Cinsel iliskiden sonra sistit olmak mıı?

Arkadaslar benim dün oglen saatlerinden itibaren idrar yaparken yanma ve sık idrara cıkma problemim var az oncede hafif pembe kan geldigini gördüm ne olucak simdi ne yapmalıyım :((((((

Güncellemeler:
doktora göründüm arkadaslar.. sagolun cevaplarınız için :))))

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Aynı şey bende de oldu. Çok kötü bir şey, günlük hayatı çok kötü etkiliyor. Bol bol su iç, geldikçe gitme düşünme yani. C vitamini al ben öyle yapmıştım. Birkaç gün sonra geçti sonra😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sistit olup olmadığını bilemezsin. doktora görün. belki sistit değildir böbreklerinde sorun olup kum döküyor olabilirsin. tarifine göre sen kum döküyorsun üroloji bölümüne görünmen gerek

0|0
    0|0
  • bunu cinsellikle alakası yok sen idrar yolu enfeksiyonu kapmışsın

1|0
    0|0
    • peki bu ciddi bir sorun mu

• böyle birseyi gizli sormak cocukca olurdu bu konuda kimligimi gizlemek aklımın ucundan gecmedi desem yeri olur tesekkür ederim düsünceleriniz icin :)

• peki seni takip etmek daha sonra da muhabbet etmek isterim iznin olursa tabi.

• Korunmasız ilişki yaşadın mı?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun balon gitmiş

1|0
    0|0
  • Idrar yollari iltabi olabilir

1|0
    0|0
  • sıkıntı yapma doktora git ya da bir eczane de olur mikrop kapmışsın

1|0
    0|0
  • Üroloğ"a görünmez iyi olur. Cinsel ilişki yoğun yaşandığında olabiliyor bu durum. Ama uzmana görünmeniz iyi olur.

0|0
    0|0
    • Siz de sagolun. Geçmiş olsun dilerim size. Uzmana görünmeniz en azından kafanızdaki sorunların netleşmesi adına iyi olmuştur sizin için.

• yapmasaydın :D

0|0
    0|0
  • Eczaneden alacağın bir ilacla gecer. Cok sıkma canını

0|0
    0|0
  • Doktora görünmek en iyisi.

0|0
    0|0
  • Bel soguklugu olabilir acilen git doktora

0|0
    0|0
  • Hiç duymadım üşüttün sanırım

0|0
    0|0
  • üroloji hekimine görünmelisin. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • ama ne yazık ki devlet hastaneleri 10 gün boyunca kapalı o sürede ne yapıcam ben :((((

• ilgilenir.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayni sey bendede oldu su iciceksin bol bol kendiliginden geciyo

1|0
    0|0
Yükleniyor...