Vajina kokusu nasıl oluyor?

kendimi bildim bileli hep ıslanma sorunum var. hatta bu yüzden kadın doğum uzmanına gittim ama muayne etmedi bakireyim diye. iltihap vardır belki diyerek testler yapıldı. idrar ve mantar. temiz çıktı hepsi
ama yıkandığımda duş jeli gibi kokmuo hiç. normal ten kokumdan daha farklı bir kokusu var. iğrenç değil ama değişik. normal mi bu? vajina için parfüm falan var mı mesela evlenince kocama kullanırım

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vajina suyu var kullanabilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vajina ya kimyasal bir şey sürme. Sabun bile sürme sadece suyla yıka ve iyice kurula. Her gün çamaşır değiştir, bir de tuvaletini yaptıktan sonra, öne doğru değil arkaya doğru yıka kendini. Oldu bitti temiz olur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Sağlık sorunun yoksa kötü kokulu olmaz. Akıntılar zevk suları geldiğinde temizlemez bekletirsen o zaman kötü koku oluşur. Kremleri losyonları var kullanabilirsin eczanelerde

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • leş gibi kokuyor hiç sevmem

0|0
    0|0
  • hımmm keşke yardımcı olabilseydim ama ben bilmiyorumki hem çokd dert etme ben bir kız arkadaşımdan duyduğum kadarıyla soğuk suyla çok yıkandığında kötü kokuyomuş yoksa hastalık falan yoksa kokusu gayet çekiciymiş

0|0
    1|0
  • vajina kendisi parfümdür

0|0
    0|0
  • O degisik kokusu bana cok seksi geliyo.. bence cok tahrik edici

0|0
    0|0
  • hayır parfüm kullanma sakın

0|0
    0|0
  • tadına bak

0|0
    0|0
  • İğrenç değilse kendi kokusudur. Parfumden daha etkili afrodizyaktır bizim için çok severim

0|0
    0|0
  • Hic bir şey kullanma.. sadece su ile yıka.. vajina da laktobasil adi verilen iyi huylu bakteriler var bunların görevi vajina temizliği yapmak.. kimyasal madde kullanırsan bunlara zarar verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Vajinanın kendi salgıları vardır onların da farklı kokusu vardır normal. Kimsenin banyodan bir gün sonra duş jeli gibi kokmaz :)

0|0
    0|0
  • Gül suyu dene

0|0
    0|0
Yükleniyor...