Sünnet hakkında?

Erkek arkadaşlara soruyorum sünnet isteğe bağlı olsa yine olurmuydunuz kızlar siz sünnetsiz koca istermiydiniz

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Aslına bakarsan sünnet müslümanlığın gerekliliği reşit olmadan din seçilmemesi gerek ya da buluğ çağına kadar ama yapılıyor belki sünnet olup da müslüman olmayan bir sürü kişi olabilir. Ama ben elhamdülillah müslümanım dini gerekliliğimi yerine getirdim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben sünnetsiz koca istemem
    Hem estetik durmuyo hemde saglik acisindan sünnetsiz iyi degil
    Fazla olan deri gereksiz

0|0
    0|0
    • Her müslümansünnet olması gerekir neyin estetiği

• iste müslüman ise zaten sünnetlidir
      Bunun da tek aciklamasi saglik acidan sünnet olur
      Ama ondan ziyade estetik durmuyo bence

Erkekler Ne Diyor 24

• Yahudi erkekleri ve müslümanlar olurlar. Diğerlerinden sağlık açısından olmak isteyen olur.

Sünnetli erkeklerde deri altında pislik barınamadığından hastalık ihtimali daha düşüktür.
    asıl amaç sağlıktır seksle alakası yoktur.
    Bana kalırsa görünüş olarak da sünnetli daha estetiktir.

1|0
    0|0
  • Sünnetsiz daha güzel. çünkü Penis ucundaki sünnet derisi çok hassas sinir Uçlari var çok zevk verir. sürekli Penis başında sürtünme halinde sünnet derisi Penis başı daima nemli kaygan pespembe cinsel ilişkide kadına çok zevk verir çok kaygan olduğu için. ereksiyon olurken sünnet derisi yavaşça geri çekilip Penis başı açığa çıkıyor ve Penis başına sürtünme halinde sünnet derisi geri çekilirken bu da erkeğe çok haz verir. sünnetsiz penisin bakımıda çok kolay sünnet derisini yavaşça geri çekip Penis başını yikarsin o kadar ben öyle yapıyorum. Mastürbasyon çok hoş sünnet derisi Penis başını bir açıp bir kapatıyor. Sünnetsiz penisin ereksiyon oluşunu izleyen kızlar çok tahrik olur orgazm yaşar. ve erkeğin sünnetsiz penisi ile oynaması kıza çok haz verir sünnet derisi geri çekerek pespembe Penis başını açığa çıkarması onu çok tahrik eder. Sünnet cinsel zevki yüzde seksen azaltır. Senin kocan ya da sevgilin sünnetsiz mi sünnetli mi

2|1
    0|0
  • İsteğe bağlı olsa çok kişi olmaz bence.

1|0
    0|0
  • evet olurdum..

1|0
    0|0
  • Yine olurdum

0|0
    0|0
  • Olmazdım

0|0
    0|0
  • Dini açıdan günah o yüzden isterdim ama günah olmasa istemezdim bence eski şekli daha güzeldi hem ucunun kalınlığı daha fazla olurdu...

0|0
    0|0
  • Benim tercihim olsaydı kesinlikle olmazdım. Bence derinin alınması uzun vadede his kaybına neden oluyor.

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz pipi çok biçimsiz duruyor fazlalık deriyi almaları iyi tabi bunu küçükken korkunç bişey sanarsın isterdim.

0|0
    0|0
  • istemem. yarısından fazlasını baytar kolleksiyonuna kattı mk :D

0|0
    0|0
  • Çocuğumu kesinlikle sünnet ettirmiycem.

1|0
    0|0
  • olurdum, heleki sağlık için ecnebiler bile kestirirken ;)

1|0
    0|0
  • Sünnetsiz oral seks olmaz

1|0
    1|1
  • Olurdum

0|0
    0|0
  • Seklini degistirio fazlalikllari atmak lazim :)

0|0
    0|0
  • tabiki olurdum

0|0
    0|0
  • Hayır küçükken olmazdım ama aklım başıma gelince olurdum

0|0
    0|0
  • Sağlık açısından önemli sünnetsiz penis kötü de kokar

0|0
    0|0
  • Kesinlikle istemezdim

0|0
    0|0
  • Ben olmak istemezdim herhalde ya.

0|0
    0|0
  • sünnet zaten isteğe bağlı isteyen olmaz ama fazla bir deri sizede fazla acı vermezmiydi

0|0
    0|0
  • olurdum

0|0
    0|0
  • Olurum evet ama olurken de çok ağladım :(

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0