Sizce bu kisi sapik midir?

Internetten tanidigim bir arkadasim, epeydir tanisiyoruz kendisiyle.. Cok sey paylastik..
yani dertlerimizi sIkIntIlarimizi vesaire.. bir süre sonra özelinide paylasti.
Yasi 30-35 arasi. Ve simdiye kadar hic bir kizla birlikte olmadigini söyledi. Artik biriyle bu ihtiyacini gidermek istedigini ama bu kisinin kiz arkadasi olmasi gerektiginden bahsetti. Genel eve falan gitmek istemedigini cünkü bunu asagilayici buldugunu söyledi. Erkeklerin dogasi geregi buna ihtiyac duydugunu falan savundu.

SIzce bunu böyle düzgün bir sekilde uzun uzun ifade eden erkek sapik midir? yoksa iyi niyetli birimidir?

Güncellemeler:
Artik görüsmedigim biri bu yüzden benle alakasi yok isin..
Kendisiyle görüsmüyorum zaten ! Benle konunun alakasi yok..

0|0
533

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• herifin niyeti bu işi seninle yapmak

1|1
    0|0
    • önceden konusmustuk bu konuyu.. daha arkadasken yani..
      ama bunu öyle bir anlatip savundun ki, hic bir sekilde onun kötü niyetli oldugunu düsünemiyorsun

• zaten önce iyi niyetle yaklaşırlar güven kazanmaya çalışırlar başarırlarsa isteklerini söylerler red cevabı alırlarsa farklı şekilde istediklerini almaya çalışırlar dikkatli ol

• dikkatli olmam gereken bisey yok.. kendisiyle sadece arkadastik.. uzagizda.. arkadasligida bitirdik coktan..

• Bu şekilde konuştuysa bence sapıklıkla alakası yok.

0|0
    1|0
    • sapik olsa direkt bana asilmaz miydi? bende sapikca olmadigini düsündüm..

• pompanın iyi niyeti olmaz çakar geçersin safizanım :D

0|1
    0|0
  • sabırlı sapık :)

0|0
    0|0
  • Duygularini sana yavas yavas açıyor iste. Yakinda sana çıkma teklif edecek gerisi zaten malum 😃

1|0
    0|0
  • Bence bu işin sonu sana dayanacak =)

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle insanlar Avcı olurlar
    Önce avını korkutmadan yavaş yavaş avlamaya çalışır baktı ki av ona doğru geliyor bu iş tamam der
    S*iker zevkini alır sonra da basar tekmeyi k*çına

0|0
    0|0
    • artik konusmadigim görüsmedigim biri.. bana kilometrelerce uzak.. hic bisey yapamaz canim benim..
      anladin mi? bu konunun benle alakasi yok zaten

Yükleniyor...