Kizlar vajinadaki mantar tedavisine ne iyi geliyo?

Vajinada sarimsi akintilarim oluyo. Gunde 3 defa pamuklu camasir degistiriyorum 1 haftadir boyle. Akinti bide kotu kokuyo. Cinsel iliskiye girmiyorum ve bakireyim yani o yonden mikrop bulasmis olamaz. Nasil gecer normal bitkisel olarak? ya da krem falan varmi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Önce enfeksiyon hastalıklarına git.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hakiki misk kokusu cok guzel kokar ve yag gibidir.. regl in bittikten sonra boyabdesti aliyorsun ya.. banyodan enson cikarken bir pamugun uzerine bir kac damla damlatip vajina deliginin kenarlarina sur.. bu hem oranin muhtesem kokmasini saglar hemde cinsel istegi arttirir...
    Tecrubeyle sabittir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doktora gitmen daha sağlıklı olacaktır.

0|0
    0|0
  • kızların derdi işte, denize girseniz mantar oluyonuz içeriye krem sürmen lazım ama bakiresin

0|0
    0|0
  • bir yerde duydum erkek spermi yüksek oranda glikoz içerdiği için iyileştiriyormuş

0|0
    0|0
  • Çemen vajinal koku dahil olmak üzere hastalık için harika bir bitkidir. Eğer düzenli olarak çemen tüketirseniz vajinal enfeksiyonlardan korunabilirsiniz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dogal yontem olarak sogan suyu iyi geliyo bide kirmizi pancar iyi gelir derler ama bence sen once bir hastaneye git

0|0
    0|0
  • İç çamasırlarını ütüle travacorttu sanırım antR kremi kullan temizliğine dikkat et ama sabunoa değil genital jellerlw temiLe

0|0
    0|0
Yükleniyor...