Kızlar eşimi aldatıyorum , şüphelenmemesi için nelere dikkat etmem lazım , önerileriniz?

2 yıldır evliyim eşim 4 aylık hamile ama ofisden bir kızla beraberim son altı aydır , bebek doğduktan sonra ayrılmayı düşünüyorum yeni sevgilimle beraber yaşayacağız ama heralde eşim anladı durumu sürekli beni bekliyor evde geç gitsem bile uyumuyor bişeyde demiyor. diğer kız son sınıf öğrenci yalnız yaşıyor işten kalan vaktimi ona ayırıyorum evde huzursuzluk çıkmaması için nelere dikkat etmeliyim , eşimin durumu çakmaması için neler önerebilirsiniz?

Güncellemeler:
alakasız görüş olarak sisteme şikayet düştüm , sorumla alakasız erkek fotoğrafları paylaşan şu kaşar karının fotolarını ve yorumunu kaldır.. @Drejevic

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• eğer bu gerçekse rezil bir erkeksin sen senden erkek falan olmaz kusura bakma ama boşuna zorlama kendini senden erkeğin e si olmaz

4|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• @Drejevic yegenim?
    Bu yorumu kaldirtma olurmu?
    O gizli erkek bozuntusunun mahserde de diyecegini simdiden merak ediyorum.
    Koku kuruyasica erkek bozuntusu @gizli
    Seni kime sikayet edelim onu soyle de bizde gorevimizi yapalim.
    Burasi senin gibi erkek bozuntularina yataklik yapma yeri mi?
    Sordugun soruya bak
    @Angeliciouss- yegenime katiliyorum
    Guzel ve yerinde olmus

0|1
    0|0
    • Ben objektif olmak zorundayım. Kimsenin özel hayatını yargılayamam. Dediğin doğru, ahir ömürde herkes hesabını verir. Ancak hamile bir kadının aldatılması noktasında yardım, vicdanı temiz insanlardan istenmez. Bence eğer bu sitede bütün kitle böyle insanlardan oluşuyorsa ki çoğunluk sağlıklı beyinlerden oluşuyor, bu tür sorulara toplumsal tepkiler doğal insani tepkiler olacaktır.

• Tesekkur ederim @Drejevic yegenim.
      Bakis acin bir master a gore.
      Devam yegenim devam.
      Zaten tepki olmasa yanlis sitedeyim diye dusunurdum.
      Inan herseyin ozgurce paylasila bildigi Hollanda da bile tepkiler farkli olmazdi bence.
      Iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 10

• Umarım eşin de seni çok seksi bir erkekle aldatıyordur, sevişiyordur. :)
    36.media.tumblr.com/.../...92hnI1razhsgo1_1280.jpg
    40.media.tumblr.com/.../...wn01Ue1rq5h24o1_500.jpg

5|4
    0|1
  • Senin gibi o. c yuzunden ne evlilik dusunuyorum ne de cocuk Allah hepinizin belasini versin senden ne baba olur ne koca ne de adam.. umarim bigun esin seni terk edeer ve gercek bir adamla evlenir

5|0
    0|0
  • Merak etme, Allah hem o kadının hem de o çocuğun ahını bırakmaz. İkisinin eline muhtaç düşeceğine hiç şüphem yok..

2|2
    0|0
  • Yazık degil mi o kadina ne sancılar cekiyodur seni merak ettigi icin bekliyodur o saatlere kadar esinin yaninda olman gerekirdi cok yazik bak cocuk doguncada gormek icin ugrasma

0|0
    0|0
  • Pnu bilmem de troll oldugun anlasilmasin diye daha gercekci olmalisin.

0|0
    0|0
  • zaten ayrılacakmışsınız. niye kasıyosun?

1|0
    0|0
  • cocuk niye yaptinki bari beli etme dogursun yazik vallah

0|0
    0|0
  • Gebermelisin

2|0
    0|0
  • Sevmiyorsan karinı niye çocuk yaptın ki o çocuğa yazık değil mi

0|0
    0|0
  • o senin çocuğuna can kan veriyor karnında bin bir zorlukla taşıyor mükafatın bumu ona. Lanet olsun sana rezil.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ulan senin yavrunu tasiyan bir kadina bunu nasil yaparsin.. Erkek doguluyorda adam olunmuyor bee

2|2
    0|0
  • Sen ne kadar adi bir adamsin yaaaa
    Ulan karin hamile aldatiyosun ve doğumdan sonra bosanicam diyosun.
    Bide utanmadan akil soruyosun.

Su kadarını solim sana dogumdan sonra bebegi kucağına aldıktan sonra bosanmayi aklından bile gecirmezsin emin ol. Ve yuva yikanin yuvasi olmaz derler o kizla da mutlu olamazsin boşuna yikma yuvani

0|0
    0|0
  • Senin gibi uçkurunun peşinde koşan şerefsizler yüzünden daha kaç yuva yıkılacak kaç çocuk babasız büyüyecek sorarım sana şerefsiz sen nasıl bir insansın ki böyle birşeyi o hiç bir suçu olmayan kadına yapıyorsun yazık değil mi hiç düşünmedin mi?

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak seninle ayni sifatta olsugim icin üzüldüm si anda. Bence biraz adam olmaya calis. Yazik günah be adamligindan utan.

0|0
    0|0
  • çocuğun olacak bence vaktini çocuğuna ayır. o yeni yetme kız seni ikigün sonra terkedince karına çocuğuna koşarsın.

0|0
    0|0
  • YEGEN yuva yıkanın yuvası olmazmış o kadının ve dogacak çocugun bedduası yeter sana. yıllar sonra kafayı vurursun ama iş işten geçer tabiki şu an koca kafasın anlamazsın

0|0
    0|0
  • Doğumdan önce doktor ksç ay sevişebilirsin dediyse o kadar seviş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...