Biraz önce, neden böyle oldu? @kızlarsoruyor?

Cinsel organını profil yapan bir sapığa ettiğim hakaret yüzünden, yorumun kaldırıldı niye?

Anlamadığım şu, adamın neden hesabı iptal olmuyor da bizim yorumumuz kaldırılıyor ve bu sitede cinsel organı profil resmi yapmak yasak değil mi yoksa bunu yapan buranın görevlileri mi? Yorumu mu kaldıranın kesinlikle bakire ve ya bakir olduğuna inanıyorum, bu kesin. @Kızlarsoruyor

Kategori cinsel sağlık çünkü bazı modlarında böyle sapıkların da sağlık profili var,

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• O sekilde bir profil gorduysen sikayet etmelisin. Ister bayrak simgesinden ister yonetime ister moderatorlere mesaj atarak isini halledebilirsin. Kufur edince hos bir sey mi olmus? Olayi halleden kahraman mi oldun kufur edince?

Bir sacmaligi, baska bir sacmalikla cozemeyiz. O sebeple ikisi de yanlis. Kufurun hakli olabilecegi herhangi bir yer olmaz!

0|0
    1|1
    • Hesabi donduruldu.

• Sen burada nizam saglayici misin? Sikayet et gec. Kufur edince ne oldu? Ne kadar bos seyleri savunuyosun.

• @pentin birde senin savunduğun şeye bak, her insanla her insanla konuşmaz üzgünüm, yani ellerini yorma boşuna. Tekrar iyi günler.

• Tovbe yarabbi cok gunah

0|1
    0|0
  • Yaptığın yorum sitede aktif olan herhangi bir moderatör tarafından kaldırıldiğıni düşünüyorum. Moderatörlerimizin profil resmi kaldirma gibi bir yetkileri yoktur.
    Üyenin profil resmini sikayet edebilirsin.
    Site yönetimi bunun ile ilgilenecektir.

0|1
    0|0
  • Cok sacma hala iptal olmadi uyeligi piçin

0|1
    0|0
    • Zaten artık iptal olsa ne olmasa ne :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Muhtemelen moderatör arkadaş yalnızca görüş ve görüş yorumu kaldırabiliyordur hakaret içerdiği için yorumunuzu kaldırmıştır o şekilde profil fotoğrafı kullanan üyenin nickini alabilirmiyim özel mesajdan da yazsanız olur

0|1
    0|0
  • Boşver site gerekeni yapacaktır.

0|1
    0|0
  • Yonetimde bagirsak temizligi sart...

0|1
    0|0
  • dikkat edilmesi gereken bir konu

0|1
    0|0
  • Bu sitede ben modlara güvenmıyorum zaten profıl kapatma yetkılerı yok sadece rapor ederler

0|1
    0|0
  • Ikinizdede suc var hakaret edemezsin sikayet edersin ve bu saatlerde kimse olmuyor

0|1
    0|0
Yükleniyor...