Sevgililer gününe özel olsun istiyoruz

sevgilim genelde prezervatif kullanır ya da geri çekilir.hiç içime boşalmadı ama sevgililer gününde bütün gün beraberiz ve rahat olmak istiyoruz ertesi gün hapı alsam olur mu sizce 3-4 kere boşalsa bile?yada başka bi yöntem var mı?

0|1
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Spiral ya da hap kullanabilirsin. Bir gece önceden başlayabilirsin ama sevişirken dikkat etmelisin boşalsın ama ara sıra çekilsin göğüslerini emsin uçlarını sıksın ama tabi penisi vajinaya girmeden, biraz dinlenmeniz lazım. Baktın şüpheye düştün norlevon kullan ya da bir hekime görün. Ama eğer isterseniz Okey'in"hisset" olan condomundan kullanabilirsiniz. Zevk oranı %100 ama koruma %30 civarı. Bazen gögüslerine.de boşalsın arasına özellikle. Yani ilişkiyi sen kontrol altında tut, şimdiden mutlu sevişmeler :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 14Şubatın adet döneminle ilintisi önemli.Gelince bana haber verirsen açıklama yapmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Sekiz günlük yumurtlama dönemine denk gelmezse bir şey olmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bence yapmayin cunku hapi alsan bile hap yuzde yuz garanti vemiyor hamile kalmayacagina karsi ama gene sen bilirsin. Bir gun onceden alsan olur belki tam bilmiyorum ama hapin icinde kagit var onu okusan daha iyi edersin.

0|0
    0|0
  • dogru yoldasın

0|0
    0|0
  • Hyrrr yok ertesi gun danda sprial tktir kndine

0|0
    0|0
  • kesin değil ama denemeye değer :D

0|0
    0|0
  • ilginc ama hiç bir hap%100 korumaz

0|0
    0|0
  • Sevgililer gününde hediye olarak mı vereceksin sevgiline? :)

0|0
    0|0
  • ver memet ver :D aman ha ertesi gün 15 şubat yani dikkat et :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olur. bizde yıldönümümüzde öyle yapmıştık 2-3 kere boşaldı 2 saat sonra hapı içtim bişey olmadı.güzel oluyor gerçekten :)

0|0
    0|0
  • o haparın zararı var unutmamak gerek..

0|0
    0|0
Yükleniyor...