Spermimi yüzüme sürdüm muthis etki?

Arkadaslar dün boşaldım ve spermimi yuzume sürdüm bir 15 dk sonra falan soguk suyla yikadim harbiden muthis etkisi var yuzu tazeliyo. Daha demin yine bosaldim ve yuzume sürdüm ayni garnier maskesi gibi yuzu geriyo biraz igrenc ama katlanirsaniz super yapiyo cildi. Purussuzlestiriyo siyah noktalari aliyo sivilcelerede faydasi var.

İnanmayan, troll olduğumu düşünen netten arastirsin.

Benden baska yapan var mı?

Güncellemeler:
Komik biraz ama kendi cilt kremimi kendim üretiyorum :D

0|1
4|9

En İyi Kız Görüşü

• zaahgsdchhh insan evlatlarini yüzüne maske yapar mi.

2|2
    0|0
    • Hahahahahhaha guldúrdún :D ama napayim evlatlarim cildime cok iyi geliyo :D protein ve canli hucre erkeklerin sperminde cok sayida mevcut ve yuze sperm surunce hic biseye gerek kalmiyo

• kim bilir kac hayirli evladi yüzünde telef ettin, kimbilir kac bilim adamini cild bakimina kurban ettin yaziklar olsun.

• Sen yanimda olsan onlar bilim adamı olabilirdi ama sen yanimda olmadigin icin sadece cilt bakimina gidiyolar yapcak bisey yok ahdkakfks

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü sperm mineral ve vitamin bakimindan zengindir. Hemen hemen bütün kozmetik malzemelerinde kullaniliyor aslinda.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aferin :D

0|1
    0|2
    • Yalan veya saka oldugunu mu dusunuyosun :D

• ıyy bari sabunla yıka yüzünü temizlerken

0|0
    0|0
    • Soguk suyla

• Sadece suyla yıkamak olmaz sabunla yıka diyorum bende neyse sen bilirsin

• Sabun benim yuzume cok zarar veriyo kiristiriyo karartiyo sende kullanma aşkım

• Midem bulandı mk :/

0|0
    0|0
    • Yapacak bisey yok ben hic biseyden igrenmeyen biriyim bana pek farketmez biraz kokusu kotu onuda oda parfumu sıkıyorum etrafa koku derdide kalmiyo :D

Erkekler Ne Diyor 8

• gay diyen cahiller bile olmuş. araştırmıştım bunu denemedim ama söyleyeyim. bayanlar dudaklarına sürerse dudak çatlağını yapay koruyuculardan daha uzun süre ve daha iyi korurlar. ve yüzlerine sürerlersede kırışıklıklar azalır hatta yok olur.

0|0
    0|0
  • Ulan ne güldüm ya :D

0|0
    0|0
  • cildimden memnunum ben böyle heyecanlara gerek yok

0|1
    0|0
  • Muthiş kreme ihtiyacı olan varsaaa :D

0|0
    0|0
    • Hahaha kardeş ciddiyim acin interneti bakin :D

• sperm banyosu yapmayı dene biriktir biraz

0|0
    0|0
    • Ahauahausbauah cocuk yapmaya dölüm kalmaz kanka kururum :D

• doğru söylüyosun bende nette okumuştum, ve yutulmalıda çünkü +++++ protein inin en iyisi

0|0
    0|0
  • sen ne tür bir manyaksın ya

0|0
    0|0
  • l*n bir sktr git

0|0
    0|0
Yükleniyor...