Kızlar, yardim edin :/?

Kizlar ben 2 bucuk aylik evliyim cinsel konuda eşimi çok fazla tatmin edemiyorum kendisi bunu dile getirmiyo ama isteigi seyi yapmak ve yaptirmak istemiyorum penisine sakso cekmemi istiyo ama ben bunun saglikli olmadiğına inanıyorum nekadar temjzlerse temizlesin idrar yapilan sey nekadar temiz olabilirki eliyle dokundugund bile insan elini yikamadan yemek yiyemiyo bisey yapamiyo ben nasil yalarim ki lutfen bir akil verin :(

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Ama sonuçta isteyen eşin sevgilin ya da sıradan birisi değil adam istemeiş temizliğinden şüphen varsa banyo yapsın ondan sonra yap.. En azından dene derim amaç mutlu olsun baktın yapmaktan hoşlanmadın o zaman dile getirirsin Hep penis zevk suyu denilen suyla kendini temizleyip dışarı atıyor tatmin olurken

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O yalıyomu peki

1|0
    0|0
    • Ben istersem oda o kirilmasn diye istiyorum

• Oral yapilmasi hosuna gidiyorsa yapmaya alismalisin

• Yaa bu konularda biraz empati kurman gerekli bence benvil olmamak gere

0|0
    0|0
  • Bence kendine böyle tabular koyarak cinsel hayatını kendin kısıtlıyorsun. Seks yaparken (hele yeni evli bir kadın olarak) söylediklerin aklına bile gelmemesi lazım aslında. O an zevk ve heyecan dolu olman gerekirken sen neleri düşünüyorsun. Sekste tiksinme iğrenme yoktur.

1|0
    0|0
  • Abla ben eitsim 18 yaşındayım ve 1 sene önce tecavüze ugradım :( kimse beni anlamıyo herkes yollu diyo bana ama kendi isteğimle böyle olmadım erkek arkadasım beni kandırdı dağa çıkardı ellerimi bağladı zorla tecavüz etti ve sende sakın prazervetifsiz sakso cekme

0|0
    0|0
Yükleniyor...