Sizce bu kisi sapik midir?

Internetten tanidigim bir arkadasim, epeydir tanisiyoruz kendisiyle.. Cok sey paylastik..
yani dertlerimizi sIkIntIlarimizi vesaire.. bir süre sonra özelinide paylasti.
Yasi 30-35 arasi. Ve simdiye kadar hic bir kizla birlikte olmadigini söyledi. Artik biriyle bu ihtiyacini gidermek istedigini ama bu kisinin kiz arkadasi olmasi gerektiginden bahsetti. Genel eve falan gitmek istemedigini cünkü bunu asagilayici buldugunu söyledi. Erkeklerin dogasi geregi buna ihtiyac duydugunu falan savundu.

SIzce bunu böyle düzgün bir sekilde uzun uzun ifade eden erkek sapik midir? yoksa iyi niyetli birimidir?

Güncellemeler:
Artik görüsmedigim biri bu yüzden benle alakasi yok isin..
Kendisiyle görüsmüyorum zaten ! Benle konunun alakasi yok..

0|0
533

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi aşağıdaki yorumlar sana bir yol gösterici olsun o bir bakış açısı evet. Adamın niyetini sadece bunu anlattığı için bilemeyiz o yüzden aşağıda yazanlar da haklı olabilir. Ancak diğer bir bakış açısı olarak aklında bulunsun söyledikleri evet doğru ve mantıklı ve büyük ihtimalle senle sevgili olup bunu senle yapmak isteyecek de. Ama bu adamın kötü niyetli ya da sapık olduğunu göstermez. cinsellik isteyen her erkek sapık değildir bunu bilelim.

1|0
    0|0
    • tamamda bunu sormustum iste.. cok tesekkürler..

• zaten yakin buluyordu.. bu yüzden anlatti rahatca..
      ama sanirim bu detaylari bilmeyenler cocugu sapik olarak görüyor..

• ya bizim insanımız biri cinsellik ile ilgili "c" dese tamam o sapık seni kullanıcak bilmem ne çok sığ bir düşünce hiç anlamadan dinlemeden

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Adam taklidi yapan ve yavaştan sana yazılan biri bence tehlikeli ve çok saçma

0|0
    0|0
  • Artik biriyle bu ihtiyacini gidermek istedigini ama bu kisinin kiz arkadasi olmasi gerektiginden bahsetti Demiş ama neden kız arkadaş? neden eşi değil. bence seni sümükleyip buruşturup bir kenara atacak.

0|0
    0|0
    • kendisiyle konusmuyorum görüsmüyorum.. nasil yapacak bunu?
      benle konunun alakasi yok..
      baska kizlari düsünün..

• ben konuşup konuşmadığını bilmem, sadece uyarıyorum.

• Soylediklerinin Doğru oldugunu nerden biliyorsun? ihtiyacı varsa genel eve gitsin yok asagilayivi buluyorum hayat felsefemvar diyorsada yapmasada yasar hic merak etme kimse karisizliktan olmedi sizde cok safsiniz yav :)

0|0
    0|0
  • herifin niyeti bu işi seninle yapmak

1|1
    0|0
    • önceden konusmustuk bu konuyu.. daha arkadasken yani..
      ama bunu öyle bir anlatip savundun ki, hic bir sekilde onun kötü niyetli oldugunu düsünemiyorsun

• zaten önce iyi niyetle yaklaşırlar güven kazanmaya çalışırlar başarırlarsa isteklerini söylerler red cevabı alırlarsa farklı şekilde istediklerini almaya çalışırlar dikkatli ol

• dikkatli olmam gereken bisey yok.. kendisiyle sadece arkadastik.. uzagizda.. arkadasligida bitirdik coktan..

• adam diyoki ben geneleve para vermek istemşiyorum senle bu işi sevgili adı altında bedava yapalım erkeklik ihtiyacı neymiş yaa? ihtiyavcı varsa gitsin paralı yapsın
    ayrıca bakir olduguda yalan ihtiyacı olan biri o yaşa beklemez

0|0
    0|0
  • Niye internetten konusuyosun ki. Buluş

0|0
    0|0
    • dimi dimi hic akil edemedik 😮

• 30-35 yaş cinsel ilişkide bulunmamışım diyor ise yalandırrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0
    • yalan degil cünkü hem antisosyal hemde sosyal fobiye sahip biri

• biliyorum

• o zaman yolun açık olsun

• Resmen senden istemis sapiklikla alakasi yok bunun durust insan

0|0
    0|0
  • Genel eve falan gitmek istemedigini cünkü bunu asagilayici buldugunu söyledi. Erkeklerin dogasi geregi buna ihtiyac duydugunu falan savundu.

Külliyen yalan

0|0
    0|0
  • Bu şekilde konuştuysa bence sapıklıkla alakası yok.

0|0
    1|0
    • sapik olsa direkt bana asilmaz miydi? bende sapikca olmadigini düsündüm..

• kısaca bu işi senle yapalım demiş işte. ama ben ilişkiye girmediğine pek inanmıyorum, yalan söylüyor bence. göz boyacılığı yapıyor.

0|0
    0|0
  • listesine ekliycek seni anlasana

0|1
    0|0
  • pompanın iyi niyeti olmaz çakar geçersin safizanım :D

0|1
    0|0
  • açık ve net iş atmış. uzaklaşman iyi olmuş.

0|0
    0|0
  • Iyi niyetli ve seninle yatmak isteyen biri :)

0|0
    0|0
  • Dayım kıza yürümesini iyi biliyor çakal :D

0|1
    0|0
  • Sapik sapiktir bunun geneleve gidip gitmemesiyle belirleyemezsin

0|0
    0|0
  • bana pek iyi niyetli gelmedi

0|0
    0|0
  • Adam sana en mahremini açmış kanka

0|0
    0|0
  • her sevışmek ısteyen sapık dımı

0|0
    0|0
    • bunu ben düsünmüyorum sordum

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki senden bir şeyler bekliyor olabilir ama yine de sapıklık diyemem. Erkeğin değil genel olarak insanın doğasında var olan bir şeyden bahsetmiş. Ama bir de internetten tanıştıysanız muhtemelen senden bir beklentisi vardır

0|0
    0|0
  • Kızım adam 16 yaşında bıyığı yeni terlemiş sübyan değil. Herif 35 yaşında ln nasıl inanırsın bakir olduğuna? Amacı senin güvenini kazanıp aklını karıştırıp bunu seninle yapmak. Nasıl saf olabiliyorsunuz bu kadar ben anlamıyorum ya. Dikkat et kendine. Her sakallıyı dede sanma.

0|0
    0|0
  • Güvenme sapık olabilir

0|0
    0|0
  • Böyle insanlar Avcı olurlar
    Önce avını korkutmadan yavaş yavaş avlamaya çalışır baktı ki av ona doğru geliyor bu iş tamam der
    S*iker zevkini alır sonra da basar tekmeyi k*çına

0|0
    0|0
    • artik konusmadigim görüsmedigim biri.. bana kilometrelerce uzak.. hic bisey yapamaz canim benim..
      anladin mi? bu konunun benle alakasi yok zaten

• İyi niyetli falan degil. Herif bide 35 yasindaymis saf misin anlamiyorum cidden amacini soylemis iste kafaya koymus seni s*kecek kanma sakin bulusma bence tecavuz bile edeblir

2|3
    0|1
Yükleniyor...