Kızlık zarım yırtılmis mıdır ki?

Oncelikle bakireyim sevisme dahi yasamadim. Sevgilim var ciddi düşünüyoruz ikimizin de iliskisi olmadi yani evlenince birbirimizin ilki olucaz hep oyle hayal ediyorum. Ama bende bir korku var sanki kızlık zarım yırtılmis gibi hissediyorum. Bazen yastıkla mastürbasyon yapıyorum baska da birsey yapmadim :( niye boyle hissediyorum ya dışardan anlasilmazmis simdi doktora da gidemem. Sizce psikolojik mi bu durum :(

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Vesvese geliyor dert etme psikolojik bir durum ilk gece korkularindan kaynakli problem etme

1|0
    0|0
    • Oyledir demi yaa :(

• Aynen benzeri kuruntulari yasiyan cok insan var emin ol sugun yaklastikca artar

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kendine bozsan bile kimseyle iliskiye girmedigin icin bakiresin. Ama dogru bizm yobaz erkekler hic biseye inanmıyor. Merak etme bende yastıkla mast yapıyorum. İcie bisey sokmadıgın surece bozulmaz. Şüphen varsa hala tek basına muaneye git. Uzak bir hastane olsun kimse tanımasın seni

2|0
    0|0
    • Ya birsey sorucam bir de bazen vajinadan baloncuk çıkıyor sanki hava gibi. Bakirelerde oluyor mu boyle birsey cok korkuyorum

• Cok cok cok tesekkur ederim ilgilendigin icin. içim rahatladı :)

• Ben tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Dediğin şekilde yırtılmaz.

2|0
    0|0
  • yırtılırsa yırtılsın sonuçta kimseyle ilişkiye girmemişsin ilkin olmasını istediğin kişi ilkin olacak yine

2|0
    0|0
  • evet yırtılmış.

0|0
    3|1
  • bir şey olmamıştır rahat ol

1|0
    0|0
  • Psikolojik bir durum seninkisi yoksa yastıkla kızlık bozulmaz rahat ol

1|0
    0|0
    • İçine mudahele olması lazim bozulması için

• Oyle birsey olmadi ya rahatladim zaten o korkuyu attım biraz ustumden

• O zaman sorun yok kanka :) hatta birkaç santim içerisinde diye biliyorum ben hemen vajinanın girişinde değil

• böle çok düşünürsen ilişkinize de yansiyabilir... bence müsait bir zaman doktora görün bunda utanilcak bişe yok.. şimdi kızlar evlenmeden 1 gün önce dktiryormus ne kadar doğru bilemem.

0|0
    0|0
  • Psikolojik yaa dert etme yastikla bisey olmaz Allah gonlunuze gore versin bende hep birbirimizin ilki olicamiz bir eş isterim o sebeple hic biriyle cikmadim bile 😃😃

0|0
    0|0
    • Ne güzel ya allahım kalbine göre versin :)

• sen bir bayan olamazsın bir bayan böyle bir soru soramaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik evet. Bu kadar takıntı yapma /:

0|0
    0|0
    • Ne bileyim her zaman degil de bir an aklıma geliyor sanki yirtilmis gibi hissediyorum korkuyorum :'( napcam ya

• Sinirleniyorum böyle insanlar gördükçe. Sen herhangi bir ilişki yaşamamışsın kızlık zarın bozulsa yanlışlıkla namussuz mu sayılıyorsun? Her şeyi sembolikleştirmeyin bu kadar

• Ya anlamiyorsun normalde bende sinir oluyorum su an yaptigim seye ama kötü hissediyorum kendimi

Yükleniyor...