Kız arkadaşım bakire mi değil mi?

Sorum şöyle evlilik dışı ilişkiye karşıyım ama bi an kendimi tutamadım kız arkadaşımla evde yüzeysel olarak seks yaptık birleşme olmadı ama bi an 2 parmağım vajinasından içeri girdi nerdeyse tamamı en başlarda korktum biraz ama sonra kan gelmedi ve hiç bir şekilde acı hissetmediğini söyledi bakire değilmisin dediğim de ise bakireyim dedi üstüne gitmedim ama aklımda kaldı sizce bakire mi değil mi ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• doktora götür baktır derim , şüphen var ise...

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 5

• güvenmiyosan sevgili olma ne diye dert ediyosun böyle şeyleri bozulmamış olabilir esnek olabilir ne desek inanırsın ki bi de kızı köhmet altında bırakıyosun belki kız seni seviyo gerçekten doğru söylüyo senin yaptığın iş mi şimdi

0|0
    0|0
    • Ben kızı terk mı ettım sen nıye kızdın bana sadece merak ettım sordum :)

• benim sevgilim bu tarz düşünceleri aklına bile getirse ben çok bozulurum ondan

• bakire olan bir kiza iki parmak degil 1 parmak bile girmez bence duldur.

0|1
    2|0
  • İki parmakla olacak işler değil onlar genç. Toplumun uyduruk varsayımlarına inanma, parmakla kızlık bozulmaz. İki parmakla yırtılma olmayacağı için acı da hissettmeyiz. Yanlış bilgilendiriliyor insanlar sonra kafada gereksiz şüpheler. Toplumu suçladım.

1|0
    1|2
  • Bakireyim diyorsa bakiredir arkadaşım... Şüpheye düşme boşuna.

1|0
    0|1
  • 2 parmakla yırtılmayabilir hele ki görece ince parmaklı biriysen.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• fezatlık yapıp kızzarkadaşını yalancı duruma düşürmek istemem yanlış anlama .bakire olmayabilir .nedeni tıbben zaten 8 cm olarak belirtilir derinlik .ama tıbben bekaret bozulduğunda kan gelmediğide görülür . yakın bir doktor tanıdığın varsa onada danışın .ama sakın kızın üstüne gitme

1|1
    0|0
  • Bazen penis girse bile kızlık zarı yırtılmayabilir. böyle durumlarda doktorlar müdehale ederler. Yani senin anlayacağın bu kızlık zarı denilen hadise neredeyse kadınlar kadar çeşitlidir veya her kadının kendine has bir zar yapısı vardır.

senin parmağını soktuğun o bölüm adet kanın dışarı atılabilmesi için kızlık zarında bulunan doğal açıklıktır. Ve sana büyük açıklığı olan bir kız denk gelmiştir.

0|0
    0|1
  • bakirelik elle anlaşılmaz , bakireyim diyorsa bakiredir bence

2|0
    0|1
  • Bu durumda.. demek oluyoki senden öncede bakire değilmiş...

0|1
    1|0
  • belki esnektir bazende parmak ince gelir kızlık zarının ortasından delmeden geçer öylede olabilir

0|0
    0|1
Yükleniyor...