Artık kızlar erkeklerin peşinden koşuyorlar. Sizce devir değişti mi?

Artık kızlar erkeklerden daha çok cinsellik ister olmuş ve artık erkekler kızların peşinden değil kızlar erkeklerin peşinden koşar olmuş, erkekler için kızlar kavga eder olmuş. Benim gördüklerim bunlar ya sizce:)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Liseye giderken annem liseli kızları görüyormuş erkeklere yapışan öpmeye çalışan erkeklerin üstüne atlayacaklar nerdeyse eskiden böylemiydi gibi şeyler derdi beni uyarırcasına şimdi senın sorunu görünce o söyledikleri geldi aklıma :)

Valla harbi harbi devir değişti.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben bu konunun bu kadar ciddi oranda olduğunu sanmıyorum. Evet eskiye oranla kızlar daha atak davranıyor ama bu kadar da değil.

1|0
    0|0
  • evet haklısınız devir değişti galiba

1|0
    0|0
  • Evet bu durumda baya bir artış var

0|0
    0|0
  • o da bir şehir efsanesi tabii :)

1|0
    0|0
  • artık devir değişti e tabi çelik de değişti.

1|0
    0|0
  • Yorum yapamıyorum hem cinslerinizi bizden iyi tanırsınız :DD

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• doğru diyosun ben de bunlara çok şahit oluyorum :) sanırım erkekler bizlerden aldıklarını bizlere satıyorlar :) eee zamanında biz ettik şimdi de onlar ediyo etme bulma dünyası :)

1|0
    0|0
  • Evet kızlarla erkekler baya baya yer değiştirmeye başladı.Umarım artık buna bir denir çok sinir bozucu...

0|0
    0|0
  • Evet, devir değişti. Bundan da memnunum. Erkeklerin üzerinden güzel bir yük kalktı.

0|0
    0|0
  • Benim gördüklerim de bunlar. Artık erkekler kızlardan kaçıyo resmen :)

1|0
    0|0
  • Haklısın bence de..

0|0
    0|0
  • evet gerçekten de öyle kızlar daha çok merak ettiklerinden erkeklere sarıyo bence:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...