Penisde sivilce gibi birşey (resim )?

Penisde sivilce gibi birşey  (resim )?
Iki tane siyah noktanın olduğu yerde sivilce gibi birşeyin olması normal mi?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Hpv yani siğil olabilir. Bu durumda sana da geçebilir. Ona , kendini kontrol ettirmesini söylemelisin, zira hpv bulaşır ve bir daha da gitmez

0|0
    0|0
    • Ya ilişkiye girmedim ama oral oldu ve benden önce ilişkiye girmiş zaten yeterince söylemeye utanıyorumda

• Nasıl söylesem bilmiyorum işte, bunun tedavisi yok mu gerçekten. Hpv olduğunu kesin bilsem söylicem de

• Bunu kesinleştirecek tek kişi ürolog doktor, yumuşak bir dille ikinizin sağlığı için kontrol tavsiye etmeyi deneyebilirsin. Ayrıca , bunun hayatının sonraki 70 yılını geçireceğin kişi olacağını da şimdiden sadece umabilir ama asla bilemezsin. Tamam iyi hoş biri olabilir, şimdilik çok da alışmış olabilirsin ama mantığını da arasıra çalıştırırsan iyi olabilir. Bunu kapacak kadar dolaşan biri için gerçekten son durak sen olabilecek misin yoksa senin eğiliminde geçinip gidecek mi iyi düşün.

Hpv şimdiki bilgilere göre atılamayan ve sürekli bir yerden patlayan bir virüs, dağıldığında bir de yıllarca sağını solunu açıp tedavi ettirmek zorunda kalmak da var , bu da başka bir utanma kaynağı mı mecburiyet mi olur , orası karışık...

En İyi Kız Görüşü

• Sünnetten sonra sünnet derisinin muntazam bir şekilde geriye kıvrılıp dikilmemesi veya sünnetten hemen sonra dikkat edilmemesi sonucu sünnet derisinin geriye kıvrılan kısmında kat oluşması gibi bir çıkıntı veya pütür değilse cinsel yolla bulaşabilen hpv veya ona benzer siğilimsi yapılar olabilir. Bulaşıcıdırlar ve kadında erkekte olduğundan çok daha tehlikelidirler. Bir üroloğa görünmenizde fayda var. Siz de bence bir jinekoloğa muayene olun cinsel ilişki yaşadıysanız. Oral da dahil ilişkiye.

0|0
    0|0
    • Sünnet derisini geri çekip Penis başını temizleyip yıkaşak yeter mi hergün. y

Erkekler Ne Diyor 16

• Aktif cinsel hayat var mı?

0|0
    0|0
  • benım penısımde mı sorun var bu nasıl penız

0|0
    0|0
  • hpv olabilir cinsel yolla kadına geçebilir o da kadında rahim ağzı kanserine neden oluyor. tedavi şart

0|0
    0|0
  • Uyarı uçlarından mi bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • normal bence güzel arada herkes cıkar bikactane sivilce malum yerinde

0|1
    0|0
  • senin penisinmi var? wayyy

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz mi. Bende de var küçük sivilce glansin altında puturcuk sekilde

0|0
    0|0
  • sorun var

0|0
    0|0
  • esgort falan mısın sen_?

0|0
    0|0
  • Bu nasil yarrag mk

0|0
    0|0
  • normal bende de var minik minik 2 -3 tane

0|0
    0|0
    • Cidden mi? Normal mi? Durduk yere çıkabilir mi ki? Sen ilişkiye girmedin mi ondan olamaz mı?

• Benim dediğim boyle sivilce gibi birşey

• ya yok o hastalıktır benimki tırtıklı

• hastalık
    tahriş
    fazla yüklenme bir sürü sebebi olabilir...

0|0
    0|0
  • Anormal bir durum.

0|0
    0|0
  • Sivilce degil o 😂 oralardan zevk aliyorsun iliski sirasinda

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • sıcaktan sürtünmeden ya da çok fazla mastürbasyondan oluşan şeylerdir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben görmedim

0|0
    0|0
  • değil! hsv hpv olabilir. ikisi de penis başına yerleşir ve ikisi de çok tehlikeli uçuklardır. partnerini rahim kanseri yapar.

0|0
    0|0
  • Hastalık bulaşır sana artık hangi yabancı kadınlarla fingirdediyse senin herif hastalıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...