Erkekler, tum erkeklerde mi böyle fikirlerinizi alabilir miyim acaba?

Arkadaslar sorum şu nişanlıyım, nisanlanmadan önce boyle bise gecmemisti aramizda ama geçenlerde ilk kez nisanlimn penisini gördüm bekaretime zarar verecek birsey yapmadık ama aramızda birseyler oldu. Sanki tam olarak sertleşemiyor cinsel organı, kendisine sordum böyle olur dedi ama sanki bir sorun var gibi hissettim nasıl oluyor normalde sert olmaz mı?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• o anlık sertlesmems olabılır ama bı kackez yakınlastınız ve sertlesmemısse sorun var demektır buda ıkınız ıcın sorun yaratır

1|0
    0|0
    • O gün, gün boyu beraberdik sorarkende utanıyorum kusura bakma ama 😔 bikaç kez oldu bu durum yani içime falan girmedi ama görüntü olarak büyüyor ama sanki yumuşak gibi, ben ne söyleyebilirim yani böyle bişeyin tedavisi falan var mı?

• Yakında evlilik olacak oyüzden sürekli araştırıyorum falan bişeyler hakkında yorum yapınca da yanlış anlıyor kaç kez gördün gibi şeyler söylüyor ondan da çekiniyorum. O günden beri bu durum kafamdan hiç gitmiyor yolumu bulup tekrar konuşayım bikaç sefer böyle oldu çünkü kesin problemi var o zaman, teşekkür ederim cevapların için 😊

• rica ederim ıyı geceler umarım sorununuzu halledersınız gecmıs olsun

Erkekler Ne Diyor 23

• ya farklı şekilde sora bilirsin ışte bir p*rno izlemiştim çok once lerde adamın ki çok sert ve damarliydı seninki ni öyle yumuşak görünce benden hoşlanmadığını düşünüyorum veya senin bir sıkıntın var bu konuda doktara felan gozukmek istermisin felan die aca bilirsin kolay gelsin :) normalde odun gibi olur aşağı egsen kirilir ;)

1|0
    0|0
  • Kaya gibi olur sallamış kendisi bir sorun var onda.

1|1
    0|0
    • Sorun yok diyor tekrar sorsam yanlış anlar mi ki

• Sen uygun bir zaman da tekrar kontrol et. Normal de masaya vurunca çekiç etkisi yapar.

• 😀 tamam Teşekkürler 😊

• Duruma göre değişir canım sende bir öpüşünce vs sert olmasını bekleme kişiye göre değişir kimisi etekli birinde hemen şey olur kimisi ohoo :DAS

1|0
    0|0
    • Hemen şey olsun diye beklemiyorum da bir terslik var ben bunu sezgin ondan sordum😂

• Ohaa ya doğuştan küçükte olabilir ama bu saatten sonra imkanı yok bilmiyorum çok fazla mast yapıyodur kalkmıyodur artık ne biliyim gece gece töbest :DAS

• 😂😂

• Sert olmalı, ya tam kıvama gelmemiştir veya siz oynaşırken boşalmıştır rahatlayınca haliyle gevşeme olur :)

1|0
    0|0
    • Boşalma falan olmadigi halinden bahsediyorum, internette biraz araştırdım normal Sperm

• Vücudundan ziyade onu seviyorum ama tek korkum ilerde problem oluşturması, önce sorunu olduğunu kabul ettirmeliyim sonra tedavi yollarını deneriz artık, yordum bu saatte çok teşekkür ederim iyi geceler 😊

• iyi geceler ;)

• belki heyecandan olmustur ikinciyi dene yine aynısı olursa bir sorunu vardır belki

1|0
    0|0
    • Kendisi çok zayıf zayıflıkla alakası olabilir mi çok Afedersin de anlatarak sorabilirim dizine oturdum sertlestigini söyledi ama hissetmedim bile normal mi bu

• hic normal degil bence özelden yazarsan daha rahat anlatabilirsin, mutlaka bir sorunu vardır ya da cok hyecanlanmıstır

• Elinle dokundun mu?

