Karım vajinusmus rahtsızı neyaptıysam terapiye götüremiyorum lütfen yardım?

karım vajinusmus rahatsızı cok canı acıyo ve korkuyo tek bir sekilde ilişkiye giriyoruz ustume yuz ustu uzanarak oluyor hiç bir şekilde cinsel hayatımız kalmadı sürekli kavga ediyoruz yardımcı olun ne yapmalıyım karımıda çok seviyorum bu yüzden hiç bir şekilde ayrılmam lütfen yardım.

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• vajinismus tehşisini koyan doktor eşinle özel görüşmedi mi terapi hakkında? Normalde tehşis belli olduktan sonra ne yapılmasını gerektiğini hastaya açıklarlar. Vajinismusu ciddiye almanız gerekir yoksa eşler için cinsel birleşme münkün olmaz. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • gittik ama işe yaramadı

• EİG için teşekkürler.
      EİG erkek göriüşü seçtiğiniz kişi eşinize kapsül içirmenizi tavsiye etmiş. Umarım böyle birşeye başvurmazsınız. Ayrıca vazelin ve oral seks vajinismusun düzelmesini sağlamaz. Vajinismus piskolojiktir ve terapisi 6-12 ay sürer.

En İyi Erkek Görüşü

• kediotu kapsülü içir aktardan alabilirsin sakinleştirici ve uyku verici ikinci önerim vazelin kullanın ikinizde hiç acıtmadan ilişkiye girersiniz üçüncüsü yavaş yavaş oral yaparak alıştırabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Neden gitmiyor ki doktora? Evliligin yarisi yatak odasidir olur mu oyle. Cok yanlis yapiyor.

0|2
    1|0
    • eletmiyor ki hiç kabullenemiyor varlığına

• Yani kucukten beri cinselligin ayip olarak anlatildigi biriyse kadin kendine gelemiyordur. Normal kardes kardes yasariz moduna girmis olabilir. Sen ona sefkatli davran. Opusun koklasin sarilip uyu sonra sonunu bekleme. O da saririr kocam beni istemiyor mu moduna girer belki bilemiyorum tabi hepsi farazi konusmalar.

• hep şefkatlı oluyorum surekli ben ona istenediği zaman elimi surmuyorum

• Cok cok sevmiyo olabilir sizi ya da gobekliysen tiksiniyor olabilir ya da biseyinden igreniyodur. temizliğin tam mi? Bunlari bir düşün

0|0
    0|0
    • kesinlikle oyle bişey degil kendisiyle ilgili cok önem veriyoz temizliğe

• O zaman otur al karsina. konus. ne dusunuyosun niye sence boylesin de. bide senin cok ustune dusmen egosunu korur. bırak biraz kendi haline. öpüşme bile. tut kendini bir hafta.

• Psikolpga önce sen git. İkna edebilmek için Daniş.

0|1
    0|0
    • faydası olurmki gercekten gitsem

• Olur tabi. Vajinismus terapiyle geçiyor. İlaçla değil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Saatlerce oral yap, yaparken elini tut..

0|1
    0|0
    • gercekten işe yararmıki

• Doktora götürmen lazım bir şekilde. Merak etme hallediyorlar hemen. Kadınına bunu anlatman lazım bir şekilde..

• çok inatcı çok karadenizli damarı var

• bunu farklı bir şekilde isteksizlik olarak yaşadık ve hale devam ediyor ona zaman ver istersen belki terapiye senin için gidebilir sonuçta sen sadece onun iyiliğini istiyorsun

0|1
    0|0
  • zor kullanın bayıltıp terapiye götürün geçmş olsun.

0|1
    0|0
  • severekmi evlendin

0|0
    0|0
  • kaç yıllık evlisin dostum yardım için yaz bana

0|0
    0|0
  • Bacak Arasından Türkiye adlı bir kitap vardı günümüzde olan gerçekleri yazıyordu. Bu vajınusmus denen şeyin genelinde daha önceden yaşanılan bir ensest olaydan dolayı olduğu yazıyordu bunu yazan kişide doktor hastalarından edindiği bilgilere dayanarak yazdığı bir kitap.

0|1
    0|0
Yükleniyor...