Erken Boşalma Sorunu? Yardım Lütfen?

arkadaşlar çok fena istekliyim, 1 gün ilişkiye girmeyeyim veya mastürbasyon yapmayayım aklım hep orada oluyor, aşırı doluyorum yani ve sanırım bunun sonucu da bazen çok çok erken boşalıyorum ama işin kötü tarafı 1.'den sonra 2. için en az 2-3 saat bazen 5-6 geçmesi gerekiyor... Bu nasıl çelişki neden böyle oluyor anlayamıyorum? Yardım edebilecek veya görüş beyan edebilecek varsa sevinirim... Şimdiden Teşekkürler...

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Libidon düşük ve kendini mast. yapmaya alıştırmışsın. Mast. bırak ve ya çok yavaş yap yani boşalman 15 dk filan bulsun, kaliteli 1 yapmak kısa kısa 2-3den iyidir. Spor yapmaya başla bu seks kalitesini arttıracaktır. Düzenli ve dengeli beslen. Aceleci olma keyfini çıkarmaya bak. Hatun üste olsun alışana kadar. Kendini tutmak için egsersiz yap. Bence arada bir afrodizyak kullanıp gecede 2-3 yapmayı dene.

0|0
    0|0
    • afrodizyak olarak özellikle ne alacağım?

• Arada iyi bir hatun gelir bağlamak için bu haplardan bulundur. Hilti gibi oluyorsun :) ama spor yapmayı ihmal etme. Birde libido için GNC solgar gibi firmalarda arginin takviyesi var kullanabilirsin.

• anladım, çok teşekkür ederim...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardesim o sorun bende de vardi yapman gereken sadece biraz uzak durman yani dokunma biraz zaman gecsin dusunmemeye bak sen ve oldugunca o taraftan uzak dur

0|0
    0|0
    • O taraftan uzak dur ne demek kardeş?

• erken boşalma sorunun varsa
    1 KUTU GECİKTİRİCİ SPREY + EREKSİYON HAPI 49 tl
    www.geciktiricispreyal.net

0|0
    0|0
  • tecrübesizsin daha

0|0
    0|0
  • Paxil kullan reçetesiz satılıyor ilişkiden 2 saat önce iç