Yardımcı olursanız sevinirim

Benim yumurtalıklarımda polikistik over kist var ara ara ultrason çektiriyorum fakat artık bakire değilim ultrason çekerler mi yoksa açıp mı bakarlar ben hala ultrasonla bakılsın istiyorum ve ben söylemessem bakire olmadığım ultrasonda belli olur mu? şimdiden teşekkürler

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• açıp bakmaktan kasıt sanırım diyagnostik laparoskopi.hayır onu kulanmazlar zaten basit bir işlem değil öyle hadi sana laparoskopi yapalım demezler.zaten pcos için çok da kullanılan bir şey değil.ama şunu belirteyim ki tavırlarından henüz aldığın cinsel ilişki kararının sorumluluğunu taşıyamamıs olduğun anlaşılıyor.doktorlar ultrasonla bekaret muyanesi yapmazlar klinik olarak yapılır zaten doktorlar da işi gücü bırakıp bu kız neden bakire değil demezler.

0|0
    0|0
    • 18 yaşında değilim tam o yüzden sıkıntı olur mu acaba diye düşündüm

• 18 yaşın altında olmanız sadece cinsel istismar düşünülürse sorun olur.ayrıca kimse ailen de dahil sen istemezsen bekaret muayenesi yaptıramaz sana

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Ultrasonla bekaret tespiti yapılamaz arkadaşım...

0|0
    0|0
  • Olsa ne olur, olmasa ne olur? "Son geldiğinizde kızlık zarınız duruyordu, hayırdır kimle ilişkiye girdiniz?" mi diyecekler? :))

0|0
    0|0
    • :D tabi ki hayır ama açıpta baksın istemiyorum ben yine ultrasonla bakılmak istiyorum şimdi bakire değilim diye rahat davranır sanırım o yüzden endişe duydum ve tam 18 yaşında da değilim

• Şunu unutma bisiklete binerken bile bakireliğini kaybedebilirsin. Ya da doğuştan kızlık zarın olmayabilir. Bunlar tıbbi şeyler ve kimse sana "ilişkiye girmiş kesin" gözüyle bakmaz. Sen kendini nasıl rahat hissediyorsan öyle baktır. Ultrasonda daha rahat ediyorum dersen doktora emin ol onu seçecektir o da. Yok hayır açıp kurcalamam lazım demez hiçbir hekim. Rahat ol.

• peki o zaman içimi rahatlattınız teşekkürler

• belli olur...

0|0
    1|0
  • Belli olmaz bunuda nereden cikardin

0|0
    0|0
    • Hem sen niye korkuyosunki. Sana bunu Kucuk yasta yapan korksun bilmem kac yildan baslar

• Bakire olup olmadığını sorar ama ultrasonu makattan veya vajinal yoldan yapmak için sorar o kadar zaten artık kadın doğumcuların kızlık zarı muayenesi yapması yasak adli tıp da bakılıyor sadece yani hukuki açıdan böyle bu arada açıp bakılmaz ki yumurtalıklara naaptın sen karnın içinde onlar merak etme:) geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • doğum kontrol hapı kullan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• doktor hipograti sallayip senin ozel hayatina girmez seni ailene ispiyonlamaz sekerim rahat ol..

0|0
    0|0
  • söylemezsen sormaz ya .nerden bilecek ultrasondan belli olmaz

0|0
    0|0
  • Hayir canim... icin rahat olsun belli olmaz

Ulturasonda bakire olup olmadigin belli olmaz...

0|0
    0|0
    • bi olur diyorlar bi olmaz kafam karıştı iyice ya

• Tabiki belli olur böle bu durumla karşılasan bı arkadasım var

0|0
    0|0
  • alltan muane şart gibi

0|0
    0|0
  • olur öyle bi olu ki , zar net şekilde görülüyor , doktor anlar onu , ailen bilmiyorsa ama tek git doktora ailenle gitme der sana evlimisin vs. ailen duyar bunu..

0|0
    0|0
  • Olur tabi :(

0|0
    1|0
Yükleniyor...