Pembe nicklerin gerçekliği hakkında ?

Arkadaşlar bana biri cinsellik bölümündeki pembe nickli arkadaşların fake olduğunu söylesin eğer fake değillerse vay halimize neler düşünen kızlarımız varmış ben şaşırıyorum sirkelenelim.

Büyük ihtimalle eleştri alacağım ama KS ye takıldıktan beri kızlara karşı bakış açım değişti biri öyle diyenlerin fake olduklarını desin yada gizli bastırılmıs birşeymi bu kızlarımızda ?

Not : Gizli Kullanıcı cevap hakkın yok.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• %70 Counter Strike 1.0 botu...

%29 sallıyor denemek için...

%1 de ciddi olabilir...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• %30 u fake %50 si atıyor emin ol ...

0|3
    0|0
  • Fake onlar.

0|0
    0|0
  • Eğer face değilerse ciddi sorunsallılar...

0|0
    0|0
  • nasıl konusmalarını bekliyosun ki burda kızların. bilmeyen biseyler öğreniyo bilende anlatıyo iste :D

0|0
    0|0
    • ben onlardan bahsetmiyorum neler var neler.gerçi okuman bilmen lazım ama.

• ayy sorma ya :S

0|0
    0|0
  • neler düşünüyorlarmış ki,örnek versene

0|0
    0|0
    • hangi birini örnek verim biraz takıl anlarsın zaten.

• Fake büyük ihitmalle

0|0
    0|0
  • Alahala.bak yine ikiyüzlülük yine kız erkek ayrımcılığı...niye zorunuza gitti

0|0
    0|1
    • hele senin yorumlarından fazlasıyla tiskiniyorum sen hiç konuşma inşAllah fake sindir.

Erkekler Ne Diyor 4

• erkekler düşünsün kızlar uygulasın düşünmelerine gerek yok diyorsun yani. bu da bir bakış açısı tabi.

0|0
    0|0
  • Aynı düşüncedeyim seninle

kızlardan tiksindim iyicene evlenme yoluna girmek üzereydim geri döndüm yolumu değiştirdim.

ama bazende düşünüyorum 75 milyon Türkiyede bütün kızlar namussuz şrfsz değil ya.

sözüm meclisten dışarı

0|1
    2|0
    • burası kaynak ve bilirkişi raporu kadar gerçekliği yansıtabiirmi?

• yansıtamaz diyenler gizliler yine sanırım. Eksilemişler. Buyrun sayıyı yükseltin üç hanelere kadar. Fikrim değişmez.

• Sirkelenin hadi SiRKElenin :P :D

1|0
    0|0
  • Fake veya evden dışarı çıkamayan kezbanlar kafa buluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...