Bekarete onem vermem ama acaba bozulmus mudur ?

Gidip onunla bununla birlikte olup bu soruyu soranlardan degilim. Namussuz hic ama hic degilim. Bekaretede onem vermem ama buradakiler onem veriyorsa bende ortama ayak uyduruyorum. Siz sadece sirdugum soruya cevap verin lutfen.. Bakin ben kucucukk yasta bir takim biseylere maruz kaldim. 4 Yadindayken tacizemi tecavuzr mi bilmiyorum ugradim. Doktora gidip muayene olma sansimda yok. Taciz eden kisi arkamdaydi ve ben ayaktaydim. Bana karsi temas halindeydi. Ve babamin is yerindeydim. Sonra uyuya kaldim.. bir kac yerde arastirdim, eger kucuk bir cocugun icine penis girerse dayanamaz bayilirmis acidan. Ben aci hissettigimi hatirlamiyorum. Ama o kadarinida hatirlamiyor olabilirim. Belkide uyuya kaldim sandigimda acidan bayilisimdir.. Ama gercekten aci hissettigimi hatirlamiyorum. Acaba simdi ben bakire miyimdir? Kucuk yastaki o seyi nasil hatirliyorsun diye sorarsaniz eger buna 1 yasindada olsam gene hatirlardim. Yasamayan bilemez..

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yardımcı olmak isterim canım sana fakat biraz fazla mahrem konular olacak dilersen özelden de devam edebiliriz. O kadar küçük yaşta yetişkin bir insanın penisi çok zor girer vajinaya. Başarabilmesi için uzun zamana ihtiyacı vardır ki anladığım kadarıyla senin durumunda bu zaman yoktu. Kıyafetlerinin olup olmadığına dair birşeyler hatırlıyor musun? Sonrasında dayanılmaz acılar çekmen gerekirdi yine böyle birşey olmuş olsa. O kadar küçük bir çocuğa birşey yapması için de birisinin hakikaten cani olması gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doktora gitmelisin ayrica üzülmemelisin bakirelik icin

0|0
    0|0
  • aynada bak görürsün, ya da doktora görün

0|0
    0|0
  • Çok büyük geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kızım huzunlendim la o serefsizi goruyon mu hala

0|0
    0|0
  • Kan geldi mi sonrasi.

0|0
    0|0
    • O zamanlar bekareti bilmezdim heralde bakmadim etmedim. Ama annem gorseydi kesin korkardi..

• ne söyleyim gerçekten üzücü bir durum. tek çaresi bu işin muayene olmaktir.. ancak bu şekilde kafan rahat olur çünkü söylediğin gibi çocuktun ve neler yaşadiklarini hatirlamiyorsun.

Kızlar Ne Diyor 4

• 4 yaşında nasıl hatırlarsın vicdanını rahatlatmak için sorduğun belli.. önem vermiyosan neden soruyorsun mantıksız insan

1|0
    2|0
  • bozulmstur

0|0
    0|0
  • Cevrense bu isi bilen bir ebe filan varsa muayene ettir kesnlikle baska turlu anlaslmaz

0|1
    0|0
  • Gecmis olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...