Temiz kız ve temiz erkek kalmış mıdır acaba ?

Evet arkadaşlar hiç bişey yaşamamış temiz bakir ve bakire insanlar kalmışmıdır elletmeyen öpüşmeyen böyle insanlar tam müzelik bende bakirim sizce böyle kızlar erkekler kalmışmıdır ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• elbette vardır ama az sayıda ve belirli bölgelerde çok şükür bakire olarak evlendim namusumla şerefimle eşimde aynıdı bu cümlem yanlış anlaşılmasın öyle anlayanlar olabilir ben bakir veya bakire olmayan insanlara bişi demiyorum sadece kendimi anlatıyorum herkes bir değildir

Allah sanada gönlüne göre hayırlı birini nasip etsin

0|0
    0|0
  • o zaman evliler kirlenmiş artık konuşmam ben onlarla hıh.Bi bakıma kendin içinde müzelik demişsin.bakirsin ama bi vasfın yoksa ne yapsınlar seni.bakir kalan erkeklerde ya züğürt ya da tpine bakılmayacak gibi oluyor genelde

1|0
    0|0
  • Temiz kızın beklentileri en az 10 bilenzikten başlıyor. Sonra ev araba carting curting.

3|0
    2|2
  • diyorsunki bende bakirim...sonrada böyle insan kalmışmıdır diye soruyorsun...kalmış ya sen varsın...

1|0
    0|0
  • Düşünceler çamurlaşmasın...

0|0
    0|0
  • Sakın yanlış anlama ama ben şimdi sana sorsam,senin kızkardeşin yada kuzenin falan bakiremi,öpüşmüşmü,elletmişmi diye,sen bana kesin olarak hayır asla yapmaz öyle şey,tertemizdir dersin.Demek ki neymiş? Öyle tertemiz kızlarda varmış dimi panpa? :)

3|7
    0|0
  • Ben varım ama erkek arkadaşım benım gibi değil

0|2
    0|0
  • takma kafana vardır..

1|0
    0|0
  • Buralara çok takılıp da hayatın küçük bir kopyası sanmayın. Genellemelere gitmeyin derim. Bakir de bakire de temiz de haddini bilen de dinini imanını bilen de... daha çok var. Allah gönlünüzdekiyle karşılaştırsın.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben bakirim ama artık yapmam gerek sanırım sorulunca ve söyleyince alay edenler var bence sevdiğine saklamalı insan ama bu yaşa kadar bekledim sevilcek biri çıkmadı iyi olduk elimize bişey geçmedi ama ilkimin sevdiğim ve evlenceğim kızla olmasını isterdim umarım öyle de olru

0|0
    0|0
  • Yaş ortalamasına ve içinde bulunduğu sosyal statüye bağlı olarak konuşabiliriz. Ama genel anlamda tüm insanlık olarak değerlendirecek olursak, 3. dünya ülkeleri dışında olduğunu sanmıyorum. Artık insanlar her olguyu yaşayıp yeterli doygunluğa ve bilince eriştikten sonra evlenmeyi tercih ediyorlar.

0|0
    0|0
  • Bakirim ve evlenene kadar bakir kalacağım.

1|1
    1|0
  • Vardır neden olmasın

0|0
    0|0
  • ben temizim :) temiz kızlar da var merak etme

0|0
    0|0
  • rahibe terasa nın karşı cinsiyim..

o kadan yani..

0|0
    0|0
  • Vardır hala

0|0
    0|0
  • Ben kendimi evleneceğim kadına saklıyorum. Rabbim herkesin gönlüne göre verir inşaalla la la la şa la laaa in the mooooorning.

1|0
    1|0
  • Öpüşmey saymıyorsan eğer ben temizim

1|0
    0|0
  • cinsellik kirlenmişlikmidir? akıl kirliliği dana tehlikeli değilmi?

3|0
    1|0
Yükleniyor...