İki seferdir anal sonrası?

İki seferdir anal sonrası kanama yaşıyorum normal mi? Toplam iki sefer yaptım zaten şunu belirtmek istiyorum max yarısı girmiştir

1|1
4|32

En İyi Erkek Görüşü

• Anal ilişki de kanama varsa bence tıbbı destek almalısın. Çok ciddi problemler çıkartabilir... Kesinlikle tekrar yapmamalısın yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Yırtılma ya da çatlak oluşabilir analdan sonra. Öncesinde yoksa kanama doktora görün bence. Genel cerrahi uzmanına gitmen gerekli.

0|0
    0|0
  • Anal günahtır.. hem analın yapısına aykırı bir durum kanaması da doğru. oradaki damarlar ve deri hassas.. yapmayın.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın çok acemi çok hayvan kusura bakma ama öyle böyle anal seks olmaz. re4smen kendisi zevkten geberirken seni acıdan gebertmiş.

0|0
    0|0
    • Acemi olmadığını belirtmek istiyorum. Benim ilkimdi haliyle acidi ve dar yani

• kesinlikle acemi böyle anal seks olmaz.

• Doku yırtılmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Anüs cidar yırtılması olmuş, uzun süre yapma başka sendromlara sürükler, anal bikerede yapılsa anüs kasları tekrar kapanmaz açık kalır evlendiğinde eşin makatına baktığında anüs geçmişini anlar, vajen kegel egzersizi ile kendini topladığı gibi anüste bu geçerli değildir, hekimim.

0|0
    0|0
  • Zedelenme olabilir bebeğim. Ondan kanama olabiliyor bazen. Fazla kayganlık yaşanmadığı zaman genelde anüs duvarında zedelenme oluyor. Tehlikeli mikrop kapabilir

0|0
    0|0
  • damarlar yırtıldığı için normal

0|0
    0|0
    • Devam edilse?

• Kullanıyoruz zaten teşekkürler yorum için :)

• Rica ederim

• Yırtılma olmuş olabilir..

Hayvan gibi şiii yapıonuz :D

0|0
    0|0
  • normal değil nasıl yapmışsınız siz

0|0
    0|0
  • Anal psilikçe ve günahtır!

1|0
    0|0
  • kötü yerden alıştırmışsın
    yine istiyonmu

0|0
    0|0
  • Kanama normal sonuçta dar ve hassas bir bölge. Ayrıca ilişki için değil dışkılamak için var.

0|0
    0|0
  • Normal tabi

0|0
    0|0
  • Bakiresin demi bide

0|0
    0|0
  • ne kadar yanlış bişey olduğunu fark et artık bence

0|0
    0|0
  • Zorlamıştr ondan

0|0
    0|0
  • Yağ kullanaydinizya

0|0
    0|0
  • Yırtılma veya çatlaklardan dolaı olabilir dikkat et bence...

0|0
    0|0
  • basurların patlamıştır

0|0
    0|0
  • bence kanama varsa dokuda zedelenme vardır. ara ver anal a.

0|0
    0|0
  • Yapma basur olacan

0|0
    0|0
  • Kaslar ezilmistir

0|0
    0|0
  • Hiç yapmıcan ilerde saglık sıkıntısı yaşarsın

0|0
    0|0
  • AGD olmuş

0|0
    0|0
    • Anlamadım?

• A m ı
      g ö t ü
      D a ğ ı t m ı ş s ı n
      Demek oluyor..

• Dokular zarar görmüş. kakanı yapınca enfeksiyon kapabilirsin

0|0
    0|0
  • Başlarda olabiliyor yumuşak yapın :) devam edin alışacaksın.

0|0
    0|0
  • kanama vajinadan mı geliyor?

0|0
    0|0
    • Hayır

• kılcal damarların nadirdir. ondan dolayı kanama oluyor. devam etme anala

• biraz sabret yumuşatsın orayı iyice yalasın biraz parmaklarını kullansın sonra seni zevke çıkarsın hemen uçaga binmeyin :)

0|0
    0|0
  • İlk defa yapıyorsan ve yeterince kayganlaştırıcı kullanmadıysan yırtılma olabilir dikkatli olmalısın...

0|0
    0|0
  • hemoroidin vardır belki, normalde olmaz. ya da partnerin çok kremlememiştir, alıştırmamıştır ondan da olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 4

• Kanama çok ciddi bir sorundur canım. Kesinlikle bir daha yapmayın. Kendi kendine bakabildin mi gözle görülür bir durum var mı? Yırtılma vs. gibi

0|0
    0|0
    • Yok ya hiçbir sorun yok yaptıktan rahat 3 saat sonra üç dört damla kan geliyor ve geciyo bu kadar

• hemen doktora git bağırsak yırtılmasından ölme riskin var bak çok ciddiyim bu gazeteye de çıktı çok ciddiyim lütfen hemen doktora git hiç bekleme.

0|0
    0|0
  • canım kanama varya çatlama olmuştur hemen doktora git ve anlat ilerde sıkıntı yaşayacaksın canım

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...