Lazer epilasyon fiyatları nedir? Lazer epilasyonu bir defa yapmak yeterli oluyor mu?

Merhabalar,

Ben bu kış eğer kısmetse vajina bölgeme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. Yurtdışında yaşadığım için fiyatları hakkında hiçbir bilgim yok.

Acaba bileniniz var mı? Bu arada sadece 1 defa yeterli oluyor mudur? Yoksa sürekli mi yapılması gerekir? Sadece 2 haftalığına geleceğim için Türkiye'ye çabuk bitsin istiyorum.

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• benim manitalardan birine kısmet olmuştu..(: çok da gerek ver mı bilemiyorum tercih meselesi..tek seansta yapabileceklerini sanmıyorum 4-5 seans sürmesi lazım benim bildiğim..1-2 haftada hallolur mu bilemiyorum ama sonra yurt dışına geri döndüğünde soracaklar Türkiye nasıldı neler yaptın... Artık ne cevap verirsin bilemiyorum.. :)

0|0
    0|0
  • 1 senans yeterli olmayabilir ikincisi için en az 1.5 ay geçmesini istiyorlar...kampanyalı bir yer yakalasan çok uygun olur ama sadece vagina bölgesi için tek seans fiyatı 100 falan olur..

0|0
    0|0
  • iyi de kısırlaştırabiliyor diye duydum...

0|0
    0|1
    • kot pantolonda kısırlaştırıyor. kucağımza koyduğumuz lap top'da, cebimzie koyduğumuz telefonda. Daha sayıyım mı topraam ?

• ooo o kadar çok şeye takacak olursak topraaam... insanın canı o kadar da yanmıyor merak etme.

• ne bileyim şahsen yaptırmam... kıllı olsun daha iyi:D

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunların tüylerinin sıklığına sertliğine göre seanslar veriyorlar. fiyatı yerine göre değişiyor kesin bir şey söyleyemem pahalı yapanda var ucuz yapanda birde kullandığı cihaza görede değişiyor fiyatları.

0|0
    0|0
  • Turkiye'deki fiyatlardan bihaberim.

Burada seans basina 70$ a yaptirmistim.

1 seans yetmiyor ben acik tenli ve tuylerim koyu renkte olmamasina ragmen 6 seans gittim.

Bu arada soyledigim fiyat bikini ve koltuk alti bolgesi icin idi.

2 haftaligina lazer 1 seans demek buda hicbir ise yaramaz.

0|0
    0|0
  • Yurtdışında yapmıyolar mı bu ne gerek var şartmı türkiyede olması *

0|0
    0|0
  • 2 haftamı?imkansız.fiyatları eskisi gibi değil ucuzladı bayağı ama tam bilmem.2 haftada imkansız bitmesi

0|0
    0|0
  • 4-5 seans da bitiyor ancak buda 2 -4 ayını alır tüyün cinsine göre tabi amaeğer bakireysen çocugunun olmasını etkileyebilir .

0|0
    0|0
  • Bikini bölgesi için lazer yaptırmak iyi değil diye okumuştum. Tavsiye etmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...