzelir stres yapma sakın

0|0
    0|0
  • Doktor kotu doktormus degistirin doktoru

0|0
    0|0
  • Ne deden?

0|0
    0|0
  • bence parmak değil eşinin dilini kullanmasına izin vermelisin. belki hoşlanırsın korkun kalmaz

0|0
    0|0
  • psikolojik yardım aldınız mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sokma zaten kendini bozarsin onun yerine eşin yardımcı olsun sana bebe yağı yerine kayganlastirici alın rahat ol istersen azıcık alkol al başka bir yerde deneyin belki işe yarar

0|0
    0|0
  • Iyy ciddi misin sen ya?

0|0
    0|0
Yükleniyor...