Kapat

18 yaşındayım 1 sene önce tecavüze ugradım?

18 yaşındayım 1 sene önce tecavüze ugradım benle hep yollu diye dalga geçtiler ama böyle olmak benim elimde değil tabiki hamile kalmadım ama sizce hastalık kaparmıyım?

0|2
7|29

En İyi Erkek Görüşü

• bırak o salakları sen yaa. yollu olmak kötü bir şey mi? bir kadının seksi sevmesi kötü bir şey mi? inan bana kıskançlıktan çekememezlikten söylenen sözler bunlar sen zikleme o geri zekalıları hem sonuçta kendi isteğinle olan bir şey de değil

3|2
    0|3
    • Çok teşekkürler çok sağlıklı bir yorum :D

• Aynen öyle

• işte bu kadar.

En İyi Kız Görüşü

• yakın birinin tecavüzüne uğradın galiba :( şikayet etmedin mi? hastalık kapma ihtimali var ama doktora gitmen gerek bundan emin olmak için

0|0
    0|0
    • Evet arkadaştık eskiden şikayet ettim hangi doktora gitmeliyim kadın dogummu

• hayır kadında da var

• Tamam teşekkürler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 28

• Hastalık kapsaydın çoktan kendini belirtmiş olurdu. Ama şimdi baya kızdım yaa. Bu senin elinde olan bir şey değil hangi yüzle dalga geçerler. O dalga geçenlerin de başına gelebilir. Azıcık insancıl duygularını kullansınlar. Ve o tecavüzcü onu lanetliyorum. Onun gibiler yüzünden erkekliğimden utanır oldum. Kızlar erkeklere güvenmemekte haklılar. Hep bir kötü niyet. En azından iyi erkeklerde var ama iğrenç erkekler yüzünden onlarda kötü damgası yiyor. Senin için gerçekten üzüldüm. Şansım olsa erkek maduru kadınların yanında olur o erkeklerin hepsine gereken cezayı ben verirdim. Kavgacı biri değilim ama bunlar iyi dilden anlıyor mu sizce? Tekrardan geçmiş olsun.

1|0
    0|0
    • Teşekkürler sende üzme kendini geçen sene çok kötü hissediyodum kendimi bir 5-6 ay kötü hissettim ama artık iyiyim

• @GuitarGamer çok biliyormuşsun gibi yorum yapmışsın ama hiv kendini belli etmez. 5- 10 seneyi bulan kuluçka dönemi vardır. araştır biraz.

• Aydınlattığın için teşekkürler. Yanlış biliyormuşum. Ayrıca tepki vermen gerekmezdi düzgünce söylesende anlardık.

• Doktora görün, bir iki test yaparlar anlaşılır hastalık kapıp kapmadığın. Sana yollu diyenler de o* çocuğudur.

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon hastalılıar bölümünde hepatit A, B ve C testlerini artı Hıv testlerini yaptır.

1|0
    0|0
  • onlar gibi zihniyetsiz olmaktansa yollu olmak iyidir takma sen 3-5 tane maymunu hayatına bak. hastalık tehlikesi olabilir kontrol ettirmen faydalı olur senin için

1|0
    0|0
    • Teşekkürler yaa morelim düzeldi :D aynen bir kontrole gidicem zaten tahlil falanda yaptırcam

• en başta moralini bozman saçma

• Yani

• o tecavüz eden ite bir ceza VERMEDİLERMİ ZORLA GÜZLLİK OLURMU bence yollu degilsin hiç kimseyide takma çevreni değiştir bence hastalık kapma ihtimalinde düşük it hasta değilse

1|0
    0|0
    • Öyle yaptım zaten çevreni degistirdim hastasıdır bilmiyom ben yinede bir kontrole gitcem teşekkürler bu arada

• bence çok takmamalısın malesef it dolu bir toplumda yaşıyoruz onlar yüzünden adam gibi erkeklerde kızlardan aynı tepkiyi alıyor umarım hayatını çok etkilemez bu olay

• İnşallah

• oradan tasın sende senı tanımayan bıryere gıt yollu demesını kaldırma kımsenın senın sucun olmadıgını bıldıgın halde nıe orda yasıyorsun ınsanlar alcak yawsak hastalık ıcın orası bellı olmaz doktora gıdıp hepatit marker yaptırman lazım

1|0
    0|0
  • kapmazsın

1|0
    0|0
  • Nasil oldu?
    Nasil basladi.
    Yani o cesareti nerden aldi?