0|0
    0|0
    • Evet

• Normal boyutuna göre büyüme vardı da hafifte bir sertlesme vardı ama çok sert değildi ama o sertlestm falan gibi şeyler söyledi ama çok afedersin birleşme olsa o haliyle çok zor olur öyle soyleyim

• sertleşmemiş o zaman.

• ozele mesaj at belki yardimci olurum desem de inanma

1|0
    0|0
  • semsert olması gerek. onun da ilk tecrübesi miymiş

1|0
    0|0
    • Daha önce kimseyle beraber olmadım dedi ne kadar doğru bilmiyorum kız arkadaşları falan olmuş ama

• çok çekinmesi lazımki böyle olayı yaşasın. ama zannetmiyorum neticede erkek. emin ol sertleşme sorunu varsa bir ömür boyu sıkıntı çekersin

• Sert olmali yoksa birliesme olmaz

1|0
    0|0
  • Tahrik seviyesi düşerse gevşer.

0|0
    0|0
  • Sertlesmesı lazım

1|0
    0|0
  • uzunluğu normalden büyükse dimdik olmaz aşağı doğru olur tamda sertleşemez

0|0
    1|0
    • Boyu büyük değil küçük gibi hatta onla alakası olabilir mi

• Bana da öyle gibi geliyor ama kabul de etmiyor yanlış anlar diye usteleyip soramiyorum da neyse artık duruma göre tekrar konuşurum teşekkür ederim yorum için :)

• Bir tas gibi saglam ve kaya gibi sert olmasi lazım

0|1
    0|0
  • sert olur daşş gibi... bıçak gibi gireer keser biçer... kanırtır kanatır. ne ç. ok acele ediyonuz zaman zaman...

0|0
    0|0
  • Tam kalkmamış hali dir o

0|1
    0|0
  • değişir, sevişme esnasında bir sertleşir bir yumuşar hele boşaldıktan sonra bişey kalmaz ;)

0|1
    0|0
  • Taş gibi sert olur dik olur göbeğe yapışır kalkık halde

0|0
    0|0
  • Kazik gibi rabirini duydun mu?

0|0
    0|0
  • Uyuyyan yilani uyandircan once :)

0|0
    0|0
  • Demir gibi olacak hali yok ya hahaha

0|0
    0|0
    • Geneli sert demiş erkeklerin nerden bilebilirim ben normal olmasi gerektiği gibi değil ama😄

• Senin vücudunu görünce sertlesir

• Biraz destek ol.. Adama çene yapma ağzını dilini daha verimli kullan :)

0|0
    0|0
  • Heyecandandır merak etme. :)

0|0
    0|0
  • Şimdiden böyleyse sonra ne olur artık malum :) ilk başta sen beğebmemişsin ayrıca bilgin olsun taş gibi olur taşşş

1|1
    0|0
    • Beğenmeme değil de ilk kez gördüm vücudunu o yüzden çok dikkat ettim çok afedersin normal boyutuna göre büyüme oluyor ama bir eliyle gergin tuttu sürekli eliyle destek aldı gibi bise öyle olunca benim içime bir kurt düştü zaten, böyle özel şeyleri de soruyorum anlatiyorum ama kusura bakma lütfen tanıdığım birilerine böyle birşeyi anlatamam da soramam da

• Tedavisi olmayan nadir şeylerden biri de iktidarsızlık kim dediyse yanlış bilgilendirmiş ;) hele genç yaşta başlarsa büyük sıkıntı bir defa yaparsınız evlendiğinizde sonra götünü döner uyur bide sen laf edince üste çıkar. Psikolojik olabilir sadece onu da ben sert olmasını istiyorum diyerek yavaş yavaş konuyu açabilirsin hiç penis görmemiş bir kız da sert olmasını ister ;)

• Çok teşekkür ederim gece gece de özel mevzularla başını agrittım ama kusura bakma 😊

Yükleniyor...