Nişanlım bana doyuramıyoruz ki seni dedi...

Hemen hemen hergün birlikte olmak istiyorum...ilişki sırasında değil ama mastürbasyon yaparken boşalsam bile devam ediyorum alnımdan ter akana kadar...nişanlım da bu durumu biliyor. Nişanlımla dün akşam birlikte olurken konuşuyorduk ilişki sırasında (müstehcen konuşmasını ve yaptığı eylemi söylemesini istiyorum) Benim acı çekmekten zevk aldığımı biliyor ve bana dün ilk defa sadistce şeyler söyledi ilişki sırasında seni kırbaçlayacagim her yerini kizartacagim sana tasma alacağım vb şeyler...(bu arada p*rno izlememi kesinlikle istemiyor.neden?) Bende 3 kez boşaldım genelde ilişki sırasında zevkten hem kıvranır hem ağlarım. En son ağlayamadım diye sinirlendi ağlamanı istiyorum ağla ağla dedi.ve Bunun gibi şeyler... Ertesi gün konuşurken (hoşuma gitmesine rağmen onun açısından) dün biraz abartmadın mı? dedim. E ne yapayım seni doyuramıyoruz ki çok fazla düşkünsün farkında mısın diye savundu kendini.kendine çeki düzen ver diyor şok oldum ayrılacaktım neredeyse. İlişkiyi uzun istememden mi yakınıyor olabilir? Yoksa mazoşist oluşumdan mı? Yoksa cinselliği fazla düşünmemden mi? Anlamıyorum ki erkekler hep böyle istemezler mi? Şimdi sorun bende mi onda mı? Ve o benim ilkim 1 senedir cinsellik hayatım var. Ilişkiye ise çok girmedik.

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• bizim arayıp da bulamadığımız kızsın sen. ne kadar güzel olur kıza ha dediğimde yapsak o işi :|

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Erkek arkadaşının da fazla bayanlarla ilişki tecrübesi olmadığı belli. Seksi kendi düşündüğü gibi yaşamak istiyor biraz gibi geldi bana. Yoksa normalde erkekler bayan nasıl zevk alıp orgazm oluyorsa ona göre davranır ve ilişkiye girer. Cinselliğe karşı da fazla ilgisi olmayan biri diye düşünüyorum. Sanırım o biraz utangaç kız modeli falan istiyor.

0|0
    0|0
    • Sinirlendim bak ben şimdi. Başlarda öyleydim evet e o zaman da utanma benden vs... Pişman oldu belli.

• Azmışsın ve erkeği bıktıracak kadar isteklisin. Biraz soğu adan korkusundan evlenmeden vazgeçecek.

0|0
    2|0
  • senn gbisini bulamıyorz bulan da sevgilin gbi kıymet bılmıyor işte

2|1
    0|0
  • evlenmeden ilişkiye girersen olacağı bu.

1|0
    4|0
  • ben sna sölim evlenmez bu senle

1|0
    1|0
    • Neden ki? Daha bugün etmediğimi bırakmadım ne yaparsan yap bırakmam ben seni diyor. Benden hevesli evlenmeye...

• evlenmek için biraz mesafe olması lazım çiftler arasında. mesafe olsun ki keşfedecek şey kalsın. sizde mesafe kalmamış. yani kelfetmişsiniz birbirinizi.birbiri hakkınızda merak ettiğiniz daha çok şey varsa bilemem tabi.

• kıçınız açıkta kalmış sizin...:)

0|0
    1|0
  • Evlenmez seninle

0|0
    1|0
    • Bugün bu yüzden tartıştık bende öyle düşündüğümü söyledim ve ayrılmak istedim.50 defa aradı ben seni bırakmam tehditler falan.nişanlım sonuçta seviyor beni benden hevesli benimle evlenmeye ama benle evlenmezmis neden ?.

• bilmiyorm valla belkide bizim seviş tarzımız farklıdır ama evlilik bu bi kere olur iyi düsün

• nişanlısın hala evlen ozaman

0|0
    0|0
  • soyadını alana kadar abartma.. tadında bırak..

0|0
    1|0
  • mazoşist duygular herkeste biraz vardır...abartılacak bir şey değil...

0|0
    0|0
  • deliymis senın kı :D

0|0
    0|0
    • Neden :)

• deli fantesisi var :D sende doyumsuzsun hıcc cıkmıyor bana :S bendekını gören korkuyor D:

• seni doyuramadiği kesin...

0|0
    0|0
  • sexte fantazi olmalı hatta ikili arasında sınırsız şeyler konuşulmalı reelde yapılmasada kadını doyurmak için yapılmalı

0|0
    0|0
  • Gel buraya tanışalım :)))

0|0
    0|1
  • İsterık kadın ı hıc sevmem o ne be yap yap hala ıster çeşme değilki bu

0|0
    2|0
  • oys laan senin gibi hatunlar bi başka oluyor yatakta =)

2|0
    0|0
  • Kısa ilişkiyi sevmem, ön sevişmeyle birlikte 1.5 - 2 saat olmalı en kötü. Ama sadist yada hardcore değilde, daha sensual olmalı bence. Tabi hard olduğu anlar olur ama sevdiğin kişiyle olduğu için sensual hissederek ve gereğinden fazla uzun seviyorum.

0|0
    0|0
  • kızım erkekler kadının orontalı sexe yatkın olmasını isterler, erkekten daha çok istekli olursan bu itici gelir, şimdi bunu inkar eden birsürü abazan çıkacak ama emin ol, bu söylediğim doğru

1|0
    0|0
    • Bence haklısın...:( ama o benim kocam olacak ona karşı neden arzularımı dizginleyeyim ki...çok saçma bu erkekler ama ya.

• Seni dinleyeceğim bay çokbilmiş:) hakkaten çok bilmiş:)

• umarım mutlu olursunuz.

Kızlar Ne Diyor 3

• ilişkiye çok girmedim nasıl yani?

0|0
    0|0
    • Toplasan oral seks hariç bir sene içinde 7 defa... Çoğu mastürbasyon.

• ilişki başkadır.ayrıc adama makine gözüyle bakma .duygusal ol biraz yahu :).neyse iyi geceler

• sana bidaha çıkışırsa öyle karşıdan olmuyor diye ekleme yapabilirsin.üzmeye hakkı yok

• oppan fuck yourself

0|0
    0|0
  • canım o sex sex olmaktan , çıkıyor söyle ona hayvandan bir farkımız olsun de , insan gibi sex...

0|0
    2|0
Yükleniyor...