Bu bir sağlık sorunumudur?

Esimle pazar gunu anal yoldan iliski yasadik ilk defa deneyelim dedik. Hersey cok güzeldi size bunu sormicam tabiki. Ama pazar gununden bu yana arka tarafimdan degilde vajinamdan kan gelmeye basladi. Iliski. sirasinda Biara vajinama yakin biyerden aci hissettim esim zaten hemen durdu ama ben simdi anlayamiorum acaba adetmi oldum yoksa bir problemmi var die.. bunu nasil anlarim? Normal adet zamanimida gecen aydan pek hatirlamiorum ama galiba bu siralar olmam gerekiyordu bu konuda fikri dusuncesi bilgisi olan var mı . yalniz lutfen abuk subuk yorum aticak olanlar uzakta oynasin kimseyi cekicek halim yok kaldiki tercihlerimide kimseye yargilamak dusmez

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi anal yoldan ilişkiye girmek belki güzel ve zevkli gelebilir ama ilerde senin yasayacagin sıkıntıların haddi hesabı yok

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Acaba adetmi oldum çok garip bir soru bir bayan için. Adet kanamsının bir zamanı ve düzeni vardır sonuçta ve azdan çoğa ve sonra tekrar aza doğru devam eder. Bir yaralanma falan olsa zaten canınız yanardı ve vajinanızdan gelmezdi kan. Perine yırtığı olabilir ama çok uzak bir ihtimal. Perine yırtığı olsada gözle görülür bir noktada kanama olurdu anlardınız diye tahmin ediyorum. Kaç gündür devam ediyor kanama

0|0
    0|0
    • Bugun 3. Gun. Aslinda adet kanamasi evet cogalip azalir ve kafami karistiran nokta bu bir cogalio bir azalio oyuzden tam adet kanamasimi degilmi karar veremiyorum bide aksi gibi gecen ay takvime nezaman oldugumu isaretlememisim tam gunude hatirlamiorum. Oyuzden sordum

Erkekler Ne Diyor 12

• anal seksten sağlık sorunu olmaz adet olmuşsundur.

0|0
    0|0
  • Anal ilişki den kaynaklı bir durum olsa zaten kan vajinan da n değil makatından gelirdi onunla bir ilgisi yok rahat ol adet günün gelmiş ya da yaklaşmış olabilir

0|0
    0|0
    • evet çünkü ogün analdan baya ilişki yaşayınca vajinal ilişki bilerek kurmadık hani biraz dinlenebilmem için ama işte böyle unutunca regl günümü bide tereddüt yaşayınca soru işareti oluştu kafamda cevap için tşkr ederim :)

• Hehe :)) guldurdun beni :D aslinda hayir gerekmio ama bizde oyle :)

• Hımm, :) seks işte nelere kadir

• o şeyden değildir emin ol başka şay vardır bu ay hali ola bilir enfeksiyon ola biliri bilemem

0|0
    0|0
    • işte bende bilemiyorum sanırım devam ederse doktora görünmem gerekicekte yinede burada paylaşım dedim belki bir fikri olan vardır diye. teşekkür ederim yorum için

• Yok gayet iyiyim sadece kanama. var ama oda cok. degil sizintidan biraz daha fazla

• bir kadın doğumu git

• Adet olmuşsundur

0|0
    0|0
  • bilemeyiz ki doktora danışın bence

0|0
    0|0
  • doktora gidin efendim.

0|0
    0|0
  • adetsindir

0|0
    0|0
  • Anal ilişki nedir arkadaş yha bu ne pisliktir etraf g. tçülerden geçilmez olmuş mk

0|0
    0|0
    • Benimde anlamadigim konu, madem bukadar rahatsiz oluyosun bu tur olaylardan neden yorum yazma geregi hissediyorsun aslinda zihninin derinliklerinde demekki düşünüyorsun demekki geliyor aklinaki buraya rahatsiz olmusken bile yaziosun cok sacmasin

• Nefret ediyorum senin gibi kaba insanlardan cok iticisin bir git ya

• bende diyorum niye yazmadı :D meğer çok üzülmüş :) vah vah sende böle düşünceler varmıydı gözlerim sulandı be :D

• belki de adet tir

0|0
    0|0
  • analda yırtılma olabilir, doktora görünün

0|0
    0|0
  • Penis muhtemelen içeride bir yerleri zedeledi bana göre. Ama sürekli yaparsan düzelir bence.

Vajinalı kesip analla devam et bakalım kanama olacak mı

0|0
    0|0
  • Vajinal kanamanın analla ilgisi yoktur canım . Ya adet olacaksın ya da vajinan da problem vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Regl kanamasının nasıl olduğunu bilirsiniz aslında bu soruyu en iyi yanıtlayabilicek olan sizsiniz aslında

1|1
    0|0
  • Hak yolundan cıkarsan b*k yoluna gidersin 😘

0|1
    0|0
    • Az ilerde oyna canim hadi bakim

• Sen de baska yerlerde oynama sakıncalı. 😄😄

• Gecen ayi hatirlamaman garip.. pazardan beri geliyorsa da adet kanidir. Ama gecen ay olmadiysan bu ay da bole olduysa dusuk te olabile bilir

0|0
    0|0
    • Gecen ay tatildeydim tlf takvimine. isaretledim. saniyodum. ama bulamadim. demekki. kaydetmemisim oyuzden. bir karisiklik. oldu ama heralde adet kani bu gelen

• Gecen ay olduysaniz eger adet kanidir. Ama yinede en iyi siz bilirsiniz adet kaninin kendine has gorunusu ve kokusu bar anlarsiniz yani :)

Yükleniyor...