Vajinam dün ilişkiye girerken 2. beraberliğimde yanmaya başladı?

Sizce neden yanmış olabilir? Enfeksiyon ya da sürtünmeden dolayı mı?

0|0
2|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Gerçek bir erkekle yaparsan yanma ağrı sızı olmaz:)
    Türkiye’de insanların yüzde 90'ı aynı şekilde sevişiyor
    Kadınların yüzde 80'i orgazm olamıyor...
    Cinsellik sanat gibidir. Herkes resim çizebilir iyi veya kötü... Bazıları vardır renk seçimiyle hayal gücüyle hatta fırçayı kavrayışıyla güzel bir tablo çıkartır. Demem o ki cinsellikte bir tablo gibidir. Bazıları zirveyi yaşar ve yaşatır. Çoğu kadının hayatında bir şekilde cinsellik geçmektedir. Günümüzde cinsellik yaşamayan kadın yok denecek kadar azdır. Cinselliğin yaşanması ne kadar önemliyse fark katmakta önemlidir. Sıradan bir cinselliği kim yaşamak ister ki! Çoğu kadının zihninde cinsellik yaşayacağı erkek kim olursa olsun aynı duyguları hissedeceğini bir fark olmayacağı oluşmuştur ama çoğu yanılmaktadır. Açıkça söylemek gerekirse gerçek bir penisi tatmayan tüm hatunlar bana göre bakiredir. Türkiye'de cinsellik konusu ele alındığında ve yaşayacağı cinselliğin aynı olacağını düşündüklerinden dolayı kadınlara hak vermiyor değilim. %90 ı aynı şekilde sevişen bir toplumun yarattığı bir sonuç. Diğer taraftan %80’in bakire gezdiği bir toplumda cinsellik yaşadığını ve yaşattığını düşünen erkekler var.
    Afedersiniz ama bu ülkede aşk budaları fazlasıyla var ve ülkedeki gerçek istatistikleri söyledim.
    Seks farklı bir sanat dalı. Herkes yapacak tabi ama bazıları ise diğerlerinden kat kat fazla zevk alacak. Nasıl zengin fakir orta halli kavramları varsa seks hayatına da bu şekilde bakabilirsiniz. Kimileri bu konuda yoksundur fakir bir ilişki yaşar kimileri standarttır orta halli yaşar. Kimisi ise zengin içerikli bir ilişki ile nirvanaya ulaşır..

1|0
    0|1
    • Sevgilimle yatakta mutluyum ama arada oluyo yanmalar çok zevke geldiğimiz bir anda içimden çıkartıyorum fena bir yanma oldu

• Bilmiyorum ama çok doyumsuzum :/

• peki doyumsuzsun da doyurabilir mu erkeğin doyumsuz birisi buna karsı cıkar

• Tahriş olmuş.

0|0
    0|0
  • Çok aşırı sürtünmeden olabilir, yeterince ıslanmamış olabilirsin..
    böyle durumlarda kayganlaştırıcı jeller var vajina rahatlaması için böylece erkek içinde rahatlık olur tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • Sürtünmeyi azaltmak, aşınmayı kısmen ya da tamamen önlemek ve sıcaklığın yükselmemesini temin etmek gayeleriyle birbirlerine temas eden makine elemanları arasında yağlayıcılar kullanılırlar.
    Bknz Makine Mühendisliği Malzeme Bilgisi dersi :)

0|0
    0|0
    • Et di mi bide

• :) anla işte :)
      doğal olan azsa takviye kullanın ;)

• yağlayıcıların temel amacıda budur zaten aralarında ince katman oluşturmak parçaların daha hızlı verimli ve soğuk kalmasını sağlamaktır :D :D

• Hastalık kapmış olabilrsin

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal sürtünmeden dolayı tahriş söz konusu o amele kişi içine girmeden neden seni iyice sulandırmıyor...

0|0
    0|0
  • surtunme

0|0
    0|0
  • çok hız yaptın

0|0
    0|0
  • Surtunmeden dolayi tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • AİDS oldun.

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmışsındır dikkat et. mantar olmuş olabilirsin. iç kısmındamı agız kısmındamı

0|0
    0|0
    • İç kısım

• Bugün çişimi yaparken var da yokmuş gibi beni tuvaletde oturtuyor :/

• tamam işte enfeksyon kapmışsın.

• yanma dediğin ağrı gibi mi? enfeksiyon olabilir canım

0|0
    0|0
  • hor kullanmış

0|0
    0|0
  • Sen yanmışın kızım

0|0
    0|0
  • su dökseydın

0|0
    0|0
  • Kondom da yanma yapabilir ya da yeterli ıslaklık yoksa

0|0
    0|0
  • bir kızı bir kişi yapar,100 kişi konuşur olmuş :)

0|0
    0|0
    • Yok herhangi bişey alınmadı :/ noldu ki

• İnsan eti bu düzgün kullanın şunu. Tereyağ, zeytinyağı, sabun, jöle, sülfirik asit bir kapta karıştır kukuna sür. zaten 3 saniye sonra bişeyin kalmaz bebişim

• Bilemedim.

0|0
    0|0
  • hard core yapmış ondan olabilir :D

0|0
    0|0
  • O eski benim eski kizda da oldu enfeksiyon olabilir

0|0
    0|0
  • yavaşla biraz.

0|0
    0|0
  • çok mu girip çıktıda oldu yoksa büyük mü geldi. kaç dk sürdü?

0|0
    0|0
    • 1 saat sürdü ilki :) 2. si yaklasık yarım saat den sonra çıkarttım zaten

• Yani bilmiyorum :/

• bu kadar uzun sürmesi normal değil gibi o yüzden sordum

• Ateş barut etkileşmesinden olmalı, sürtünme yoluyla, kazanılan enerjinin yüksek santigrat ile meydana vukuu bulması.
    çok tehlikeli.

0|0
    0|0
  • sürtünmeden ısı açıka çıkar. tam ıslanamamışsındır kayganlaştırıcı jel kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Idrar yolu enfeksiyonu kapmisin

1|0
    0|0
    • Bende ondan şüphelendim :/

• Allah yardimcin olsun bendede oldu aynisi kadin hastaliklari uzmanina gittim idrar yolu enfeksiyonu dedi doktor

Yükleniyor...