Sıradan bir kız arkadasımla cinsellik ?

sohbetimiz iyi olan bi kız arkdaşım var. ama sevgili değil tabi.. bi ara öpüselim diye söylendik arada kaynadı o. acaba ona nasıl cinsellik teklifi edebilirim. yada nasıl bu işe koyabilirim. ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• nasıl yani niye öpüşelim dedi

0|0
    0|0
    • dudakların falan çok güzel. öpmek istiyorum dedi. bende neden olmasın falan derken araya biraz onla tartıstık tabi baska nedenler oldu. bu ara sıra yine sıcakkanlı olduk. acaba nasıl cinsellige girebilrim. yada onedena birseymi beklemem lazım.

• hoşlanıyordu bi ara .. ama ben sadece arkadas kalalım dedim..

• ondan sonra kız bir beklentiye girebilir haberin olsun bence senden hoşlandığı için bunu söylemiş zaten.

Kızlar Ne Diyor 4

• Dikkat et de kaybetme arkadaşını

Öpüşmek ayrı cinsellik ayrı sonuçta onu yapan onuda yapıcak diye bir kaide yok sonuçta ;)

0|1
    0|0
    • hmm

• yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bi arkadaşım vardı erkek ama sadece arkadaştık bir gün film izliyoduk ne olduysa bi anda öpüşürken bulduk kendimizi çok masum bişeydi ama kısa sürdü ve bitti Sonraki konuşmalarımızda bana cinsellik teklif etti tabi ki o laftan sonra bir daha suratına bile bakmadım dışarda selamını falanda almam konuşmam hiç O lafıyla tüm yıllarımızı çöpe attı hayvan.. neyse işte

• sen sadece bir seferlik ilişki istiyorsun heralde sadece zevk için öyle mi ?

0|1
    0|0
  • bunu söyleyen bir kızı bir kaç aşama da gayet rahat yatağa atarsın zaten.

0|2
    1|0
  • çok ayıp ya ...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...