Akıl hastalıgı olan kızlar adet görmezmi?

Bizim orda bir kız varda hiç biseyin farkında değil herkezin peşine takılıp bir yerlere gido ona tecavüz edip duruyolar ama hiç hamile kalmadı acaba akıl hastası olan kızlar adet görmüyomu dediğim gibi kız hasta herhalinden anlaşılıyo aklından bir zoru olduğu

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Psikoloji bozuksa ozm stresden falan gercekden adet dönemi bozulabilir veya kesiledebilir. Vücut stresli veya psikolojik rahatsizsa ozm hormonlar gerektigi gibi calismayabilir, hersey birbirine bagli.

1|0
    0|0
    • Akılla ilgili hastalığı aklı çalışmıyo ama dediğin gibide olabilir

Erkekler Ne Diyor 8

• bir çok bilgin yanlış düzeltelim.
    akıl hastalığı ile vücut sağlığının alakası yok. bir sürü akıl hastası olup tecavüze uğrayıp hamile kalan var.

senin bahsettiğin kızda extra kadın hastalığı vardır.. adet görüp görmemekle gebe kalmanın da alakası yok bu da ikinci yanlışın

1|0
    0|0
  • vücudunda bir hastalığı olmadıktan sonra o da normal bir insan işte başka bir farkı yok. ancak şu zihniyeti anlamadım tamam akıl sağlığı yerinde değilde siz bu kıza tecavüz edildiğini biliyor iseniz niye hiç bir şey yapmıyorsunuz?

3|2
    0|0
    • O onun kendi hayatı kendi seçimi tamam akıl hastası ama onunda bir beyni var onunda kişiligi var kendi hayatına kendi karar verir karışmak bize düşmezki hee biz çok uyardık öyle herkesin peşinden gitme herkez çağırınca gitme bilmediğin yerlere falanda gitme diye ama aynı şeyleri yapmaya devam ediyo napalım bağlayalımmı kızı

• Bu hastane olayını bilmiyodum bak tamam deneriz bunuda akıllıca bir fikir fikirlerin için teşekkürler

• rica ederim

• sen eskort görmüşsün peki ufo gördün mü hiç?

1|0
    0|0
  • sacmalamaaaa

1|0
    0|0
  • ALLAH belasını versin sizde o kıza sahip cıkmıyormusunuz polise bildisenize yazıklar olsun

3|0
    0|0
  • Anlamasa gider mi

0|0
    1|0
  • Defalarca tecavuz edildigini biliyorsun, polise veya savciliga suç duyurusunda bulunmuyorsun öyle mi? şu an senin yaptigin çok büyük bir suç aslında.

1|1
    0|0
  • kim la bu kız tecavüz ettiklerini biliosun neden yardım etmiosun ona

0|0
    0|0
    • Etmeye çalışıyorum zaten öyle saçma sapan insanların peşinden gitme her seni cagıranla konuşma dedim ama aynı şeyleri yapmaya devam ediyo

• Ailesi çok sinirli zaten söylesek hem bizle kavga çıkarırlar sizene benim kızımın hayatından diye hemde kızı çok kötü yaparlar aklımızdan geçmedi değil ailesiyle konuşmak ama sonra ailesini tanıyınca ve bunları düşününce vaz geçtik sen ailesini tanısan sende bizim gibi düşünürdün

• vala ne derlerse desinler buna göz yumuo olmanız bence yanlış

Kızlar Ne Diyor 6

• Galiba sende biraz salaksin ne biçim soru tabiki olur adet

Ailesi durumun farkındadır ya tahmini aldirmislardir ya da yumurtaliklarini baglatmislardir

1|0
    0|0
  • Bu soruyu soraninda çok akıllı olduğunu sanmiyorum

4|2
    0|0
  • valla aklından zoru olanlar o kıza herkesin tecavuz etmesine göz yumup sanki tek tartisilcak konu kızın regl olup olmadigiymis gibi burada soru soran ve cevresindekilerdir

2|1
    0|0
  • Belki kızın kadınsal bir rahatsızlığı vardır ama akıl hastaları adet görmez diye bir genelleme yoktur hiç mi haber izlemiyorsun yav

0|0
    0|0
  • Görür ama belki kısırdır

0|0
    0|0
  • ne alaka her kız adet olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...