Acaba hamilemiyim?

7agustosta düğünum oldu. daha önceden regl olmam gerekiyor du ama olmadim. dugune denk gelir dıyede adet gecıktırici basladm 1 agustsda 10gun kullandım.13aguststa regl oldum. bu ay 13de hastalanmam gerekiyor du olmadim. buugn sol kasıgım çok agrıyordu ayağa kalktıgımda gözüm kararıyordu. bu arada balayında eşim normal korundu eve gelince przvtf kullandı. bugun sağlık ocağına gttim idrar testi yapıldı gebelik için çıkmaadi birsey.. ama içimdeki sesi durduramıyorum. acaba yanılma riski var mı ya da henüz kucuk oldgu ıcın cıkmıyormu... eşimi de hastaneye gidip endişelendrmek ya da umutlndrmak istemiyorum.. sizce ne yapmalıyım? hamile olabilir miyim? kasık agrım goguslerde şiişkinlk halszlk var...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kan testı en kesın ve kati yoldur.. 10 günlük gebelıkbıle bulunabılır onda sonuç negatıfse degılsınızdır..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kan testi yaptir kesin belli olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• içine boşalmamış nasıl hamile kalacaksın merak içindeyim.

0|0
    1|0
    • Çoğu kişi zaten öyle hamile kalıyor! Öyle sandıklarından!

• Zevk suyundan olabilir ama bu düşük ihtimal. Garanti olsun dersen geriye çekilme ya da prezervatif ideal

• Hamilesin... daha dakkika 1 yol 1 yavas olaydiniz ya

0|0
    0|0
  • Hamile olma ihtimalin 1.000.000'da 1
    Kasiklarindaki agri adet olmanin gecikmesinden kaynaklaniyor

0|0
    0|0
  • hangi ilacı kullandığına bağlı

0|0
    0|0
  • canım o halde psikolojik olabilir seninki
    yalancı gebelik diye bişey var

0|0
    0|0
  • Daha çok yeni 3 hafta sonra tekrar bir test yap. Bu test çok daha sağlıklı olacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• he hamilesin biz nerden bilelim al testi yap

0|0
    1|0
  • Yaa 7 agustos dogum gunuumm

0|0
    1|0
Yükleniyor...