Karin catlagi, sarkik gogusler ve azicik kilo?

Bundan ibaret vucudum aynalara kustum sizce seks hayatim bitmis midir beni. kimse begenmez mi artik?

0|0
2|40

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama canım ya, çok anlamsız bir takıntı bu. Önemli olan temiz ve bakımlı olman. Daha yaşın çok genç göğüslerin ne kadar sarkık olabilir ki. Ayrıca çatlaklar cinsellikten soğutmaz erkeği. Aksine bence hafif çatlak ve selüliy gçrüntüsü tahrik edici bile oluyor. Kendine olan özgüvenini yitirme asla. Cinsellik çok geniş bir olgu ve erkeğini mutlu edebilirsin her şekilde.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sanki erkeklerin hepsi 1.90 boyunda kaslı , göbeksiz falanlar he

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• sen bitti dersen biter ama sen hala kendinle barışık olursan hiç birşey bitmez
    Emin ol şekil olarak güzellik bir yerde önemini yitiriyor sen yatakta erkeğini mıtlu edebiliyormusum o önemli aynı erkeklerdeki penis büyüklüğü gibi düşün
    Büyük penis var ama kaşlmıyor veya hemen boşalıyor çocuk sebişmeyi bilmiyor kız ne yapsın o penisi. Ama bazı penislerde var ona gmre daha küçük ama adam işi biliyor sağlam sevişiyor ızın sürüypr kız arkadaşını çıldırtıyor
    Seninkide ona benzer güzel kız var ama yatakta ruh gibi ne yapacaksın o kızı ama sen yatakta iyi olutsan emin ol partnerin sebin bahsettiğin şeyleri dikkate almaz

1|0
    0|0
  • Seni görmeden yorum yapmak horoz dövüşü kadar anlamsız.

1|0
    0|0
  • Kızım Onu Olursa Sahibine Soracaksın.

1|0
    0|0
  • Karın çatlağı zaten dogum yapan her kadında olur az ya da cok sarkık göğüsler dersen bir silikon operasyonuna bakar bir 5 10 kilo vermen de en fazla 3 ay anlayacağın 3 ay sonra tas gibi kız çıkartırım senden :)
    Ama saka maka önemli olan daima insanın kalp güzelliğidir dürüstlüktur inan bana ben ne güzeller gördüm içi kenef duvarından beter ALLAH IYILERLE KARSİLASTİRSİN

2|0
    0|0
  • Başlamış mıydı?

1|0
    0|0
  • bir resim olsaydı yorum yapabilirdik ama seks sadece görünüş ya da fizik değil seks beyin davranış harekete geçirme aklını celmek ayni zamanda. yani sanal da bile görmeden seks yapılıyorsa bir iki çatlak la seks hayatın bitmez. erkeği öyle bir etkilersinki onun gözü görmez zaten catlakti flandi odaklandi gi tek yer malum orası :)

1|0
    0|0
  • Aynaya kusecegine spora basla. Niye hep stresli yollari tercih ediyosunuz bilmemki

3|0
    0|0
  • Bu ülkede nefes alsın yeter diyen abazalar olduğu sürece hiç bir Türk kızının seks hayatı bitmez merak etme

1|0
    0|0
  • seni o saydıklarınla beğenmeyenin aklın sıcayım kadın onlarla değil kişiliği ve karakteri le sevilir...

1|0
    0|0
  • merak etme moralinide bozma. yanlıs anlama ama benim sevdiğim kadın tipini tarif etmişsin ) çok ciddiyim. yanlıs anlama sana asılmak maksadı ıle yazmadım. senınde hayırlı bı kısmetin cıkar merak etme

1|0
    0|0
  • Spor;
    Çatlakların belirginliğini azaltır
    Kilo verdirir

1|0
    0|0
  • Allah'ın gücüne gitmesin ama her kör alıcının bir satıcısı vardır, delikli boncuk yerde kalmaz diye bir laf var yani..

1|0
    0|0
  • Senin gibi birini beğenmiş ve birlikte olmuştum.

1|0
    0|0
  • seks duygusu bedende olmaz kalpte yaşanır dostum sen rahat ol içinde ki istek var oldukça seksi bir bayansın

1|0
    0|0
  • hiç mi kendıne ayıracak vaktın yok?

1|0
    0|0
  • ya sadece güzelliğinle ilgini çektiysen ztn istediğin kadar güzel ol eninde sonunda biter ilişkin.. seni seviyorsa sorun yaşamazsınız..

1|0
    0|0
  • seven öyle de sever. kiloyu nasılsa verirsin. çatlak da gideriliyodu sanırım bir şekilde. göğüse silikon tavsiye etmem, görüntüsü iyiye dönebilse de cinsel hayatında sıkıntı çıkartır.

1|0
    0|0
  • Eşekleri s. i. k. e. n insalar var
    seni de yoklukta bırakmazlar merak etme

1|0
    0|0
  • aha benim hatun :D :D snn ne işin var burada kız :D

1|0
    0|0
  • bir görmk lazm. mesaj at karar verelim ;)

1|1
    0|0
  • seni yerler yerler seni ham yapar bu kekolar 😒😏

1|0
    0|0
  • Hor kullanmasan iyiydi artık yapcak bişey yok

1|0
    0|0
  • gel sevişelim hemen

1|0
    0|0
  • çaresi olan şeyler bunlar tatlım

1|0
    0|0
  • Her kör At'ın Kör alıcısı vardır merak etme..

1|0
    0|0
  • görsek yok muydu?

1|0
    0|0
  • yas kac olgun bır bayan tarıfı bunlar tecrube olduktan sonra bunların onemı yok

1|0
    0|0
  • bir kusur bulamadım

1|0
    0|0
  • 2 sene spor yap taş olursun taş

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gidebilirsin bol bol su içebilirsin bide koşu herşeye çözüm

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam