Masturbasyon yaptıktan sonra kendimden nefret ediyorum :( !

kızlık zarına zarar veriri mi ? ve abdesti bozar mı ? ve nasıl tatmin olursunuz ve bunu yaptıktan sonra pişman olmak normal mi

0|0
5|20

En İyi Kız Görüşü

• aynen bende :( kendimi çok iğrenç hissediyorumm.. çok zevkli bir şey de işte sonrasında abdest almak zorundayız :)

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Pişmanlığının sebebi kendini kirlenmiş hissetmen olabilir...

Parmağını vajinana sokmadığın sürece kızlığın bozulmaz

Abdest tabiki bozulur

Cinsel ilişki veya mastürbayon dışında tatmin yöntemi duymadım

Pişman olmanı gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum

0|1
    0|1
  • Karşılıklı konuşmayla düzelecek bir sorun dediğin suçluluk duygusu.

0|0
    0|0
  • abdesti bozar. kızlık zarına içeri parmağını sokmadıkça zarar vermez. kendinden nefret edecek bişey de yok.

0|1
    0|1
  • Sadece okşuyorsan kızlık zarına zarar vermezsin. Abdesti bozar. Pişman olman normal çünkü yanlış bir davranış olarak görüyorsun.

0|0
    0|0
  • Pisman olmak normalmi bilmem ama masturbasyon yaptiktan sonra bir boy abedesti alman gerekiyor ve bozar tabi abdesti. Ben pisman degilim bir insan olarak cunku bu bir ihtiyac insanin istek ihtiyaci.Nasil tatmin olurum? Masturbasyon yaparken genelde hayal kurarim yoksa uc saat bile yapsam gene tatmin olmam.

0|0
    0|1
  • ben niye yaşamıyorum böyle bişey ya :D

0|0
    0|0
  • içine bir şey sokmadığın sürece kızlık zarın zarar görmez.

abdest büyük ihtimal bozulur,şüpheye atma.

pişman olman bu senin düşünceli yada iyi bir kız olduğunu gösterir.

eğer devam edersende o pişmalık kalmayacak şimdiden söyleyeyim.normal bir şey miş gibi gelip artık hep yapacaksın.

0|0
    0|0
  • abdestmi ? aohuahahhah :D.

Uyuşturucu gibi bişey bu .yapmasan duramassın.ben yapmadan en fazla 4 gün oluyorum sonra direk Elizabethde bitiyor olay. :D

0|0
    0|2
  • cünkü igrenc birseyde ondan kaynaklaniyor yapmasana neden yapiyorsun / dayanamayinca baska seyler yap sinav cek 100 tane falan

0|1
    1|0
  • yapma ozaman

0|0
    0|1
  • parmağını içine sokmazsan kızlık zarına zarar vermezsin. boşaldıktan sonra pişman olman geçici bir şey, önceden bana da hayat boş, anlamsız falan geliyordu :)) ama ihtiyaç sonuçta ve vücut rahatlıyor bu şekilde.

0|0
    0|1
  • normal degil ama yeni basladıysan zamanla gecer

0|0
    0|0
  • yok yani pişman olabilirsin ama anormalde değil ben pişman olmam sonuçta rahatlamak ihtiyaç değilmi.

0|0
    0|1
  • cogu kız pısman olur ama tabıkı de abdest bozulur

0|0
    0|0
  • cenabet gezme

0|0
    0|0
  • vermez ama yapma o zmn

0|0
    0|0
  • masturbasyon ne ?

0|0
    0|1
  • güzel kardeşim benim öncelikle esselamunaleyküm.

dinimizde kendi kendini tatmin yani senin dediğin şekilde masturbasyon yapmak haramdır. velakin zinaya düşme tehliken (bir erkeğe istek duyma gibi şeyler oldugunda) yapman ise farzdır.Çünkü sen onu yapmazsan zinaya düşeceksin . Gel gelelim bu iş gusül gerektiren bir iştir.Gusul alman lazım ve gene dinimizde 5 vakit namaz oldugu ıcındir ki 1 vakti geçirmemen lazım .pişman olmanın sebebi ise o işlediğin günahtan kaynaklanıp ona karşı üzüntü duymandandır.Kızlık zarınada zarar verebilirsin sana tavsiyem oruç tutmandır. eğer mümkünse durumun varsa bir müslüman erkekle evlenmendir. böylece haramlardanda korunmuş olursun ve eşinle birleştiğin için bir çok sevaba nail olursun

ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN!

0|0
    0|0
  • abdest alman lazım hemen

0|0
    0|0
  • başta bozar abdesti hem büyük abdest yani gusul yapmalısın k zinadan sanki daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Normal birşey herhangi materyal kullanmadıktan sonra sorun olmaz

1|3
    0|0
  • korkyorsan, pişmanık duyuyrsan bir daha yapma. alıştırma kendini o kadarda iyi bişy değil bu. sorularının cevabı olumsuz. öncelikle kızlık zarına zarar vereblirsin

0|0
    0|1
  • Orgazma ulaştıktan sonra suçluluk duygusuna kapılıyorum berbat hissediyorum :( Aynen böyle link

1|5
    1|0
  • etme canım ya piskolojik normaldir :D

2|2
    0|0
Yükleniyor...