Vajinal tabletleri bakireler kullanabilir mi?

Vajinal tabletleri bakireler kullanabilir mi? Ve ne ise yarar?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• O ne la diye sana soracaktım ama google'a sordum. Vajina içine yerleştirilen bir ilaçmış. Enfeksiyon, iltihaplanma gibi tedavilerde kullanılırmış. Fitil gibi düşünmek lazım. Bakire olduğun için doktorunla görüşebilirsin. Farklı tedavi yöntemleri önerebilir.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler ama ben kullanmiycam bir arkadasimda gordum yasi cok buyuk sayilmaz o kullaniyor biriyle birlikte mi oluyo acaba diye suphelendimde

En İyi Kız Görüşü

• Sanmıyorum kullanamazlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Peki biriyle birlikte oluyorsa bundan sanane niye bu kadar merak ettin ya da insnalr birinin özelini niye merak ediyor hayat onun değilmi ?

0|1
    0|0
    • Benim arkadasim cunku ve daha yasida kucuk onun icin dogru degil

• 16 yasinda. Benim yaptigim kotu birsey degil onun iyiligini dusunuyorum

• Sana göre öyle ama onun hayatına karışmakla onu kendine düşman edersin ve senden nefret etmeye başlar ve eğer bu tarz bir şeyler kullanıyorsa zaten ne yaptığını biliyor kendisi.
      Onun iyiliğini düşünüyor olsaydın onun özel hayatına müdahele yapmaya kalkmazdın.

• O ne la?

0|0
    0|0
    • Bende bilmiyorum. Arkadasimda gordum suphelendim

• Mantar tedavisi için falan kullaniliyor ve zaten zarla temas etmediği için sorun. Olmaz ve cok yumuşak bir kac olduğu için hemen eriyor Sıvi teması olduğu zaman

0|0
    0|0
  • Yok onlar patlaklar için arkadaşın patlaktır büyük olasılıkla

0|0
    0|0
  • ne yapacak bakireler

0|0
    0|0
  • one len ilk defa duydum, bulaşık makinesi tableti gibi mi

0|0
    0|0
  • Neye yarıyor_?

0|0
    0|0
  • kullanır

0|0
    0|0
  • o tablet nedir ki

0|0
    0|0
    • Bimmiyorum bende arkafasimda gordumde acaba birkyle birlikte mi oluyor diye suphelendim. Ben hekres kullanamaz diye biliuorum cunku

• Valla o kadarını bilemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...