Kapat

Vajinada iç dudaklarda tirtiklanma?

Eskiden mastürbasyon yapardım şimdi yapmıyorum çünkü o zamanlar ergenligin ilk zamanlariydi ve hormonlarim tavan yapıyordu günde 2 kez yaptığımı hatırlıyorum. O zamanlar yanı ergenligin ilk zamanları tabiki mast yöntemini bilmediğim için vajinami yatağa surtuyordum yüz üstü yatip. Bu yöntem çok yanlış şimdi anladım umarım kizligim zarar gormemistir ancak benim sorum işte o ağır surtunmelerden sonra vajinamda küçük dudaklarda tahriş oldu küçük tirtiklar oldu ve kaldı oylece doktora da gitmedim utaniyorum. İlerde evlendigimde eşim derse bu tirtiklar ne diye? Geçer mi bu ve doktora ne demeliyim utaniyorum ve ilaçla falan geçer mi? Not : 19 yasindayim. 15 yaşlarında falan çok yapardım mast

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Benim de öyle bir şeyler var. Eskiden kayganlaştırıcı kullanmazdım yaparken yani tükürük bile yoktu anlayacağın. Bu yaşıma geldim artık o şeyleri yapamıyorum yani. Kayganlaştırıcı kullanmadan olmuyor. Ayrıca bir kere kan toplamıştı, doktora gitmiştim. Çok mu oynuyosun demişti, herkesin oynadığı kadar demiştim ben de gülerek. Sonra iki ay hiç dokunmadım geçti. Şimdi çok sık yapmıyorum ara ara yapıyorum. Ama bunu ilerideki eşim için değil kendim için yapıyorum. Mastürbasyon yapar onurlu yaşarım kafasında bir insanım. Yani bana burada buluşalım sevişelim dersen bile, gelmem zaten. Eğlence olsun ahaha.

1|1
    0|0
    • Ulan anneanneme bakıyodum gizli paylaşmayı unutmuşum ya. İnanmıyorum of. Utandım şu an.

• Olan oldu neyse, güzel hayatlar diliyorum sana sağlıcakla kal. :)

• Gizliye alsana cevabını.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• arkadaşım gelişme çağını yaşarken gördüğünüz değişiklikler sizi aldatmasın. 15 yaşında mast yapıyorsun ve şu an 19. vajina gelişimini tamamlamamış. şekil değişiklikleri oluyor. sen bunları bozuldu gibi algılama. normal seyri bu. yani bir şeyin yok devam et

1|0
    0|0
    • İçimi rahatlattiniz teşekkürler:)

• O normaldir. Sürtmeyle alakası yok

1|0
    0|0
  • kızlığın bir önemi yok zarar da görmez zaten.

2|0
    0|0
    • Size gore önemi yok ama belki evlenecegim adama gore var :(

• varsa çok gerekiyorsa yarım saatte diktirirsin biter kendisi her şeyi yapmış birisinin senden bakire olmanı isteme hakkı yok. her şeyden önce sen bir mal değilsin bir insansın senin de seks yapmaya hakkın var erkekler gibi.

• bı sorun olmaz esıne acıklayalırsın ve mast yapmıs olmana bseyde demez bundan sonra vajentemızlıgnı ozenle yaparsın ve mast yaparken clıtorsıı oksamayaı tercıh etmelısın vajına dudaklarına yanasma cunku asırır zevk anında ııstem dısı alıp bsey sokarsan kızlgıından olursun

1|0
    0|0
  • Sorun yok. Vajinada zamanla gelişir hep genç kalacak değil

1|0
    0|0
  • kızlığın zarar görmez

1|0
    0|0
    • İnsallah. Çünkü içine hiçbir şey sokmadim sadece yüzeysel surtmustum yüz üstü

• rahat ol sorun yok

• Ne dert ediyorsun sen de kocana tırtıklı * buldun da bunadın mı dersin!!!

1|0
    0|0
    • Süper ya :D Derim derim artık

• Ahahahhahaha :D Anlatirim umarım yüzüm kizarmaz :D

• ne kızarcak yaw insanlık hali herkes yapar gayet normal , bazıları itiraf edemez yani ezik ve komplekliler :D ben evli olduğum halde yapıyorum tırtıklara iyi bakmak için çünkü tırtık iyidir :D

• bir şey olmaz normal ne sanıyorsun bebek ciddi mi olmasını

1|0
    0|0
  • tahriş olsa geçerdi başka birşey o

1|0
    0|0
  • vay be, sorun çıkacağını hiç sanmıyorum, zedelenme felan olmuş olabilir en fazla, ve eşin sorarsa bunun aynısını onada anlatırsın sana güvenci tam ise tabi konu kilit

0|0
    0|0
  • Mast ile turtiklanmanin alakasi yok

0|0
    0|0
  • Bende de var. Eskiden sirke yapardım artık krem olmadan yapmıyorum ama iş işten geçmiş

1|0
    0|0
  • Birşeylere sürtünmeyle kızlık zarına zarar geleceğini düşünmüyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlığın bozulmaz. Sorarsa da kaşıdım dersin. Zaten çok ince bir deri olduğundan kaşısan bile kızarıklık kalabiliyor.

1|0
    0|0
  • Hala ergensin

1|0
    0|0
  • tırtıklıdan kastın iç dudakların iç taraflarının pütürlü olmasıysa ben dr a gittim normal dedi mast. dan kaynaklı değil. vajinanın doğal yapısı dedi normal dedi

0|0
    0|0
    • Ohhh be icimi rahatlattin

• ;) evet için rahat olsun

Yükleniyor...