Hadi bakalim yalansa yalan diyin sanalda kizlarla seks yapmak icin konusmuyormusunuz veya tm tersi?

Erkeklerin kafasinda hep seksssss var
Hep onu konusursunuz sanalda ask mes degil sadece gonul eylendiriyorsunuz haksizmiyimm?

• hakli
    A seç
  • haksiz
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
130

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlarla sırf sanal seks konuşmak için değil, bazılarıyla bana bir şeyler katar diye, bazılarıyla komik oldukları için, bazılarıyla muhabbeti güzel olduğu için, bazılarına hayran olduğum için, bazılarıyla da konuşmak için özel bir sebebim yoktur ama kızları sanki sadece cinsel objeymis gibi görmek bana iğrenç geliyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynen canım burada düzgün konuşan hiç bir erkek görmedim ki önce selam veriyor sonra sanal yapalım diye başlıyor eğer yüz vermezsen onun gözünde oros pu oluyon

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• İlk zamanlar öyle değildim. Sonra gelip aklımı alan kızlar oldu. 1-2 ay bocaladım. Şimdi yine normale döndüm.

0|0
    0|0
  • Haksızsın, çünkü; Her erkek sırf sanal da kızlara sarkmak, laf atmak veya sanal seks yapmak için bulunmuyor. Çünkü; Her kızla sanal seks yapılmaz, her kızla sohbet edilmez, her kızla da arkadaş olunmaz, dost olunmaz. Hakeden ve haketmeyen olarak yola çıkmak lazım.

0|0
    0|0
    • Her kizla su yapilmaz bu yapilmaz malmisin ?
      Insan insandir o oruspudur diye onunla seks yapayimm o dindandir onunla Dini biseyler sorayim o aptaldir falga geceyim bu neyin kafasi? Ancak karaktersiz bir insanin ahlaki Boyle olur. Yuzbinletce Maske takar bir yandanda adam gorunur bir yandan p**evenk olur

• Insan degismez karakteri olan kotu veya o* sandiklari kisilerden uzak durur ayirim yapmaz konusmasinda. Durust insanlarla konusur

• Adamına göre muamele yapacaksın, bu kadar basit.

• Dibine kadar haksızsın. Sanki sanal da sanal seks yapacak hatun doluydu da biz yapmadık. Yoksa olsa Yapıcaz Yapmıcaz mı diyoruz.

0|0
    0|0
  • Sen doğru kişileri tanımazsan erkekler hakkındaki fikirlerin nasıl değişsin?

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koymamalısınız.

0|0
    1|0
  • Haklısın güzelim. Sevişmeyeceğim kızı/kadını neden hayatıma ortak edeyim. Neden beni kısıtlamasına izin vereyim.

0|0
    0|0
  • haksızsın ben sanal seksi sevmiorum burada biriyle tanışıp gerçekte fuckbuddy olarak seks yapmayı tercih ediyorum:)

0|0
    0|0
    • Bir manyak daha ha iste sorum sanadir

• neden manyaklık olsun ki açıkca dürüstçe söylüyorum gerçekte te böyle açık ve dürüstçe söylüyorum ne istediğimi kimseyi kandırmıyorum aldatmıyorum niyetimi gizleyip sinsice yaklaşmıyorum daha ne söleyimki

• normal hayatindaki insanlarin bazilariyla seks yapmak istersin bazilariyla istemezsin, sanal da aynen boyle

0|0
    0|0
  • ya normal konuşan kişilerle tabiki normal konuşuyoruz ama kusura bakma kızlarında erkeklerden aşağı kalır yanı yok :)

0|0
    0|0
    • E vallah sende haklisin uzak dur sende onlardan

• ben kendime güveniyorum kendimi tutmasını da bilirim sorun yok benim için ;)

• reele taşımak varken

0|0
    0|0
  • onları kandırıp tuzağa düşürüyorum buluştuktan sonra kaçırıp ticaretlerini yapıyorum

0|0
    0|0
  • Kafamda hep seks olup olmaması kimseyi ilgilendirmez ve şuraya da yazıyorum hacılar, herhangi birisi kanıtlasın kızlarla seks muhabbeti yaptığımı zil takıp otobüste oynamazsam neyim ake. Hem Murat Cemcir'i de anarız böylelikle.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • doğru olsaydı boş gün geçirmemem lazım

0|0
    0|0
    • Haha dogru bak nasilsa hepsi burada toplandi cinsel sorunca beyler hemen damlar sanki davetiye var

• Sanalda seks gönül eğlendirmekten ziyade karşılıklı tatmin olmak, sonuçta mast yapmak isteyen kişiyle sanal yapılır 👍🏻

0|0
    0|0
  • Haksızsın..

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0
  • haksızsın

0|0
    0|0
  • kız haklı beyler dağılın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...