Neden bir şeyi anlamadan yargılıyorsunuz ?

cinsellik bölümünde kızlar ne zaman soru sorsa hemen bi yargılama ve suçlama gibi durumlar oluyor

mesela kız soruyor birleşme istemiyorum başka neler yapılabilir

genelleme hemen şen kendini özaman bakiremi sanıyorsun yok bilmem ne diye yargılıyorsunuz

ki öyle bişeyde denmiş olmuyor veya her birleşme yaşamak istemeyen kız "bakire" kalmak için yapmaz bunu, sadece girişe hazır değildir daha onu düşünemiyormusunuz ?

demek istediğim şu, tam konuyu anlamadan veya insanların fikirlerini bilmeden yargılamayın lütfen

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• öyle şeyler söyleyince sevap pointleri artıyor, cennetteki yerlerini garantiliyorlar

2|0
    0|0
    • yaa ne demezsin:)

• :) kendi ahlaklarını yüceltmeye çalışıyorlar işte başkasının üstünden, başka ne gibi bir sebebi olabilir ki, ben de sinir oluyorum ama yapacak bişey yok, he deyip geççen en güzeli :)

Erkekler Ne Diyor 5

• xper puanı için :D

0|0
    0|0
  • hiçbir erkeğe bunu anlatamazsın...o konuda bizim anten çekmiyor...

0|0
    0|0
  • insanları direk yargılamak en kolayı cunku

0|0
    0|0
  • İnsan gibi soru soran insan gibi cevap alıyor hanımefendi.

0|0
    0|0
    • bana pek öyle gelmedi ama:)

tabiki herkes icin gecerli degil bu dediklerim, belirli kisimlar icin gecerli sadece

• Maalesef önyargılı bi topllumuz çözüm değil sorun üretiyoruz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birini aşağılayarak namuslarını yüceltiyorlar herhalde. ne düşünülürse düşünülsün olaya bakılmalı kişilik hakkında bi yorum getirilmemeli diye düşünüyorum. herkes kendi bedeninden sorumlu sonuçta

0|0
    0|0
  • girise hazirlanmak? onsevisme sorsa, onsevisme sorar.

yok ben birlesme istemiyorum. ne yapabilirim derse gayet normal bu tepkiler.

0|0
    1|0
    • ne alaka?

yakinlik yasamak isteyebilir ama hemen birlesme istemez, bence gayet normal bi durum

hemen ilk yakinlasmada birlesme olmasi gerektigini bilmiyordum

• gerekmiyor. bu sorunun cevabi oturun bir kahve icin degil ama. ayh bekaretim gitmesin ama sevismeden de erkegi tatmin edeyim kafasi degil de nedir.

• demekki senin sevgilinle ilk yakinlasman sex ile sonuclandi...

herkes okadar seri olmak istemez

vede sana göre bu kadar seri olmamak amaaann bakire kaliyim demek oluyorsa, bisey diyemem sana

• bende geçenlerde bununla ilgili bir yazı yazdım bana o* dediler düşün artık o kadar gözleri dönmüş :D tek amacları yargılamak eleştirmek cünkü kendileri mükemmeller

1|0
    0|0
  • evt malesf sen baska bısey soruyon karsındakı hıc alakasz yerlerdn vurusa gecıo bı asagılama yargılama ergen muamelesı. grckten hıc hos deıl

0|0
    0|0
    • sende bişey soruYON kimseye birşey anlatamıYON.. Sen bu üslüpla konuşuYON sürekli ergen muamelesi görüYON. Türkçeyi öğrenmiYON..

• kafa gzl galıba hadı ordan işine bakk sızemı kaldı mılletı yargılamak.

Yükleniyor...