Aklıma takılan olay düşüncelerinizi yazarsanız memnun olurum

Biz erkekler(en azından bi çoğumu) neden yana yana bakire kız ararken, bakire bulduğumuzda sevişmek için 40 takla atarız ? peki siz kızlar neden herşeyi yaşayıp bakire olmadğınız halde kendinizi bakire gibi gösterirsinz, ya da bazıları herşeyi yaşarlar ama bekareti saklarlar o zaman ne önemi kalır o bekaretin ? cevaplar plz.

Not: bence cinsellik doğal bi ihtiyaçtır sadece düşüncelerinizi merak ediyorum

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• 1- bakire kıza denk geldim mi koşarak kaçıyorum, başa beladır çünkü

2- ilerde evleneceğim kişinin ..'nın içindeki zarı önemli değil ama kafasının içindeki beyni çok önemli

3- Benmi çevremde normal arkadaşım olan, daha önce cinsel ilişki yaşamış olan kızarkadaşlarımın hepsi evlendi.

4- Bugüne kadar 3 defa bekaret benim için hiç önemli değil diye karşıma çıkan kız oldu. biriyle ilişki yaşadım, diğeri çok istemesine rağmen başıma kalacağına kesin gözüyle bakıp reddettim (önemlidir burası: bir bakire kolay kolay vermez evlenmeden veriyo ama ben almam eğer güvenmezsem) sonuncusunu da ben elimden kaçırdım ve adriana limanın 165 boyunda olanıydı ama kısmet olmadı.

5-Çok merak edilen konudur: bakire olmayıp istediği erkekle takılıp benimle kendi rızasıyla sevgili olan, öpüşü; koklaşan amma velakin aynı yatakta yatmamıza rağmen bana vermeyen bi kız daha oldu ki bunu halen daha anlayabilmiş değilim.

6- Cinselliği artık hrtürlü aşmış olan, bekaretin lafını bile etmeyen, fakat ilişkimizin ikinci haftasına girmiş olmamıza rağmen cinsel ilişki sırasında bu kadar hızlı olmasa mıydık acaba diyenine de rast geldim.

7- Ukraynaya gittim ve bir hayat kadınını parayla olsa bile anal ilişkiye ikna edemediğimi gördüm.(memleketimin kızları anal konusunda ustadırlar:))

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kıs ve net : kız- erkek kendini eşine saklarsa , evlenmeden yapmazsa bu sorunlar olmaz...

0|1
    0|0
    • orası öyle ona bişey diyemem, ama sonuç olarak yukarda yazdıklarım doğru ve düşünceleri merak ediyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...