Genital bölge krem?

Bikini bölgesine krem vs. surulurmu sizce sagliklimi normal krem yumuşak olması için bir zarar olurmu?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• neden zararı olsun ki ?

0|0
    0|0
    • Ne bileyim hiç orası için krem yok bildiğim kadarıyla piyasada bencede olmaz herhalde temiz yumusacik olur deneyecegim

• Bilmem hoc kimseye okadar guvenemedim oyüzden de hoc yasamadim

• merak etme ben şerefsiz ya da adi değilim sitedeki pisliklere benzemem bana güvenen bir kadının güvenine asla ama asla ihanet etmem. hatta nefret ederim öyle şerefsizlerden asıl önemli olan neredensin uzaksan işimiz çok zor.

En İyi Kız Görüşü

• surmedım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vazelinin faydası olur zararı olmaz. ama başka kremleri bilemem. içeriğini bilmek gerek.
    en ideal vazelindir. çocukların pişiklerine bile iyi gelir. kıl dönmesine engel olur... tüy temizliği sonrası sivilcelere engel olur

0|0
    0|0
  • Sürme hiçbirşey. Florası bozulur o bölgenin.

0|0
    0|0
  • Neden süreceksin?

0|0
    0|0
  • Genital bolge cok hassas ve belli bir ph değerinde olmasi gereken bir bolge bu nedenle herhangi bir krem olmaz. Özel o bolge icin olan kremlerden olmasi lazım dikkat et

0|0
    0|0
  • hayir surulmez

0|0
    0|0
  • Zaten yumuşak olur orası sert mi seninkisi

0|0
    0|0
  • bikini bölgesi ne la? sünger bop bikini kasabasındamıyız?

0|0
    0|0
  • Sanmam güzel de kokar hem

0|0
    0|0
  • hiç bir şey olmaz canım merak etme. İçine sürmediğin sürece sıkıntı yok ;-) Denize giriyorsun, havuza giriyorsun vajinana neler giriyor haberin var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Vajina kendi kendini temizleyen bir organ. Aksine kimyasallı bir ürün aşındırma yapabilir, bende internetin yalancısıyım. Duşta temizlemek lazım tabii arada bende krem sürüyorum gerçi. Sanırım tonik, koku falan zararlı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...