Hiç bakire biz kızla birlikte oldunuz mu?

Hiç bakire bir kızla birlikte oldunuz mu?nasıl bir duyguydu?

0|0
3|26

En İyi Kız Görüşü

• Maalesef o mekanizmaya sahip biri değilim.

Olanlara selam ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Milyar dolarlar verseler,

deli gibi yansa tutuşsa,

Onunla evlenmeden asla!

11|1
    0|1
  • bakire olduğunu sandıklarım, bakire çıkmadılar ki...

2|4
    0|0
  • 2 kez yaşadım.2 kisinde de bile bile olduğu için yavaş ve sakin.

Onların isteklerine saygılı oldum.

İlk giriş yavaştı sonrasında çoştuk.

Nasıl bir duygu tarifi zor.Bedeni ve gözleri titreyen bir canlı düşün kollarında.

1|0
    0|0
  • degisik ve guzel... ama sevilen kadinsa sanirim bu tadi veriyor, yoksa ugrasilmaz salt fizikselde

1|0
    0|0
  • hiç olmadım. garanticiyim ben biraz. yani 5 dk sonra ne olacağını kestiremezsin. ayrıca g.te gelme durumu da var.

0|0
    0|0
  • hicte hos degil oramı tutma onu yapma onunla ugraşmaktan insanın zevki kaçıyor bana gore birşey degil açık olsun herşeye evet desin sexin tadını almak lazım

0|0
    0|0
  • evet oldummm canı yandı galiba ilk seferde pek zevk almadımmm

0|0
    0|0
  • Oldum. Çok matah birşey değil. Fiziksel şeylerden daha ön planda şeyler oluyor.

0|0
    0|0
  • yavaş,duygusal ve sakin başladı.Sonra bekareti bozuldu.Sonra da coştu.titreye titreye orgazm oldu.:))Çok güzel bir duygu..

1|0
    1|0
  • yok denk gelmedi

0|0
    0|0
  • Bekaret bozmak mı nasıl bir duyguydu? Zor kastırıcı ve kanlı :) tekrar denemek istemem.

0|0
    0|0
  • hayatım boyunca birte düzenli ilişkim oldu oda bana geldiğinde bakire değildi zaten.. nasıl birşey oldugunu çok merak ediyorum ama yorumlara bakılırsa zevkli bişeye benzemiyoo doğrusuu =)

0|0
    0|0
  • iyi bir şey değildi maalesef...

birlikte cerrahi operasyon yapmaya çalışmak gibi birşey oldu...

sonuçta yaptığımızdan ikimizde memnun kalmadık diyebilirim...

0|0
    0|0
  • Zor. Sorumluluğun ciddi kısmı omuzlarında olduğu için pek de keyifli olmuyor ilk başta, ama karşılıklı açılmalardan sonra rayına oturuyor hepimizde olduğu gibi.

0|0
    0|0
  • Bende olmadim malesef tum adi hallerime ragmen o bolumde saygi duydum sanirim, birkac kez denk geldi...

Yapmayi kabullendiklerimde sonradan esnektir deyip sallayan kizlar iste.. Hmm tamam dedim ve bitti.

0|0
    0|0
  • İki kişiyle oldu, ama ikisinin de bekaretine zarar vermeyi g*tüm yemedi..

0|0
    0|1
  • hiç kimseyle beraber olmadım

1|0
    0|0
  • çığlık ve kan :)

0|0
    0|0
    • Pardon şimdi farkettim, gece vakti işte. yanlışlık sonucu yukarıdaki cevabıma " :) " gülümseme işareti koymuşum, doğrusu " :( " üzülme işareti olacaktı. düzeltirim. çığlık ve kan dedim. bunun hoş bir tarafı ve zevki yoktur. Zaten seks sayılmaz. Çünkü seks her iki tarafın zevk aldığı duygusal ve cinsel bir aktivitedir. Mutluluktur. Burada erkeğe düşen kıza saygılı yaklaşmak ve mümkün mertebe onu incitmemeye, onu dinlemeye önem vermektir. Bununla ilgili bir yazı yazmayı düşünüyorum zaten.

• oldum ama cınsellık yaşamadım

0|0
    0|0
  • evet oldum erkekler ıcın bıse fark etmez ama kızlar ıcın ılk oldugu ıcın bı onem taşır

0|0
    0|0
  • oldum tamamıyle karşılıklı rıza ile.çok güzel bir his hala aklımdadır.

0|0
    0|0
    • sevgilinmiydi peki? evlendinmi sevdinmi

• üzüldümm :( bak ne güzel sevmişsinde yaşamışsın ama devamını getirebilseydiniz keşke . peki nasıl bitti sonuçta kız değil artık

• evet devamı gelmedi ne yazıkki.isterdim ama...

• hayır olmadım...

0|0
    0|0
  • türkiyede bakire kız kaldımı ki :DDD

3|2
    13|7
    • cevremde baike olmayan bekar arkadaşım yok...

• olduğunu sanmıyorum , birçok yere gittim birçok kızla konuştum ve kanımca yok. çünkü erken yaşta bu duygunun tadına bakmak istiyorlar ve tadıyorlarda sonrada ne yaptım ben diyorlar onun arkasındanda olan oldu diyorlar ve bu duygunun tadına bakıyorlar .

sadece ben bu fikirde değilim tanıdığım samimi kız arkadaşlarımda kalmadığını söylüyorlar ve ekliyor samimi olduğu kız arkadaşının erkek arkadaşıyla neler yaptığını net olarak anlatıyormuş çünkü artık günümüz gençliğinde bakirelik ayıp sayılıyor.

• Oldu... Uzerimde kurdugu anlamsız psikolojik baskı da bu yuzden olabilir...

0|0
    0|0
  • olmadım

0|1
    0|0
  • bekaretini bozmadım oral takıldık :d

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kan görmeye dayanamıorum o yüzden olmadım.ne çok kan meraklısı varmış lan.

0|0
    0|2
  • Olmadım.

2|2
    2|1
Yükleniyor...