Vajinadaki klitorisin?

Vajinada ki klitorisin icerde ya da disarda olmasinin iliskiye girmeyle veya mast yapmakla ilgisi var midir? Yoksa genetik bir sey mi?

Güncellemeler:
Nasil olmasi hosunuza gidiyo?

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Bir Jinekolog olarak çok kafam karıştı :)

2|0
    0|0
    • vajinismus hakkında ne biliyorsunuz kız arkadaşım çok kasılıyo ilişki sırasında ne yapmamız lazım?

• Tesekkurler :)

• @AltarınoğluTarkan10 Sana güzel bir cevabım var aslında ama susmayı tercih ediyorum. Bence sen de sus

Erkekler Ne Diyor 18

• Vajinadaki klitorisi değil de baldırdaki klitorisi bence daha hoş.

1|0
    0|0
  • içerde olanına daha denk gelmedim o nasıl oluyorsa dil atarken karşımdakinin inleme sesine bitiyorum ben zevk aldığını gördükçe dahada çıldırıyorum ben klitoris olsunda nasıl olursa olsun mast ya da ilişki ile şekli filanda değişmez senin klitoriz içerdemi yoksa bu soruyu soruyorsun.

1|0
    0|0
  • Vajina dışında başka yerde klitoris yok zaten. Bu genetiktir. erkeklik hormonu kadında fazla salgılanırsa erkek pipisinin ufak bir halini alır klitoris. Büyük olan kadınlar daha çok zevk alır çünkü uyarılması kolaydır. Genelde kadınlarda ufaktır.

O değil de jinekolog varmış yukarıda ama emekli olmuş sanırım hemen :D

0|0
    0|0
  • Çok bilgim olmamakla birlikte sanırım kişinin genetik vücut yapısıyla alakalıdır diyorum..

1|0
    0|0
  • İçerde klitoris mi oluyor la? Hiç denk gelmedi.

1|0
    1|0
  • Yapısal olarak öyledir.

0|0
    0|0
  • seninki dışardaysa çok müthiş bir azgınsındır görmek isterdim ve sanırım milyonda bir numenesindir çok zarif yaaa

0|0
    0|0
  • vajinada ki derken?
    klitoris başka yerdede mi oluyor :D

1|0
    0|0
  • Cok buluyoruz da sekilli ariyoruz

1|0
    0|0
  • yok alakası olmaz

0|0
    0|0
  • Ne fark ediyor

0|0
    0|0
  • Genetik

0|0
    0|0
  • bizim de penisimiz karnımızda

0|0
    0|0
  • genetik bir şey mast la alakası yok

0|0
    0|0
  • Hafif gizli olmasi gerekir @soran

0|0
    0|0
  • olması gerektiği gibi olsun lütfen

0|0
    0|0
  • genetik bir konu yani vucutun başka organlari gibi ama fazla mast yapmak bu açidan atkiliyormuş.

0|0
    0|0
  • genetik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genetiktir

0|0
    0|0
  • vajinayla ilgili hemen her şeyin nedeni genetik. ilişkiyle mastürbasyonla ilgisi yok. çok ilişkiye girersen şöyle olur böyle olur derler ama onların da asıl sebebi yaşlanma :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...