Arkadaslar haftaya dugunum var Gerdek gecesinden çok korkuyorum? ?

Eşim bu konuda çok katı. O gün olmalı diyo yapamama şansım yok yani. Bide hepsini sokucam bosalana kadar devam etcem diyo. Bu konuları mesaj da konuşuyoruz ama pek yakinlasmadik normalde. Ya ben hem utanıyorum hem korkuyorum. Çok acirmi? Bide acaba icsemmi o gece? ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz alkol wlmak iyi olabilir falan soylim eşinin bu tutumu aşırı yanlış o gece sanıldığı gibi korkulacak bir gece olmayıp gelinlerin nirvanaya ulaştığı gecedir. Ama erkek bu şekilde konuşur katı davranırsa gelin stres yapar (sizin gibi) ve tüm geceyi hatta tüm seks hayatını acı içinde geçirme ihtimali var ve bunun yanında aşırı stres vajinada kenetlenmeye yol açar. (Eşin içinde iken üstünüzde yorgan sedye ile hastanede bulursunuz kendinizi ) sana tavsiyem korkunu eşine belirt ve biraz kibar olmasını rics et. Ama sana söylüyorum korkulacak birsey yok hersey psikolojik. Sen sadede o an onu ne kadar çok sevdiğini ve geçireceğiniz bir ömür mutluluğu düşün. Daha sonrasında bulutların üzerindesiniz zaten :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öküze bak. Sizde evlenin böyle adamlarla bravo. Canını yaka yaka alır o pislik kızlığını ön sevişme nedir onuda bilmez. Geçmiş olsun ne diyim.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hadi hayvan olunur da bu kadar değil

5|3
    0|0
  • bu ne ya sen bir hayvanlamı evleniyorsun , yok hepsini sokacakmış yuh ayı , yok illaki olacakmış b*k olacak ogün ilk önce gitsin önce ögrensin ayıı

1|0
    0|0
    • Ya deme öyle normalde iyidir aslında :/

• Yorumunuz iyiydi

• @ukalagirl tşkler ederim ama benim bilgi oldugum bir konu

• Cinsel konulara bulaşmım dedim ama, o gün 2 rekat namaz kılınır sonrada olunacak şey iki kişininde rızası var ise yapılır o gece hayr gecesidir çiftler yakınlaşınca meleklerde onları izlemez terk eder çıkarlar odadan o yüzden sakın ola içme ki hayrınız kaçmasın geri kalan sorular hakkında bilgim yok.

1|0
    0|0
  • Bilgilenmen gerekli sadece. İçmene filan gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gerdek öncesi gelinle damadın muhabbetine bakarmısınız :)) Adam tamamen kökleyeceğim filan diyor :)

0|0
    0|0
  • içmek rahatlatır stresini alır belki birde simdi den görsen belki kendini o güne daha kolay hazırlarsın sıkıntılı bir durum yok ama sen stres yapmayasın diye

0|0
    0|0
  • adam safmış, kötü geçen bir gecenin tribini ömür boyu cekeceginin farkında değil.

0|0
    0|0
  • Bu konuyu özelden konuşsak mahsuru yoksa

0|0
    0|0
  • saçmalama nie içiosun ki bu konuda psikolojik destek almak istersen yaz bana

0|0
    0|0
  • İnsan eşi olacak insana böyle der mi ya

0|0
    0|0
  • Ole olmazki kolayi vat

0|0
    0|0
  • içersen daha rahat olur sıkıntı ediceğin bir durum yok rahat ol

0|0
    0|0
  • iç tabıkıde rahat olman ıcın ıckı al bıraz

0|0
    0|0
  • Senin ki tam öküzmüş he

0|0
    0|0
  • Gerdekte kadini. Belini kiram var haberlere cikti bile artik gerisini sen dusun:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence sana aci cektircegini bile bile bu kadar sert konusan bir adamla evlenme caninin acimasi onu rahtsz etmiyor olmali

0|0
    0|0
Yükleniyor...