Genital bolgede jilet sivilce gibi seyler cikariyor nasil engellerim?

Ve alinca uclari kucuk kucuk kaliyor ne yapmam lazim yardim 😩 kusursuz olsun istiyorum

0|0
9|16

En İyi Kız Görüşü

• Jiletle kusursuz olmaz malesef. İlla olur o sivilceler falan. Ama uçları kalıyor alınmıyor dersen önerim güzel kaliteli bir banyo jileti edinmen ve jiletle aldığın sırada hangi bölgeyi alıyosan o bölgeyi elinle gerdirmen. Gratiste satılan bir banyo jileti var. Açık mavi olan değil de tamamen pembe olan. Dörtlü ya da beşli bir paket olması lazım, tamamen açık pembe rengi fiyatı da 10 lira civarıydı galiba. Hem 3 bıçaklı hem de o yumuşak olan kısmında jel gibi bir şey var, tahrişi falan engelliyor. Şampuan duş jeli falan kullanıyoruz ya hani acımasın tahriş olmasın diye. O görevi görüyor. Başka yerlerde de bulursun da aklıma ilk o geldi. bir dene

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Jilet kullanma. Böyle engellersin.

0|0
    1|0
  • batık oluyorsun batık tedavileri vardır jiletin alımı ve sir yapımı her ıkısınede sebep olur lazer epilasyon yapmak ıstersen su an yapman ımkansız batık olmaması gerek ayrıca jıletle almaman gerek seyans 7 ve 8 seyans sürmekte biraz maliyetli ama iyi bir rahatlık istiyorsan bunu yapmak şart ben estetik ve lazer merkezinde calısıyorum kolay gelsin umarım anlamıssındır.

0|0
    0|0
  • Jilet kullanıyorsan bu böyle devam eder.

0|0
    0|0
  • lazer kullan

0|0
    0|0
  • getir ben ustaca temızlerim

0|0
    0|0
  • valla tek cozum agda :(

0|0
    0|0
  • tersten alirsan olur oyle

0|0
    0|0
  • Kusursuxluk mu ! Çokbeklersın

0|0
    0|0
  • tüy dökücü krem

0|0
    0|0
  • tüy dökücü kullan

0|0
    0|0
  • ağda yaptır

0|0
    0|0
  • lazer

0|0
    0|0
  • Kusursuz?

0|0
    0|0
  • Killari tersten alma. Ciktigi yonden al. Erkeklerin tras oldugu gibi. Sivilce yapmaz

0|0
    0|0
  • Kuru kuruya mi aliyorsun? Köpük kullan muhakkak kıl köklerini yumuşatır

0|0
    0|0
  • terden ve sıcaktandır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ondan kurtuluş yok. jiletlersin ertesi gün bacaklarının arasında bir kaktüsle dolaşırsın. ağda yaparsın 1 hafta sonra felaket kaşınmaya başlar yenilenen kıllar. gidebiliyosan lazer epilasyon canım.

0|1
    0|0
  • Agdaya gec bacim

0|0
    0|0
  • Jilet kullanmayı bırakırsan ikisi de sona erer

0|0
    0|0
  • Kusursuz olsun istiyorsan ağda yapman gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Ağda yapmayı dene. Daha uzun süre rahat edersin hem. Ve batıksa onlar epilasyon geçiriyomuş

0|0
    0|0
  • makına ile al az cıkıyor ise

0|0
    0|0
  • Engelleyemezsin

0|0
    0|0
  • Jiletle alip kusursuz olmasini bekleyemezsn. Kıl kökleri gozukuyor iste onun olmamasi icin agda ya da eldiven kullanicksn ya da kesn cozum olan lazer. Sivilce de kıllarn çıkıs yonunun tersine dogru kullandiysan olusur yine onun icin jileti birakman gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...