Anal sexin zararlari nedir?

Günümüzde anal seks cok yapiliyor. Heleki TÜRKiyede. Zararli oldugu söyleniyor peki zararlari nelerdir bilen varmi?

Güncellemeler:
Ha bu arada ben anal iliskiden kesinlikle hoslanmiyorum yani ben bile fazla zevk alamiyorum ordan.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• günümüzde cinsel yola bulsan 40 cesit hastalik varmis
    coguda bu b*k yolunda bulasmis
    hangi erkekle tanissan analda yapanmi diyor simdi
    bende seks hayatini biraktim hastalik kapma korkusunda
    ne sevgilim var nede bisem

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anal seks yapılmadan önce yapan kişi kendini çok iyi temizlemeli ve temizledikten sonra hiç birşey yememelidir... Yani anüsü yalanabilir olabilmeli... Haliyle riski... Anüs dışkı çıkışı olduğu için hertürlü mikrop kapılabilir... Herhangi bir hastalık geçebilir ve bağırsak yırtılması olabilir... Ayrıca ince bir kemik yapısı var ona zarar verilebilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

0|1
    0|1
    • Hmm ama birsey farkettim kendimde. Nedense ben bir erkek olarak bile analdan zevk alamiyorum. Vajinanin icinde penisim cok dert demir gibi ama anüse sokunca sertligini kaybediyor bunun nedeni nedir? Ama mesela p*rno izlersem genelde anal kategorisinden seyrederim ve en cok zevki onu izlerken alirimm.

• Cok gunah yapma haram kiliyor allah

0|1
    0|0
  • Kakayı tutamamak gibi önemli zararlı var.

1|0
    0|0
    • Hmm dogrudur delik acılıyor ve genisliyor ya ondandir ben ztn sevmiyorum analı

• felç omirilik zedelenmesi bağırsak hasarı ve hatta patlaması kolon kanseri idrar yolları iltihabı spastik kolon rektum kanseri kör bağırsak kanseri kolonlarda iltihap kolonda tümör. daha da sayabilirim.

0|0
    0|0
    • Mesela sürekli yapanlarda niye birsey olmuyo merak etiyorum.
      Ben anal taraftari degilim bir erkek olarak ben bile zevk almiyorum oradan yani

• Yaşlanınca bokunu tutamıyonn

0|0
    0|0
    • Aa aa lafa bak ben niyeee? :D
      Bana giren yok :D ama bende girmiyom baskasina :)
      Anal sevmiyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Lağım temizlerken hastalık kapabilirsin.

0|0
    0|0
  • Türkiyede cok yapildigini nereden biliyorsun, elinde istatistik bir dayanakmi var? Böyle bir fikri ortaya atarken, milyonlarca analdan nefret eden, yapmayan kadinlari kizlari zan altinda birakiyor, önyargi olusturuyorsun..

Anal seksin zararlarini bir tarafa birakalim faydasi varmi? varsa kime var...
    Kisaca erkegin egosunu, merakini tatmin etmek icin erkegin dayatmsayiyla kadina zorla yapilan iskence, haysiyetini ayaklar altina alan, erkegin seks yapma yöntemi.. Kadin aci cekmeyecek deneyimleri olsa dahi , orgazm olmuyor, kesinlikle..

Analseksin zararlai burada bircok soruda cevaplandi, fissur, bagisak deilnmsei, yirtilmasi, diskisini tutamamasi, kadinin ve erkegin mikrop kaparak hastlanmasi, pisligi, yani sayilamayacak kadar cok.

1|0
    0|0
    • Türkiyedeki erkekler genelde söylüyor

• Türkiyedeki erkeklerin peniside 25cm, hep öyle söylerler...

• çok zararlı

0|0
    0|0
  • anal seks zararlı haram makat kasaları bozuluması makat yırılması makat catlamsı kanama
    enfeksiyonların geçmesi hak deliği varken b*k deliğine ne işin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...