Vajinamı jiletle alıyorum erkek sakalı gibi çıkıyor artık nası cevirebilirim?

Vajinamı jiletle alıyorum erkek sakalı gibi çıkıyor artık nası cevirebilirim? Agda falan cok acır ya hıc cevirebilen var mı jiletten kızlarr acil yardım

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• çevirmek biraz zor nedeni ise kalınlaştıgı için her traşlamadan sonra kökler dahada güçlenir bunun için bazı ilaçlar var bazı epilasyon uygulamaları var yanlız ten cilt ve jilet izleri güneş yanıkları olmaması lazım epilasyon için ben radyoloji uzmanıyım epilasyon lazeri bazı çiltlere iyi gelmez burada bu yorumu okuduktan sonra cok boş boş konusan olur sen oku tart biç artık bir sorun olursa yazabilirsin saglıklı günler.

0|0
    0|0
    • Yumurtalık kanseri riski var diyolar

• kanser riski var ama seans ve korumlarda mevcut zaten vucudun buna elverişli degilse yapmak ımkansız radyasyon tek seferde pat diye bulaşan bir etken degil ben o zaman radyoloji bölümünde kanserden ölürdüm dimi?

En İyi Kız Görüşü

• Benim de seninki gibiydi ve ağdaya çekiniyordum. Normalde acıya dayanırım ama kıl kökleri o kadar güçlenmişti ki ağdayı yapıştırıp çeksem ancak üç beş tanesini alır gibi geliyodu. bir de genital bölge çevresi olduğu için kıllar bu kadar kalınken ağdanın derimi esnetmesinden sarkmasından falan endişeleniyodum.
    Napıcam diye düşünürken bir gün üşenmedim elime bir cımbız aldım ve o milyon tane kılı tek tek tek aldım. Üst kısım kolaydı ama aşağılara inince o kadar zorlandım ki anlatamam. İyi ki ağdayla yapmamışım dedim. Ondan sonra bir süre tekrar çıkıp uzamalarını bekledim ve çıkınca yine aynı şekilde aldım. Bazen bir günde o kadar süre dayanamayıp birazını alıp birazını ertesi gün aldığım falan oluyodu. Çok uzun sürüyor. Derken önceleri 3-5 gün içinde tekrar çıkıyoken yavaş yavaş bir haftaya on güne 15 güne falan uzadı bu süre. Sonra düzenli ala ala kıllar epey bir inceldi ve şimdi ağda yapabiliyorum. Hem de bir alınca 3 hafta falan tertemiz kalıyor. Jiletle alırken 3 gün çıkmasa şükrederdim. Ama resmen 3 ay boyunca falan uğraştım cımbızla. İşkence gibiydi

1|1
    0|0
    • Gerçi bu bioblasın falan tüy azaltıcı kremleri var. Onları araştırdım ama hem çok pahalıydı hem ayrı ayrı 2-3 ürün kullanman gerekiyordu. bir de onu da ağda yapıp ağdadan sonra kullanman lazım dediler. Ağda sonrası kullanılınca inceltiyomuş azaltıypmuş vesaire. Çoğu kişi işe yarıyo falan dedi ama sorun ağda yapmaktı zaten :D

Lazeri biraz sakıncalı buluyorum ben. Rahatlığını inkar edemem tabi onlardan ömür boyu kurtulmak hayal gibi ama düşünsene kıl kökünü öldürüp o hücrelere bidaha asla kıl üretemeyecek kadar zarar veren bir şeyden bahsediyoruz. Şimdiye dek kayda geçmiş bir zararını okumadım ama her şey gibi onun da kanserojen etkisi yıllar sonra çıkar zaten. Üstelik maliyetli de. bir de annemden halamdan faşan falan biliyorum onlar yıllarca düzenli ağda yapmışlar ve anemin bacağında sadececdizinin alt kısmında tek tük çıkıyor. Genital bölgesinde de pek yokmuş. Halam da öyle dedi. bir 5-6 yıl geçsin azalır diyolar.

Erkekler Ne Diyor 18

• Lazer yaptırman en iyisi yolsa kökleri eski haline getiremezsin. Bu arada o köklerin kalınlaşması fiziki bir yapı ile alakalı her kadında aynı olmaz.

0|0
    0|0
  • Kesin cozum icin 200-300 tl ne kiyacan lazer yaptiracan kafan rahat olacak ama jiletle alinca o tatli sey kaymak gibi olur yaa of

0|1
    0|1
  • Ağda yap

0|0
    0|0
  • Ağdayı denesen

0|0
    0|0
  • kuaforde bir kac sefer agda yaptir alisirsin sonra kendin yaparsin

0|0
    0|0
  • cok itisi olur jiletle alınan bir vajina

0|0
    0|0
  • off hiç sevmem ya seks sırasında inanılmaz tahriş eder penisi. ağdaya dön gülüm ya da lazer

0|0
    0|0
  • tüy dökücü kullan

0|0
    0|0
  • sakala benzetme be allah allah

0|0
    0|0
  • İğrenç gözüküyor ama ya... Hele vajinaya hiç mi hiç gitmiyor 😷

0|0
    0|0
  • ağdaya git

0|0
    0|0
  • Artik. zorrr

0|0
    0|0
  • Lazer epilasyona git kanki

0|0
    0|0
  • cakmakla yak :)

0|0
    0|1
  • Vajinanı kes

0|0
    0|3
  • etek altı traş makinesi kulan

0|0
    0|0
  • kökten alman lazım benzın dok yak

0|0
    0|1
  • biraz uzat ve kuaförde agda yaptırt.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Eldivenle al

0|0
    0|0
  • Lazer

0|0
    0|0
  • 2 kez kuaförde ağda yaptir 3. ye eskisi gibi olmadığını fark edeceksin. Jilet yüzünden ilk ağda da canın yanacak ama 2 ncide normal acı hissedeceksin.
    En güzeli lazer yaptırmak, ben 2 seans lazere gittim yaralar çıktığı için bıraktım.

0|0
    0|0
  • Git mezbaha ya vajinani alsinlar

0|1
    0|0
  • Baska bir secenek yok. Hamama falan git kuafore ya da. Ben de dayanamiyorum. agdaya. ya da ilerde soguk lazer yaptir.

0|0
    0|0
  • Adayaptir acidin ikinci kez o kadar acimaz 2-3 seferde goreceksin farki

0|0
    0|0
  • Ağda yap

0|1
    0|0
    • Kanar

• Kanamaz ama eczanede krem varmış uyuşturuyomuş ondan alabilirsin

• Çok sert

Yükleniyor...