Bu arada kadin doguma kafin hastaliklari bolumune git ama tam 18 yasini doldur oyle git.
    Yoksa aileni isterler yasq geregi.
    Haberin olsun

1|0
    0|0
    • 18i bu sene doldurdum zaten o yüzden geçen sene girmedim bu sene gidecem bu ayın 1inde 18 oldum bilmiyom o cesareti nerden alıyo diye ona sormak lazım

• Ben aslinda isin detayina girmek isterim sakincasi olmazsa ve sana izlemen gereken yol hakkinda bilgi verebilirm

• Nasıl başladı nasıl bitti.. Ortada da alakasız ayrıntılar..

1|0
    0|0
  • normal bir kız gibi davranabilirsin

1|0
    0|0
  • Hastalıklı olan biri ise o kapma ihtimalin var

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğradığın için mi bu yakıştırmayı (iğrenç bir tabir) kullanıyorlar?

1|0
    0|0
    • İşte insanlık dışı insanlar

• ben bu soruya cevap yazmıstım vazgectim sildim..

1|0
    0|0
  • Allah daha beterinden korusun

1|0
    0|0
  • Nasil oldu ya cok uzuldum :(

1|0
    0|0
  • tecavüz edendw hastalık yoksa birşey olmaz yakınınmıydı

1|0
    0|0
  • HIV testi yaptırman gerekiyor. Aids hastalığı 15 yıl sonra bile ortaya çıkabilir.

1|0
    0|0
  • Normal insansin sende sikinti yapma onu diyenler yolludur

1|0
    0|0
  • O kadar trollsun ki full sacmalamissin sonunu baglayamamissin

0|0
    1|0
  • az salla da civcivler yesin kardeş

0|0
    1|0
    • Yaa valla bilerek yapmadım tecavüz oldu yemin ederim yaa kimseye inandırmak zorunda deilim siz bilerek yaptın o işi deyince bilerek yapmış olmuycam sonuçta eskiden üzülüyodum ama artık uzulmuyorum neyse seninde kız kardeşin vardır inşallah onunda başına böyle bisey gelir

• İstanbuldaysan doktor tavsiye edeym

0|0
    0|0
  • Yok be

0|0
    0|0
  • 1 sene olmus kapsan çıkar di elbet birsey

0|0
    0|0
  • Nasıl başına geldi bu olay?
    Tanıdığın birimiydi şerefsiz?

0|0
    0|0
  • Seks bir ihtiyaçtır. Sen bakireliğinden kurtuldun. Biliyorum kötü birşey yaşadın ama unut :) Hatta bunun keyfini çıkarmaya başla bir sevgili yap ;) Artık önemli birşey değil zar felan.

0|0
    0|0
  • Tecavüz mi, bırak bu hikayaleri sikişe devam

0|0
    0|0
  • 1sene önce den bişi olsa çıkardı merak etme ufaklık geçmiş olsun unutmaya çalış ben hekimim

1|1
    0|0
  • biz müneccim değilek

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O an ben olacaktım ben koparmazmiydim o cukunu oracikta

2|1
    0|0
  • Tecavüze uğradığını herkes nasıl öğrendi ki o şerefsizi umarım şikayet etmişsindir

1|0
    0|0
  • Yalanci uza burdan

0|0
    2|0
    • Sana zorla bisey inandırmak zorunda deilim inşallah seninde başına aynı şey gelir anlarsın o zaman

• Tamam canim insaallah bir hastalık falan yoktur.

• İnşallah teşekkürler

• Bı sene once tecavüze ugradın yollu dedıler bı sene sonra hastalık kapıp kapmayacagını mı merak ettın? Mantıksız

0|1
    0|0
  • Kapmazsın

1|0
    0|0
  • Sana bunu yapani sikkayet etmissindir umarim. Test yapa bilirsin aids hepatit test kadin doktor vajinandan ornek alip diyer hastaliklarada test yapa bilir

0|0
    0|0
    • Ettim tabi o testler kaç tlye yapılıyo haberin var mı

• Kaç liradır mesela

• Yurt didinda yasiyorum. Tel ac randevu al ve fiyati sor. Hatta aids testi bedava

Yükleniyor...