Ayrılmam lazım lakin nasıl o çok seviyor!

6 aylık bi beraberliğimiz var.Birbirimizi seviyoruz..Eski ben yok artık, mevsim değişmeden kız değiştiriyordum doğal olarak sıkılıyosun hep aynı tat farklı tatlar arıyor insan.Sonuç olarak ünversitedeyz bizim son zamanlarımız.Yani kısacası pompa peşinde koşarken çıktı karşıma bu kız, o da seviyor yapmayı ki 2. günde yatağa attım.Benim uyku sorunum vardı onu bile çözdü.Gece kulağıma fısıldayarak ruhumu okşayarak söylediği o şarkılar sanki annemin daha küçücük bi çocukken benim başımda o şefkatli kollarıyla uyutması gibi bişey! Bunu farkettiğim zaman artık bişeylerin değiştiğini anladım kız hakkında ama geç oldu baya.Çevrem biliyordu onu, tanıyorlardı arkadaşlarım, ailem.Yani sanal olarak tanıyorlardı.Yatağa atılan oro... bi kız olarak tanıyorlar onu.İlk zamanlar bende öyle biliyordum öyle bakıyordum lakin şimdi durum farklı... Çıkmazdayım, düşünüyorum, içiyorum, dağıtıyorum bi karar vermek için kendimi parçalıyorum ayrılmak istiyorum kızı daha fazla üzmeden.Çok seviyor beni, çok bağlandı benden daha çok seviyor.Çocuklarımızdan bahsediyor, geleceğimizdeki evimizden, düğünümüzden, hatta araba bile seçtik o Golf istiyor.Bende içten içe ağlıyorum bunları duyduğumda yüzüne olur aşkım, sen ne istersen o olsun aşkım diyorum ama içten içe ağlıyorum bi kaç kere gözüm doldu, uykum geldi dedim esneme numarası yaptım.Dayanamıyorum hem kendime hem ona bunu yapamam.Benden önce 2 senelik bi ilişkisi olmuş bekaretini vermiş, pişmanım diyor ama bizim geldiğimiz yer dinlemiyor pişmanı yada aşkı, sevgiyi dinlemiyor.Ben aileme açıklayamam bu durumu beni red ederler Anadolu insanı bilirsiniz sizde bu vatanın evlatlarısınız biz böyleyiz.Yaparız yaparız evlencek zaman bakire ararız bizim yapımız böyle değil mi ? lanet olsun lanet bu baskılara... Evlensem evime getirsem kızı hem mahalle hem akraba hem arkadaşlar arasında dedikodular başlıyıcak.En basitinden bi kahveye gitsem insanlar dicekler oros... getirmiş evine.Alıp başımı gitsem buralardan, elde yok avuçda yok ne yaparızz, peki ya ailem onlarda var onlarsız ben naparım! Ayrılıcam ama nasıl, bunu ona söylemek istedim ama intahar eder diye korkuyorum.Nasıl ayrılayım ne söylim bulamıyorum var mı mantıklı bi ayrılma sebebi söyliyicek ?

Güncellemeler:
Not ! : Yargılama, eleştirme benim derdim bana yetiyor.Bana yardım et !
Pff yardm eden yokkk.Benim neler yaşadğımı bilmden ne yazıp çiziyosnuz siz ? Şimdi iyi dinleyn bakalım kim haklı : Ben üniversite 3. sınıfm, 3 senedr hayatma giren çıkn belli değil.İsmni bile bilmediğm kızlarla birlktelğm oldu.Ta ki aşkıma kadr ama insanın anlnda yazmyor dimi nasl biri oldğu.Kimse k.b beni bu hale sokan karşı cinsm oldu.Ben sanyrdm ki onlrı ben kullanyordm aksine onlar beni kullamış şu halme bak! Ayrıca ben kimsye aşkm hakknda bişey söylmedm, benmle taklan kızlara öyle derler!

0|0
82

En İyi Kız Görüşü

• Bak eskiden kötülük varsa gizlenirmiş.Senden başka kim bilecek o kızın bakire olmadığını ? Seviyorsan tutarsın elinden dersin ki bu kız benim sevdiğim.Evlenirsin konuda kapanır gider.Anan baban kontrol yapacak değiller ya ! Önce kendi içinde tart sevgini.

1|0
    0|0
    • Sevgim tam o konuda eminim.Bu kız farklı yani yaşanır bi ömür boyu eminim bundan.Bende istiyorum köpek gibi bakma burda böyle böyle dediğime.Ayrılsam en çok ben üzülücem.Belkide daha kimseyle yakınlaşamıyıcam.Biliyolar herkez biliyo, bi kere babam beni tanyor.Çok uyardı beni kızlardan uzak dur diye.Dinlemedim bi kaç kere parmı kesti umursmadm.O aralar bana kızlr baktı.Sonra koyvrdi, aramz sormz beni bende gitmem evme, sadece parmı gönderir.Ama herşeyi bilir.Bi keresinde kimsyle ciddi düşnme dedi

• Aileme göre bu eksikliğini yüzüne vuramam.Korkuyorum kendine bişey yapar diye!

