Kızlara Oral Yapmak Riskli midir?

Sevgilime süpriz olarak yapmak istiyorum da ilk defa görücem birde o bölgesini. Sizin o bölgede devamlı hastalıklar falan oluyor ya birde ıslaklığından falan korkuyorum, ağzımı sürersem bana mikrop ya da hastalık bulaşır mı?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Mecvur değilsin yapmaya ancak boş yere kaygılanıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen hiç bisey yapma be lazım değil senin yapacağın iş. pimpirikli

0|1
    0|0
    • zaten seviyeli birşey değil. ne o ağza almalar falan ben normal ilişkiden yanayım elementlere gerek yok. ayrıca sana elimi bile sürmem.

• Gerizekalı mısın beni neden olaya karıştırdın şimdi? Sevgilin ve senin icin yorum yaptim benle ne alakasi var? Sen benim yüz metre öteme yaklasamazsin zaten bu aptallıkla. O gizliliğini aç da öyle konuş

• ben sana lazım mı değil mi diye de sormadım yazını gözden geçir. ''sen hiç bişey yapma be lazım değil senin yapacağın iş'' bu söz sana ait. şimdi geç ve köşene otur. ya da engelle falan birşeyler yaparsın sen.

• Çok riskli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sen bu önyargıyla gidersen fazla yaşamazsın. Sevgilin daha önce eskortmuydu? Ki temizliğinden şüphe ediyorsun!
    Eminim ki sevgilinin kukusu bile senin tüm vücudundan daha temiz ve sağlıklıdır!

0|2
    0|0
  • Bu kafayla sana her türlü hastalık bulaşır sen yapma zaten. Pir-ü pak geziyosundur kesin. hergün duş falan alıyosundur kızların kukusuna laf ediyosun.

0|2
    0|0
  • bir sey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...