Kızlık zarı parmak sokma ile bozulur mu?

İlişkiye girmeden mastürbasyon yaparken vajinaya parmak sokmak kızlığı bozar mı? kanama olmuyor ve tek parmağın giriyor

Güncellemeler:
peki parmaktan daha kalın bir şey girse o kesin bozar dimi? bozulması gerek yani.. incelik kalınlıkla alakalı yani
kızlık zarı hissedilebilir mi?

1|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• tek parmak kenarlara fazla sürtmeden dikkatli sokulursa yırtmaz. deliğin çevresinde hilal şeklinde bir şey zaten. daracık iğne deliği değil

5|0
    1|1
    • hilal mi ? benim ki yuvarlak dolunay olmasın o

• öylede olabilir. çünkü genel tipleme 9 tip vardır. yuvarlak, ara bölmel, yarım ara bölmeli, yarım ay, ellek tipi, dentiküler, fimrial, dudak ve deliksiz tipler.

Erkekler Ne Diyor 16

• Salatalık veya muz sokarsan kesin bozulur.

2|0
    0|1
  • 1.5-2 cm geride zar.Parmak sokmak tabi ki bozar ama esnek olabilir senin ki belki.

0|0
    0|0
  • bozulmayabilir.

1|0
    0|1
  • genelde bozulur ama kanama olmuyorsa bozulduğunu söyleyemem

0|0
    0|0
  • İki parmağını sokup bir tur çevirirsen tamamdır.

0|0
    0|1
  • zarı bozmadan parmağını sokup 360 derece döndürebilenlerin tüm dilekleri kabul oluyormuş

1|0
    2|2
    • :D bozunca denerim ne diyim

• dilek kuyusu olarak ticarete açabilirsin sdagasgsa

• :D oldu gişe ya orası parayı veren düdüğü çalar misali

• sene oldu 2013 hala parmakla bozulur mu diye soruyorlar. Adam sokuyor bozamıyor kaç sefer. 1 parmak bozmaz. kola kadar yolu var.

0|0
    1|1
    • ya arkadaşım ne var ben 18 yaşına gelipte bu konularda çok az bilgisi olan insanlar tanıyorum herkesin ailesi öyle geniş değil

• bacım aile en fazla kız adet olduğunda konuşur nasıl ped takılır gösterir. daha ben bi annenin kızım ara sıra kendini ellemelisin dediğini görmedim.

• bak hala mastürbasyon hakkında konuşmaya çalışıyorsun konu o değil cinsellikten bahsediyorum üstü kapalı halde bunun ne olduğunu nasıl gerçekleştiğini anlatabilirler gerdek gecesine girmeden gelinle damadın bilgisizse bilgilendirildiği gibi anladın mı?

• fazla kurcalarsan bozarsın parmakda bozabılır

1|0
    0|1
    • kurcalamıyorum fazla :D abartma görende elim sürekli orda sanır

• neden bozulmasın ki

0|0
    0|0
  • kazlık zarının özelliğine ve ne kadar kaç cm soktuguna bağli...

0|0
    0|0
    • jinekologa gitsem faydası olur kesin de ailemin haberi olmaması gerek işte

• hiç bir şey anlamadım kapatalım en iyisi

• kim bilir neler düşündün...:D (Daha öncekileri Göster) bu yazıya tıklarsan geçmiş cevapları görebilirsin demek istedim...

• kafanı sok yine bozulmaz :D

0|0
    0|1
  • evet bozulabilir

0|0
    0|1
  • nolcak canım bozulsada ayrıca güzelsen niye parmakla ugraşıonki burda ben varken

0|0
    1|2
    • :D kendi işimi halledebiliyorum .D

• yavaş ol gizligül :D patlamış mısırı yerler ama belirli yerlerde

0|0
    0|1
    • çok biliyorsun sen ama :P

• bebeğim fazla üstü kapalı konuşmana rağmen anlamam kötü oluyor sus bakim :D

• Balık tavada tavşan ovada güzelmiş tatlım :D Seninde gizliliğin kötü oluyor ya buna ne dicen bebeğim :D

• belli derinlikten sonra bozulur

0|0
    0|1
  • bence sorun değil.. tek parmak girebilir.aynayı karşına al ve iki dudağı kenara çek. sonrada parmağı yavaşca sok sende göreceksin ki anlattığına göre senin ki biraz geniş delikleri olan bir zar. korkmana gerek yok ... beni eklemek istersen ...

0|0
    0|1
    • delik ortada ve esnek ama yırtılma yok

• bence sen ilişkiye girsen dahi kan gelmeyebilir o bakımdan doktora gidebilirsin. bazen bakire değil imajı da doğabiliyor. bu tür olgularda... dediğim gibi beni ekleyebilsen kendimi tanıtırdım ama...

• burda zor olur tabi.. bende açıklayamam ismimi

Kızlar Ne Diyor 3

• bozar yahu

0|0
    0|1
  • Deneme yirtilabilir

0|0
    0|0
  • benimde tek parmakla bozulmamıştı

0|0
    0|1
Yükleniyor...