• Bunu da kuma mı al diyeyim ne diyeyim. Birşey yapmaz.Ama seviyorsan gerçekten ttuarsın kızın elinden ailenin karşına geçersin.Yok sevmiyorum aile daha baskın hem bakire ile evlenmek daha iyi diyorsan sana ulaşmasını engelle böylece ne haber alırsın ne de haberin gider.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• nasıl Anadolu çocuğusun sen? Anadolu çocuğu olmak böyle bir şey mi? kızla 6 ay geçir her haltı yediğin gibi etrafında herkese de kızın mahremini anlat sonra ben Anadolu çocuğuyum de. geçeceksin sen o ayakları. sen ne çocuğusun bilmiyorum ama delikanlı değilsin. yargılamadan yardım edin diyorsun bir de, neyine yardım edeyim senin?!

4|1
    0|0
    • Tamam ben onların ben puştum bak yalanım yok.Çok can yaktım öyle bi bıraktım ki kızları sanki giden arabadan düşmüş gibi oldular.Şimdi bu kızıda bırakıcam ama böyle bırakmak istemiyorum.Bana değil kıza yardım et.Herşey yolundayken nasıl ayrılıcam ben bu kızdan ve sevdiğimdende eminken nasıl olcak bu iş!

• hala böyle yobaz ınsan kaldı mı ya?sen once aılene yedıgın nanelerı anlat da ondan sonra kız arkadasını düşün.ne biçim ınsansın ya yat kalk umut ver sonra yarı yolda bırak.bunu obur tarafta nasıl ödeyeceksın acaba

3|0
    0|0
    • Bak kızım yobazlık göreceli bişeydir.Senin soyun sopun nerde geliyor biliyo musun ? yok ! Sen 100 sene önce bu toplm nasldı bilyomsn ? yok ! etraftn dolma yalan dolanla qel burya benm canmı sık.Kimse k.b isteyrek yada zorla herkez evleceği zamn bakire arar.Bana kalsa bende bakir değilim, bakir alma gibi hakkmda yok! ama ailem çok karşıyr.Tam otoritelr.Onları yıkıp geçmem.Onlrı sevdiğmden değil maddi açıdan.Emin ol öteki tarafta benim kızlardan alacağım daha fazladır emin olabilirsin!

• benımle kızım dıye konusma.Kuran'da bile yazıyor bakirsen bakire kızı hakedersin diye.Konustukca batıyosun .Ailen o kadar tutucuysa yatıp kalkmasaydın milletle yaşam tarzına uygun yaşasaydın

• senden tarih dersi mi alıcam bilmiş bilmiş soru sormuş bide cevabınıda kendi vermiş.senın gibi onune gelenle yatan erkeğe de erkek or..pu denir biliyo musun

• sen anadolu çocuğusun ailen anadolulu madem nasıl müsade ettiler sen nasıl anlattın benim yatıp kalktığım çaktığım bi kıç var diye ? o nasıl bir aile yaa oğlu yatsın yatsın istediği kadar siksin ama evlenmesin ohhh ne ala memlekett madem düzgün kız istiyo oğlu da düzgün olacak

2|0
    0|0
    • Ben anadolu çocuğu değilim.Ailem öyle.Biz böyle değişik bi tür olduk.Bizim gibiler hem kız hem erkek insanın en laneti.Sadece ben değilim emin olabilirsin etrafında benim gibi milyonlarca var...

• başkalarının dediklerini umursama.. insanız ilerde başına ne geleceği belli olmaz şimdi olmuş bişiyler onu bu sebeple terkedersen ilerde evleneceğin insanın doğru biri olacağı ne malum... durum karışık ne diyeceğimi pek bilemedim ailende önemli tabi ya da durumu olduğu gbi kıza anlat ne ayrılığın iyi bir şekli olmaz herhalükarda üzülecek.

0|0
    0|0
    • direk söyliyicem çok üzülür korkuyorum kendine bişey yapar die.Herşey yolundayken nasıl ayrılabilirim bana bunu söyleyin !

• ara verelim ilişkimize iyi değilim de . alıştır onu ayrılığa arada bir arar sorar seni kısa kısa cevaplar ver. böylelikle yavaş yavaş alışır yokluğuna. kaç yaşındaki kız?

• 22

• Ailene sen kimle yattığını söylemek zorunda mısın?

Onu bunu bilmem arkadaaş.Eğer seviyorsan;universite hayatından sonra iş bulup,o kızı da yanına alıp baska sehre gidebilirsin.Ona aşık olduğundan bahsediyorsun;belkide bu hayatında karsına çıkan en güzel,en gerçekçi olan aşk'tır..

İyi düşün,Çok iyi düşün..

0|0
    0|0
    • Düşündüm düşündüm merak etme.Hepsini düşündüm en hayırlısı bu.Hem onun için hem benim için.Varsa bi fikrin söyle ayrılmak içinnn

• sende herkese yaydınmı hemen kızla neler yaptığını bu iyi olmamış ama seviyosan onun bunun ne düşündüğünü önemseme eğer bahane arıyosan bulmuşsun ne diyelim kızda bi gün ağlar iki gün ağlar unutur kimse vazgeçilmez değildir (miş)

0|0
    0|0
    • farklı bişey var bizim aramızda.Anamız babamız gibi olduk birbirimiz bu yabancı diyarda.Pat diye bırakamıyorum o yüzden.Sevgimden emin ama nasıl ayrılıcağımı bulamadım halen.Soğuk davranıyorum üstelemiyorum tamam aşkımı oynuyor.Full alttan alıyor.Aldatsam mı acaba ?

• aldatma güveni sadece sana karşı değil tümden sarsılır aldatılmak çok kötü bişey bunu yapmaktansa geç karşısına bitirelim ileriyi göremiyorum falan de okulun bitmesini falan bahane et

• DUYGULARIYLA OYNA - İŞİNİ BİTİR...

SONRADA OR...PU DE ! SEN NAPIYORSUN YA?

ANNEN GİBİ ŞEFKAT GÖSTERMİŞ

AYRICA BAK KİMLE KIYASLIYORSUN .. DEMEKKİ SENİ NE KADAR ÇOK SEVİYOR. İŞİNİZİ BİTİRİP DÖNÜP KIÇINIZI YATMAMIŞSINIZ.

SEN BU KIZI GENEL EVDEN Mİ BULDUN DA OR.PU DİYORSUN ?

HEM YAPIN ATIN SONRADA BAKİRE DEĞİL OR. PU DİYİN

SİZ ONLADAN DAHA DA OR.PUSUNUZ

5|0
    1|1
    • Sen sevmediğin birisi ile çıkarmıydın. Adamı suçlama!

• zamanında ayrılacaksın... sevmiyorsan yatmayacaksın

kullanmayacaksın

birde or.pu diyorsun sende duygu olsa demezsin zaten.

• yargılama yaa gerçekten çok kötüyüm yardım ettt

Erkekler Ne Diyor 2

• Yemişim baskısını. İkinizde okuyorsunuz, başka şehre yerleşirsiniz olur biter. Annene babana kız bakire değil mi dedin? Nereden bilecekler, kız isterken bakirelik raporu mu soruluyor? Senin her şey kafanda, baskılar da kafanda, birlikte olmak isteyen adam Uganda'da bile yaşar sevgilisiyle. Kahvede bilmem ne derlermiş. Geç arkadaş bunları, mert ol, yürekli ol ve seviyorsan al sevgilini yaşa..

4|0
    0|0
    • Düşünmedim sanma bunları dostum.Üniversiteymiş pehhh.. yalan hepsi oku oku gir asgeri ücret işe... Bana söyler misin asgeri ücretle hem kirada oturup hem evi nasıl geçindiricen.Özellikle ben zorluğa gelemeyen ben nasıl olcak bu iş bana söyler misin ? Kimse aşk karın doyurur şöyle böyle demesin doyurmaz arkadaş.Baba parası yerken düşünmek kolay, peki o para kesilince ne halt yicez bizz ? kızda fakir! Ayrıca ben tek evin tek oğluyum aileme bu ihaneti yapamam...

• sen ne biliyonda konuşuyon.Beni evden kovdu babm dediğim bu adam.2 3 ay akrabalarda kaldım daha 18 yaşımdayken.Sonra milletten çekindiğinde aldı geri evine.Sevmiyorum ben onları ama mecburum şu dk kesse paramı aç kalırım.Benim durum çıkmaz kardeş.Yüreklede bi alakası yok bu işlerinn.Ben çok düşündüm ilerde daha çok üzülürüz.Benim çevrem geniş hepside ailem gibi düşünüyor.Dedikodu yapıcaklar, arkamdan konuşucaklar yapamam mutsuz olurum.Bu ülkede sen sanıyorsun ki kimsen olmadan yaşabiliceğini!

• illaki bir yolunu bulursun. şuan bunları gözealabilecek yaşta değilsin belki. ben 32 yaşındayım ve tek başına aile geçindiren insanları görebiliyorum. çok şey yaşadım ama yılmadım. umudunu yitirdiğin an kaybettiğin andır.

• senin gibiler yüzünden dünyada insan nüfusu fazla sanıyoruz

3|0
    0|0
Yükleniyor...